mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 4. 2013 22:12

a pak, že já jsem ko*ot :-D Vlazy argumentuje nesmyslným poznatkem o sprostotě, kterou ovšem žádnou nenacházím a satan se tím ukájí, že si může rýpnout do chudáka od Polska :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 4. 2013 22:22

dr._lukas:
Sprostý sprostotu asi těžko najde. Hlavně ne tam kde ji záměrně najít nechce.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kawan 8. 4. 2013 09:44

dropino píše:
vlazy píše: Je mi to sice jedno a nezáleží mi na tom

a přesto jsi k tomu schopný zplodit dva odstavce... :roll:

:-D já to vidím pozitivně, je to spíš tím, že vlazy není línej postnout informace pro všechny, které to zajímá, i když jeho zrovna ne, ale není mu jedno, že jiným to třeba chybí.
Na webu mBank se skutečně nikdo nevyjádřil, což si myslím není o.k. :pozor
kawan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 4. 2013 12:51

kawan:
Zajímat mne to zajímá taky, ale ne až tolik, že bych se to musel nutně za každou cenu dovědět. Jestli se k tomu výpadku někdo z mBank vyjádří nebo ne tak stejně se na tom nyní už nic nezmění. Jde ale o to, že mnozí tu informaci očekávají a pokud ji nemají tak si o tom můžou myslet cokoliv, třeba i to co není pravda a můžou se tak šířit informace poškozující mBank. Chápu, že asi nebudou podrobně popisovat kdo co a jak pochybil nebo v čem konkrétně byla příčina, ale myslím, že alespoň nějaká omluva za způsobené problémy by byla určitě na místě.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod petr s 8. 4. 2013 13:38

Ještě přeci existuje jeden oficiální zdroj z banky a to např. facebook, kde informovali, ale tedy nic moc nevysvětlili.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 4. 2013 16:05

Ne každý ale používá nějaký přihlouplý facebook. Já taky ne a kvůli nějakým informacím z banky se tam rozhodně nehodlám registrovat.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kitrab 8. 4. 2013 16:39

FB a oficiální zdroj. uaaaaaaaaaa svět se opravdu v p*d*l obrací !
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod msimcard 8. 4. 2013 16:46

Ne každý ale používá nějaký přihlouplý facebook. Já taky ne a kvůli nějakým informacím z banky se tam rozhodně nehodlám registrovat.

To samé by se dalo říci třeba o emailu.

Ať se nám to líbí nebo ne, tak dnes už se FB bere jako ofiko zdroj u spousty institucí a firem. Taky jsem konzervativnějšího typu a FB nemám, ale doba se mění.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dinkylinky 8. 4. 2013 17:47

Je pravda, že některý věci zjistíte dřív, když se zeptáte na facebooku než emailem. Ale hlavně, nikdo Vás nenutí dávat na Facebook jakýkoliv informace, ostatně můžete si i jméno vymyslet. Prostě to mít jako záložní komunikační kanál pro některé firmy.
dinkylinky
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr s 8. 4. 2013 17:58

A ono je snad nutné být na facebooku nutně registrován, abych si to mohl přečíst? Veřejné profily jsou přístupné k nahlédnutím všem.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kawan 8. 4. 2013 18:20

Na FB se musíš bohužel registrovat a příhlásit se vždycky, i když si chceš něco přečíst, jinak uvidíš jen max. náhled na jednu stránku a hned vyskočí pokyn k přihlášení, bez toho se dál nedostaneš. Vdyť si to vyzkoušej a uvidíš. Pak začnou chodit nevyžádané emaily, brrr :twisted:
kawan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filip893 8. 4. 2013 18:26

Kdepak, nejsem na FB a přesto sleduji profily několika bank, protože se tam z postů banky a dotazů uživatelů dozví mnoho informací.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr s 8. 4. 2013 18:36

kawan píše:Na FB se musíš bohužel registrovat a příhlásit se vždycky, i když si chceš něco přečíst, jinak uvidíš jen max. náhled na jednu stránku a hned vyskočí pokyn k přihlášení, bez toho se dál nedostaneš.

ESC to jistí. Je pravda, že to občas otravuje, ale prohlížet se dají.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PetrAsch 8. 4. 2013 18:58

A co bráni si facebook založit? Já si ho založil, nedal jsem tam ale zádné osobni informace, fotku, nic. Nedam si ani zadne pratele. Tím se dostanu kam potrebuji a nikdo se o mě nedovi nic navíc.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dinkylinky 8. 4. 2013 19:19

PetrAsch: Přesně stejným stylem jsem to udělal i já. A také nemám žádné přátele, a žádné maily z facebooku nechodí, protože zadáte, že si to nepřejete. A jinak platí, že profily jdou sledovat, ale otázky pokládat jdou jen u některých firem. A o těch dotazech jsem psal, že někde to je rychlejší než mail. Byl to ostatně důvod, proč jsem se nakonec na facebook registroval.
dinkylinky
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka