mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 29. 1. 2017 16:09

z jiného soudku.

Připsali už někomu 300 kč za první platbu kartou k mBusiness kontu? Já poprvé novou kartou zaplatil 28.11.2016 a bonus nemám...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 1. 2017 16:37

já měl první platbu nějak první dny prosince a také stále bonus nemám, dle podmínek mají 60 dnů od platby ... stejně tak nemám ani 1% z plateb, zde mají času ještě více, až 60 dnů od ukončení daného měsíce


nicméně v tvém případě už jsou teda po termínu, zkus zavolat na mlinku a reklamovat, respektive možná bych ještě počkal do zítra, zda to tam náhodou nepřipíší ještě dobrovolně a bez keců
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radecekh 29. 1. 2017 17:15

Jen pro pobavení:
Dneska mi mBank poslala mail s přáním k narozeninám. V odkaze píší, že si mám vybrat slevu a následně mi nabízí 4 slevy u různých obchodníků, kde píší, že platí či spíše platily do 31. 12. 2016. Člověk by si myslel, že by si už po měsíci mohli všimnout, že to není aktuální, zvláště, když to každý den posílají víc než tisícovce lidí.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 1. 2017 17:47

Treba plati slevy dal? Jake mas slevove kody a kam?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod radecekh 29. 1. 2017 18:24

Odkaz z dnešního mailu s propadlými slevami:
https://www.mbank.cz/osobni/sluzby/mben ... tent=video
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 29. 1. 2017 18:35

Je konec ledna! Na takovou banku se má člověk spolehnout? Neuvěřitelná neschopnost. Není to vtipné, je to strašné. Všechno nejlepší k narozeninám! 8-P
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 29. 1. 2017 19:02

Nehledě na ostudu s prošlymi kody, jsou i docela nepozitelne, jeden ze ctyr obchodu navic v "krachu"... to je vizitka mbank.

Cekam na pripsani 2500,- a bonusu za prvni platbu, tak jsem zvedav.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 29. 1. 2017 20:32

mNázor vždy dobře pobaví:

Dobrý den,prosím o sdělení, kde jsou v Pardubicích rozmístěny vaše bankomaty. Nepodařilo se mi na internetu žádný najít a mám platit 29,- kč za výběr z cizího bankomatu (poprvé za 6 let u vaší banky).Děkuji Michaličková

Už jen kávičku :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marmich 30. 1. 2017 15:14

mBank vypadala zajimave pred lety kdyz zacinala. Jenze od te doby jde dolu a dolu sliby chyby v podstate uz neni duvod u ni byt.
marmich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod basmatii 1. 2. 2017 05:11

Dobrý den, banka mi začala strhávat poplatek 29 Kč za kreditku. Kartu k mKontu mám zrušenou již dávno, k mKontu sjednáno přečerpání účtu (ne mRezervu, ale to co bylo dřív, jmenovalo se to jinak) a automatickou splátku karty nastavenu nemám. Je to na reklamaci, nebo se zase nějak změnily podmínky?
basmatii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 2. 2017 05:39

Podmínky se změnily zcela zásadně.

Dokaž nám, že nejsi lenoch. Na hlavní stránce mBank najdeš odkaz „Sazebník“. Asi během minuty zjistíš, vo co go.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 1. 2. 2017 09:58

Rychle zrusit.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod gogo fin 1. 2. 2017 12:21

Re: Franklin. Dobrý den! Můžete být konkrétní v čem se podmínky zásadně změnily? Lenoch nejsem,na vaší radu jsem si taky zrovna přečetl ten sazebník od 1.3.2017 a těch položek 29kč tam je víc (kdo to má pořád srovnávat, který poplatek je nový a který starý) Navíc kolega píše že už mu začali za kreditku 29kč strhávat. Já mám účet "umrtvený", kreditku zablokovanou asi půl roku, účty na nule, pohyby taktéž nulové a zatím mi žáden poplatek nestrhli. Mám se na to těšit v mém případě od 1.3.2017? Co tam je nového pro neaktivní klienty se zablokovanou KK bez 100% splátky?

děkuji!
gogo fin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 2. 2017 12:42

On ale nepíše nic o zablokované kreditní kartě, ne? :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 1. 2. 2017 13:14

U zablokovane kreditky nesmi byt 100% inkaso, to je totiz za poplatek i u te zablokovane kreditky.
U nezablokovane kreditky musi byt obrat kartou jinak poplatek 29 za vedeni karty.

EDIT: doplneno "100% inkaso" misto inkaso
Naposledy upravil Zedna1 dne 1. 2. 2017 14:35, celkově upraveno 1
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků