mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 23. 10. 2015 21:12

xtonda: me se to zda dost v poho, lepsi nez treba AirBank a mozna i Zuno :)
Poplatek to bych jim klidne dal. 800czk + dobre naky to rpsn 4% to je hodne ok.
Pokud zvazim co me nabizela kdysi GE, Sporitelna v rodine to se proste srovnat ani snad neda. Skoda jen ze je to na ten rok a ze je to pro lidi tusim co jsou novacky a nemeli nikdy tam pujcku :( I kdyby tam dali poplatek 1600czk tak by to porad bylo ok s rpsn 4%.

Mozna jedina nevyhoda co jsem nasel je toto: První splátka může být vyšší.
To je casto nekolik stovek navic, ale da se to poresit kdyz se s tim pocita.
Jinde?
To je treba rpsn klidne 20%, urok 18%, poplatek za pujcku min 1000czk. A lidi? Ty to berou napr znamej ma u Unicredit Bank hypo, jiny u Ge, Sporitelna atd.

-- 23. 10. 2015 22:14 --

marvy píše:Tahle pučjka je jen s doloženim příjmu, pokud nemam u Mbank nějakou platební historii,škoda


To je normal i tak mBank je dost v poho porad, pac jinde to docela resej i kdyz tam prachy naky mas a tocis. Treba nevim nevim, takovy Zuno zda by te poradne neprokleplo a papir by chteli mozna urcite.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod meme1255 25. 10. 2015 21:53

Ta akce za založení a 500 CZK za příjem — lze otočit těch 10K Kč ze svého účtu jinde? V podmínkách žádná taková výluka není, takže přepokládám, že to lze?
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 1. 11. 2015 13:38

tak 1:0 pro Mbank, zalozil jsem ucet a drzel na nem cca 50.000 CZK s tim ze poskytuji na tuto castku 6 mesicu urok 2%, zalozil jsem si ale také kontokorent, aby byla debetka zdarma ... a ejhle, zalozeni kontokorentu = zruseni původního uctu k 1.10 a zalozeni nového uctu se stejnym cislem "mKonto s povoleným přečerpáním", na konci mesice samozrejme uroky nulove .. Mbank je jedina banka, kde jsem se setkal s tim, ze pro ziskani kontokorentu zmenite ucet ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod soban 1. 11. 2015 16:22

Asi jsi si nepřečetl pořádně podmínky :-)

Co to reklamovat pokud to nenajdeš v podmínkách?

Jo kdo chce moc nemá nic ]:-<
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 11. 2015 16:22

Tak tomuhle se mi snad ani nechce věřit.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod soban 1. 11. 2015 17:02

Prostě to jde s mBank s kopce a nikdo mi to nevyvrátí.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 11. 2015 18:08

soban:
Já ti to rozhodně vyvracet nebudu, ale ti to potvrdím. Na vrcholu už tato banka dávno byla, ale nedokázala se tam udržet a nyní pomalu a jistě padá dolů. IB a stránky pokazili úplně, na spoření se už nehodí, karta k mKontu je zdarma pouze za určitých podmínek, neustále obtěžují s nabídkami půjček o které ne každý má zájem nebo ji potřebuje atd.. Před úplným pádem úplně dolů se drží asi do značné míry kvůli mHujerům kterých mají asi dost.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod treborit 1. 11. 2015 19:27

Nehodlam to reklamovat, jen jsem tu na to chtěl upozornit, prijde mi to totiž pomerne neobvykle ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 11. 2015 21:14

soban píše:Prostě to jde s mBank s kopce a nikdo mi to nevyvrátí.....

Proto jsem tam minulý týden zrušil účet... Po zpoplatnění nepoužívané platební karty (kterou už jsem naštěstí neměl, protože mně právě kvůli nepoužívání nevydali novou) bych se dost nerad dočkal zpoplatnění nevyužívaného účtu ;-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 11. 2015 00:59

Divny takze jako kdyz tam hodim si kontokorent u nich, abych mel zdarma debetku, zmenej me najednou fakt cislo uctu?
Tak kazdej neni MHujer, jsou proste ruzny duvody proc to nekdo ma. Ja s nima docela usetril a pomohli me. Takze na to nutny me to staci co tam maj a vic nechci. Nechci se tim vopakovat, ale min 98% lidi zde by to pochvalilo.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 11. 2015 05:24

Ripper : on ale píše ze ma číslo účtu stejné :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 11. 2015 08:44

ripper6 píše:Tak kazdej neni MHujer, jsou proste ruzny duvody proc to nekdo ma.
Ano to je pravda, ale je dost takových co mBank mají pouze proto, že se do této banky zamilovali natolik, že se ji snaží naivně a zaslepeně ve všem obhajovat jako nejlepší banku na světě.
ripper6 píše:Ja s nima docela usetril a pomohli me. Takze na to nutny me to staci co tam maj a vic nechci. Nechci se tim vopakovat, ale min 98% lidi zde by to pochvalilo.
Ušetřit se s mBank dá pokud tuto banku někdo používá rozumně, ale to není vše. Je dost jiných bank v Česku kde se stejně tak dá ušetřit. S těmi procenty bych si ale nebyl až tak jistý.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod treborit 4. 11. 2015 09:45

Mbank dava jako bonus pri zalozeni uctu 2% urok na dobu 6 mesicu, normalne takto uroceny ucet nema. Cekal jsem, ze tato akce proste plati a ze to neni s dovetkem "ale nesmite si zridit jiny dalsi produkt" - zridil jsem si tedy kontokorent (MRezerva) a dosti me prekvapilo, ze to melo za nasledek konec teto bonusove akce. Technicky to Mbank provedla tak jak jsem psal vyse, zalozenim uctu se stejnym cislem, prevodem vsech penez a prejmenovani uctu ... v transakcich opravdu vidim akce "zruseni uctu", "zalozeni uctu".
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 4. 11. 2015 09:54

U toho kontokorentu MRezerva si můžu zvolit částku a nebo to banka zvolí? Kolik jde nejméně?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 11. 2015 10:15

treborit:
Asi by mělo záležet co a jak je uvedené v podmínkách této akce. Pokud tam není nic, že "ale nesmíte si zřídit jiný další produkt" nebo něco podobného tak je to nehorázná prasárna ze strany mBank. Záležet by také mohlo i na tom jestli v podmínkách té mRezervy není něco, že "při zřízení této služby se původní účet zruší a bude založený nový". Pokud nikde v podmínkách nic takového není, tak by to asi bylo na reklamaci.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků