mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 3. 2012 06:33

Podle oficialniho vyjadreni na mForu to nebyla mBank
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jichaj 16. 3. 2012 08:11

Ale RB co je vedle pokladnu ma (dle infa z diskuse), leda by se nasel nejaky mistni znalec a podle te fotky rekl, kde to doopravdy bylo :)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 3. 2012 08:19

.....třeba pracovnice pobočky tak trochu lhala :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 16. 3. 2012 08:24

Presne tak, byla to RB a pani pouze pohotove zalhala.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 3. 2012 08:29

To bylo ale fuj 8-P , poctivej zloděj se už dneska nemůže na nic spolehnout :mrgreen:
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 3. 2012 11:43

podle fotky a letáků je to RB.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 17. 3. 2012 01:13

tak to bys mel presunout toto vlakno :-D
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 26. 3. 2012 14:37

mBank má konečně aplikaci pro Android a také novou verzi aplikace pro iPhone. Už je možné provádět aktivní operace, potvrzují se pomocí SMS. V internetovém bankovnictví lze nastavit tyto limity pro mobilní aplikace: limit v Kč na jednu transakci a denní limit počtu transakcí.
http://www.mbank.cz/blog/article,364,aplikace-pro-android-je-tu-spolu-s-ni-i-update-pro-ios.html
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 18. 4. 2012 23:02

Jak funguje obnoveni expirujici karty? Me expirovala, zrovna kdyz jsem ji chtel pouzit, protoze me expirovala csob a nechtelo se me na pobocku, tak jsem vlezl do IB a tam bylo napsano, ze karta je ve vyrobe?! Toz, jsem tam dal zrusit a asi musim ted pozadat o novou, ze? By me zajimalo jestli po me budou za to chtit to kilo.
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 4. 2012 04:56

Já bych zavolal na mLinku a informoval je, že karta nedorazila, ať ji pošlou znovu. Nemělo by se za to platit.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Joezbrna 19. 4. 2012 13:28

Tak tak, zavolej, co se děje. Možná je na cestě, možná se ztratila, možná se něco opozdilo.
Mě přišla měsíc před expirací předchozí (taktéž "polská bankovní žumpa" :lol: ).
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 23. 4. 2012 10:22

No, je to proto, ze jim vadi, ze nemam v systemu aktualni obcanku, ale jeji cislo nejde zmenit pres net, to je dost ojeb, kdyz by clovek mel menit obcanku pri zmene trvaleho bydlesti, a uz jsem to parkrat pri stehovani menil \:
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 25. 4. 2012 18:28

Zdravím,

mám dotaz:
Vlastím od mBank debetní kartu - takovou tu obyčejnou k mKontu.

Odjíždím na dovolenou do zahraničí(Holandsko) a chtěl bych si jí vzít sebou a platit tam s ní. Je to možné? Umožňuje to? Nebo se musí něco aktivovat? Je možné tam vybírat z bankomatů?

díky za odpověd
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 4. 2012 21:00

To ratuss: No jistě... Pozdravuj strejdu, Brouka Pytlíka.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 25. 4. 2012 21:43

??? tak tedy jak?
:shock:
msimcard
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka