mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod joachym1 16. 1. 2013 04:00

Horší bude, když ti policie na tu lež přijde. Zamysli se nad sebou, má to vůbec cenu, zaneprazdňovat policii se svoji vlastní blbostí? Je mi jasné, že blbci svoji vlasní blbost nepochopí. :mrgreen:
http://brno.idnes.cz/napadeni-v-breclavi-0oo-/brno-zpravy.aspx?c=A120716_112711_brno-zpravy_dmk
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ladislav_2 16. 1. 2013 11:02

a2666320 píše:
Ladislav_2 píše:V aktuálních podmínkách jsem nenašel ani zmínku o tom, že by po ztrátě karty měl člověk běžet na policii, ale hlavně má informovat banku.

Kapitola 9.2

V případě ztráty, odcizení, zneužití, poškození anebo neautorizovaného použití nebo pokud byly Váš Jedinečný identifikátor, PIN nebo Heslo vyzrazeny jiné osobě a nebo pokud taková ztráta, odcizení, zneužití, poškození, neautorizované použití či vyzrazení hrozí, jste povinen:
  • a) neprodleně nás o tom informovat prostřednictvím služby CitiPhone,
  • b) podat oznámení na policii v zemi, kde ke ztrátě, odcizení nebo vyzrazení došlo a
  • c) zaslat nám písemné potvrzení o ztrátě, odcizení, zneužití, poškození, neautorizovaném použití nebo vyzra- zení a v případě ztráty, odcizení nebo vyzrazení spolu s kopií policejní zprávy, a to do 3 dnů poté, co jste nás o této skutečnosti uvědomil.

Jaké další absurdní požadavky tam jsou, když jsou jich OP "plné"?

Bez urážky, 1.1.2013 vydali novou verzi OP, opět s přehledem nejdelší mezi bankami. Kdo má ten telefonní seznam protiklientských opatření pořád studovat? :lol:

Např. hned vedle, bod 8.3. - odpovědnost za kartové operace je podle mého názoru zjevně nezákonný, protože zákon o platebním styku tuto situaci upravuje odlišně.

Cituješ už neplatné podmínky, v těch OP od 1.1.2013 o policii opravdu nic není, jak jsem psal předtím. Ekvivalent odstavce 8.3. se mi nepovedlo v nových OP nalézt. Ale v těch starých OP i ten odstavec 8.3. odkazuje na další ustanovení, které respektují zásadu u neautorizovaných transakcí vrátit účet do původního stavu (uznávám, banka se vykrucuje u plateb v USD v obou verzích OP, ale v mezích zákona).

Se vší úctou, nemyslím si, že ty OP jsou "plné absurdních požadavků". Četl jsem staré i nové podmínky a s tímhle tvrzením nemůžu souhlasit.

Asi bychom to ale nemeli probirat ve vlakne mBank :mrgreen:
Ladislav_2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a2666320 16. 1. 2013 18:02

.
Naposledy upravil a2666320 dne 16. 1. 2013 19:16, celkově upraveno 1
a2666320
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 1. 2013 18:17

joachym1 píše:Horší bude, když ti policie na tu lež přijde.

No to víš že jo, kliftóni budou vyšetřovat, jestli mně ty doklady z kapsy vypadly nebo jestli mně je vytáh ten opálený spoluobčan, jak tvrdím já. Nejseš ty od městské policie?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 16. 1. 2013 19:52

K cemu ti to ale bude, kdyz lzive oznamis policii kradez obcanky, kdyz policie ti novou obcanku nevyda a ani tu starou nevlozi do databaze odcizenych a ztracenych dokladu. Stejne to budes muset jit oznamit na obecni urad. Nebo ti jde o to, aby ti policie poslala za mesic dopis, ze vec byla odlozena, protoze pachatel nebyl zjisten? Nebo te pritahuji muzi v uniformach? 8-P
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 1. 2013 19:58

No, třeba já jsem poctivě nahlásil na obecním úřadě, že jsem občanku ztratil a kromě poplatku 100 Kč za vydání nové, jsem hned dostal správní pokutu dalších 100 Kč :(. Kdybych řekl, že mi jí ukradli, tak jsem tu stovku ušetřil.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 1. 2013 20:18

To joachym: Ty jsi fakt debil, s tebou je marný diskutovat. Ještě nedávno se za vydání nové občanky po odcizení neplatilo nic, po ztrátě se platila stovka. Ale pochybuju, že Patrikovo vysvětlení pobereš.

Mej se, spindiro.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 16. 1. 2013 20:34

PatrikChrz: Navic docela riskujes. Kdyby tu tvoji obcanku nekdo zneuzil, nemas ani doklad, zes to nebyl ty. Ikdyz pravda podle toho co pisou na netu ti to taky vzdycky nepomuze.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 1. 2013 20:36

Aha, takže ty seš jenom vychcanej hajzlík, kterej, když vlastní demencí ztratí občanku, předstírá, že se stal obětí trestného činu a otravuje policii, která má lepší věci na práci, aby ušetřil stovku.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 16. 1. 2013 21:03

PatrikChrz píše:No, třeba já jsem poctivě nahlásil na obecním úřadě, že jsem občanku ztratil a kromě poplatku 100 Kč za vydání nové, jsem hned dostal správní pokutu dalších 100 Kč :(. Kdybych řekl, že mi jí ukradli, tak jsem tu stovku ušetřil.

No ona to ale neni pravda, za to ze ji neochranis pred odcizenim, hrozi uplne stejna pokuta jako za ztratu. Ty paragrafy jsem tu uz citoval. Samozrejme ze napr. pri vloupani do auta by ti tu pokutu nedali, to se bere jako ze jsi ucinil dostatecne opatreni proti kradezi, kdyz jsi ji nechal v uzamcenem aute. Ale fingovat vloupani do auta asi vyjde draze nez ta pokuta.
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 1. 2013 21:09

To xtonda: Jestli je to na mne, tak si tě dovoluju ujistit, že jsem v životě občansku neztratil. A když mluvíš o vychcanejch hajzlíkách, tak se běž podívat na autorevue nebo teď na měšec, kde se teď vášnivě diskutuje o tom, jak se vyvlíct z pokuty.

A jestli je to fakt na mne, taks mně fakt *****. Protože i kdybych tu občanku ztratil a otravoval kvůli tomu policii, co je to proti tomu, co způsobil vrtošivý stařík se svojí amnestií? Kolik asi stálo vyšetřování omilostněných kauz jen na platech policajtů, státních zástupců a soudců? A ty peníze jsou kvůli zlodějpéru v *****, to ti nevadí?
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 1. 2013 21:31

Tomáš Marný, samozřejmě, že je to na tebe. Na měšci sem byl a nelíbilo se mi to. A pak se divíme, že politici kradou, ale jak můžeme čekat, že politicibudou lepší než zbytek občanů.

Vrtošivý stařík musel mít mozkovou příhodu, protože si jinak nedovedu vysvětlit co z něj padá, měl by dostat k úhradě všechny škody způsobené amnestovanou špínou.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 1. 2013 21:47

Ne, vrtošivý stařík neměl mozkovou příhodu, to, co udělal, je zcela jasná tečka za zločiny, které souvisí s počátky privatizace. Vrtošivý stařík totiž nedokázal rozlišit mezi normálními a špinavými penězi. Průměrně inteligentní cvičená opice by to dokázala "kdepa jste k těm penězům přišel? Mzda, dědictví, tantiémy?" Náš genitální privatizátor na to ovšem nepřišel.

Takže na sklonku života mohu jen doufat v drtivé vítězství KSČM a že s tímhle zlodějským ksindlem zatočí pěkně po bolševicku ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 16. 1. 2013 22:14

Někdy se nestačím divit co lidi dokážou v té makovici vymyslet. Ráno jsem se zasmál, v poledne taky (to byla ta paní co "obědnávala miš") a večer je to teda spíš k pláči. Uvidíme zase ráno čím vás novinky.cz nakrmí.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 17. 1. 2013 08:09

Narozdíl od mnohým s sebou OP běžně nenosím. K prokázání totožnosti stačí ŘP (při silniční kontrole, jsem řekl, že OP nemám a problém nebyl)

Před týdnem jsem byl ohlásit nové číslo OP a v IB je stále staré. Asi poštovního holuba zbrzdila sněhová vánice :lol:
LGA
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka