mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 15. 3. 2013 20:46

A ta zlata od mBank ma jaky vyznam? Co vsechno za "premiove" sluzby obsahuje a kolik vraci %?

Ja jen, aby to nebyla nabidka typu "Nabizime zlaty Trabant 601" :mrgreen:

Pokud si to nepochopil, ono je docela rozdil mezi zlatou a "zlatou". Ta druha jmenovana ma pouze takovou barvu, ta prvni jmenovana nabizi kuprikladu ruzne asistencni sluzby, cestovni pojisteni a dalsi sluzby.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod LuiS_666 15. 3. 2013 20:54

Tak napr. Zuno ma platinovú :D, tiež toho veľa vie...
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 3. 2013 21:01

Ano, presne tak. Ta je take vhodna na skrabani zamrzleho celniho skla. Nehlede na to, ze tou cernou barvou ani nikoho "neoslni".

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OS 15. 3. 2013 22:01

S474N píše:A ta zlata od mBank ma jaky vyznam? Co vsechno za "premiove" sluzby obsahuje a kolik vraci %?

Ja jen, aby to nebyla nabidka typu "Nabizime zlaty Trabant 601" :mrgreen:

Pokud si to nepochopil, ono je docela rozdil mezi zlatou a "zlatou". Ta druha jmenovana ma pouze takovou barvu, ta prvni jmenovana nabizi kuprikladu ruzne asistencni sluzby, cestovni pojisteni a dalsi sluzby.

Tak samo nenabízí skoro nic. :D Jen teď je akce na 2 měsíce 2 % zpět jako Citibank. ;-] Ale je zdarma a mohu machrovat v hospodě a třeba oškrábat to okno. 8-)
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod Agramon 16. 3. 2013 06:40

přijde mě že mBank má nejhorší konverzi, chystám se založit paypal jen pro příjem zahraničních plateb.. tím pádem jsou pro to nejlepší? :-)
Agramon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 16. 3. 2013 08:19

No ono PayPal a jejich konverze taky není žádná výhra.
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 3. 2013 09:58

Letos v květnu by mi měla končít platnost dvou karet mBank. Zajímalo by mne zda mi banka automaticky vydá ty karty jako bezkontaktní a nebo je možné nějak požádat o vydání těch karet jako pouze kontaktních bez možnosti platit bezkontaktně. Pokud ano tak jak. Pokud by to bylo možné tak bych raději měl karty pouze kontaktní.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 28. 3. 2013 10:08

Vzhledem k tomu, že jsi nenapsal, o jaké karty jde (k mKontu?, k eMaxu?, kreditka?, žralok?), tak je to jen věštění z koule. Bezkontaktní karty dává mBank jenom k mKontu, a to automaticky u všech nových a obnovených karet. Pokud chceš kontaktní kartu, musíš volat mLinku a domluvit si to. Ostatní typy karet (eMax, kreditka, žralok) jsou zatím pořád ještě jen v kontaktní verzi. Také pozor na to, že mBank neobnoví kartu, na které nebyla poslední pár měsíců žádná transakce. Všechny informace jsou na blogu mBank, stačí si to jenom přečíst.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 3. 2013 12:33

Tak jsem si prostřednictvím mLinky nechal vydat novou kartu k mKontu pouze kontaktni místo te zmetkové bezkontaktní. Snad to budou respektovat a i přes to mi nezašlou ten zmetek.

Při telefonování na mLinku jsem ale měl problém s přihlášením prostřednictvím identifikačního čísla. I když jsem ho zadal tak mi to hlásilo, že není zadané. Paní která se mnou mluvila si mne pak ověřila pomocí kontrolních otázek. Mluvila mi, že na to zadání identifikačního čísla je nějaký limit ve kterém se to musí stíhnout zadat. Asi nikdo neuvažovat nad tím, že těch asi 1 - 3 vteřiny na to bude trochu málo, ale v případě mBank se asi není čemu divit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 28. 3. 2013 21:40

1-3 vteriny je malo? No je pravda, ze v uhlovych jednotkach to byt malo muze.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod joachym1 29. 3. 2013 08:45

Druheho dubna mi konci vsechny ty trimesicni vklady na 3%, takze zase vsechno odlifruji pryc, tohle byl asi posledni zachvev mBank. :hm
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod sniper76 29. 3. 2013 18:02

Mohu vědět, ve které bance je ještě nějaké zajímavé úročení spořáku nebe termiňáku?
sniper76
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 3. 2013 19:16

Spořák - Wurst
Termíňák: J&T, Evropsko-ruská, Volksbank (nyní Sberbank)
Ze záložen MSD (metunion.eu), AnoSD
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dinkylinky 29. 3. 2013 20:19

Raději bych s doporučením počkal do 1-2. dubna.
dinkylinky
Diskutér

Odeslat příspěvekod kitrab 29. 3. 2013 20:53

:) hlavně na 1. dubna ty rozhodnutí a rady jsou nejlepší.
kitrab
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka