mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 10. 2012 13:22

misaan píše:Jednou mluvíš o jednoduché grafice a pak najednou ti o grafiku nejde?

Já jsem psal o jednoduché grafice Fia na kterou jsem si zvykl .... nepsal jsem nic o omalovánkách .... ježišmarjáá čteš bůbec co druhý napíše nebo jen sedneš a meleš si svoje ?? :-)

add internet : já jsem psal něco o českém telecomu ? Já jsem měl pevné připojení pevnou linku, žádné vytáčené připojení modemem ... ježišmarjááá :-) Jestli se chceš dozvědět něco o historii internetu v ČR tak není problém, jen zajdu vedle do místnosti na fakturaci a vyhledám ti nějakou FA a dám klidně sem :-)

Mohu se tě zeptat kolik je ti let ?
Naposledy upravil Akciový Klokan dne 30. 10. 2012 13:25, celkově upraveno 1
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 30. 10. 2012 13:24

Definuj co je pro tebe pevná linka.

Stále čekám, co ti na IB mBank přijde špatného.

Ne, nemůžeš se zeptat. Kolikrát ti mám říkat, že své blé připomínky si nechej pro manželku? :D Btw podílel jsem se onehdá na vývoji Connection meteru(epstudio). Takže o historii internetu toho vím asi víc jak ty.
Naposledy upravil misaan dne 30. 10. 2012 13:30, celkově upraveno 1
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 10. 2012 13:29

Pevná linka je pevná linka, něco si o tom naštuduj.
Nevím an čem jsi se podílel "onehdá", já se tímto bavím 30 let :D
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 10. 2012 13:35

Takze jenom pro informaci, at to nemusim cist cele, kdo ze ho ma delsiho? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 10. 2012 13:50

S474N píše:Takze jenom pro informaci, at to nemusim cist cele, kdo ze ho ma delsiho?

jo jo, sorry :-) Navíc to začalo tak nevinně když jsem si dovolil jen vyjádřit svůj osobní, soukromý názor. Skončilo to na tom, že někdo nezná vývoj internetu v ČR a firmy jako cesnet, eunet,..
Takže se omlouvám, již se to nebude opakovat :-)
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod iura 30. 10. 2012 14:16

No proto, omluva se milostivě přijímá. :nenapadne
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 10. 2012 14:23

iura píše:No proto, omluva se milostivě přijímá.

Aby nedošlo k nepochopení ... já se omlouvám za množství textu mimo téma. Jinak vše co jsem napsal platí :-)
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 30. 10. 2012 14:28

Tak cesnet,eunet bylo/je sdruzeni(Firma je zapsana v obchodnim rejstriku experte..) mezi vysokymi skolami, a ano ty tady meli urcitou podobu site(nenazyval bych internet). Za to si urcite 70tis ale nezaplatil.. A dle tebe si mel rychlost 64 kb/s. Ta byla ovšem tak maximálně mezi Prahou a Brnem :-) EUnet bych tady do CR v tehle letech netahal.

Dockam se faktickych nedostatku IB mBank? Me to furt zajima..
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 10. 2012 14:31

misaan : už néé, už jsem se tady omluvil za zapleveleni mimo téma a nebudu se opakovat. Hlavně se nebudu hadat na tema zda jsem si v roce 1985 koupil BMW nebo ne, to snad musim vedět ja. Hlavně když napišu že se mi neco nelibi tak to ber jako fakt a smir se s tím. ju ? Jina firmy cesnet a Eunet poskytovaly v 90 letech normální komerční připojení k netu. A už se nehádej. nevyhraješ :-) Takže ahoj a ať se daří misane :-)
Naposledy upravil Akciový Klokan dne 30. 10. 2012 14:34, celkově upraveno 1
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 30. 10. 2012 14:33

Nechcete si tyhle offtopic názory vyměnit přes SZ? Jinak pro misaana, ten kupon mi dorazil na mail zhruba 5 dní po založení. Jinak pokud se na tebe vyserou a nic ti nepřijde, nabízím ti svůj kupon za 300 :-D.
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 10. 2012 14:34

AK: a mimo aut, zajimal ses i o modylky letadel nebo vlacky? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 10. 2012 14:35

stepano píše:Nechcete si tyhle offtopic názory vyměnit přes SZ?

Omlouvám se podruhé a už k tomuto howgh.:-)

-- 30. 10. 2012 14:37 --

S474N píše:AK: a mimo aut, zajimal ses i o modylky letadel nebo vlacky? :mrgreen:

Kdybych napsal to co bych normálně napsal tak by se tady zase rozproudila debata na téma jiné než je mbank takže neodpovím.
Jen bych ještě podotkl .... těžko říct když s někým mluvíte na anon.chatu na netu kdo to vlastně je, co dělá,....
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 30. 10. 2012 14:43

2stepano: Zas tak na tom voucheru nelpim, abych usetril 200Kc staci si zadat onen vyrobek do vyhledavace :-)

Spis jsem se chtel informovat, kde je chyba.. 500kc potesi, je to jedna free vecere :-)
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 31. 10. 2012 21:28

On se jen neumí vyjadřovat, pevná linka myslel patrně Leased Line - pronajatý okruh :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 31. 10. 2012 22:56

Ano, pevná linka :-))))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka