mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kitrab 8. 4. 2013 19:35

:) mi přijdete jako za komoušů, majitelé rudých knížek, my to máme jen že musíme, ale aktivně nic neděláme :)
před FB kdo chtěl komunikoval a vystavoval co chtěl. pak někdo potřeboval info tak hurá na FB. ti amíci to nepodpořili jen tak.
Ofic. zdroj informací, aby měla banka, je prostě na blití.
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Smurfik 10. 4. 2013 09:10

Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 4. 2013 10:12

Ten mKlub je většinou jen pro ty kteří pro nějakých 500 Kč jsou schopní oblbovat lidi a pro mHujery. Po skončení pak mnozí z nich nadělají hodně křiku, že jich banka nějak oklamala nebo podvedla atp. a že by už nikdy takovou banku nikomu nedoporučili, ale pokud se akce opakuje tak jdou do toho stejně znova. Podle mne by bylo lepší kdyby mBank lákala nové klienty např. tím, že jim dá trochu vyšší úrok na eMaxu nebo mVkladu po nějakou dobu atp..
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod qsubt 10. 4. 2013 18:13

dotaz k mKreditce

- maji nejaky minimalni prijem na ktere je davaji? - na webu jsem to nenasel..
- je jim nutne prokazovat prijem nebo je davaji na cestne slovo... (?) (samozrejme nulove zapisy v registrech dluzniku)

(predschvalenou nedostanu, jejich ucet mam jako mrtvou dusi, zadny tok penez tam nemam...)
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zevlovaci 10. 4. 2013 18:24

vlazy: zvýhodňování nových klientů oproti stávajícím je přesně to, za co jsou nejvíc kritizovány akční nabídky všech ostatních malých bank.. tadle akce je dobrá, že míří sice na nové klienty, ale rozhdodně rozveselí i ty stávající..
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 4. 2013 21:41

zevlovaci píše:tadle akce je dobrá, že míří sice na nové klienty, ale rozhdodně rozveselí i ty stávající..
Já proti té akci nic nemám, ale nezúčastním se ji. Nepatřím mezi mHujery a také nemíním někoho přesvědčovat aby se stál klientem mBank. Pokud to chápu správně tak ta odměna pro nové klienty je pouze v případě, že je do mBank nalákají stávající klienti, ale co noví klienti kterých nikdo nedoporučil? Na ně mBank nemyslí? Některé stávající klienty to sice možná rozveselí, ale myslím, že by je mnohem lépe rozveselil nějaký lepší úrok např. na mVkladu, 1 výběr z bankomatu měsíčně zdarma bez podmínek atp..
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Peťo6 13. 4. 2013 12:01

Chcel by som si zalozit klasicky ucet u mBank (kvoli SEPA platbam zadarmo, viem, ze kurzy nic moc, ale i tak by sa mi to obcas hodilo) a citam tu, ze je akcia 500 korun, keby ma niekto doporucil (pre mna i pre toho kto ma doporucil). Ak ma niekto zaujem, tak mi prosim napiste spravu :)

Edit: už mám, díky moc :)
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 4. 2013 07:57

MBank je opravdu bankou pro socky. Poslali mi slevu na nějaké bicykly. :mrgreen:
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 14. 4. 2013 08:48

Děkujem ti za přiznání.

Je to jeden ze způsoby reklamy pro všechny zúčastněné.
Nikdo tě nenutí nabídky využít.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 4. 2013 09:12

No toď otázka, jestli je mBank bankou pro socky, když získat u nich jakýkoliv úvěrový produkt je celkem problém :P. Oproti tomu taková GE,.. stačí se podívat do registru úpadců kolik je tam pohledávek GE :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 4. 2013 09:44

To byl vtip, pochopitelně. Proto ten smajlík na konci.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 14. 4. 2013 12:31

myšpulín píše:MBank je opravdu bankou pro socky. Poslali mi slevu na nějaké bicykly. :mrgreen:

Třeba tohle kolo, to je jasně pro socky. :D
http://www.sterba-kola.cz/zbozi/cannond ... imate-2013
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 4. 2013 12:47

Havers: a kolik na to s mbank dostanu slevu?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 4. 2013 12:56

10 % na vše
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod LGA 14. 4. 2013 17:10

PatrikChrz: Mně schválili kreditku, aniž bych předtím měl nějaký úvěr. Ale chodila mě tam už nějaký čas výplata.

Havers píše:Třeba tohle kolo, to je jasně pro socky. :D
http://www.sterba-kola.cz/zbozi/cannond ... imate-2013
Kolik by stálo, kdyby mělo i druhou část vidlice? :lol: Nemá to ani blatníky, nosič a k tomu je to ještě bez pedálů :pozor
Ale ta hmotnost je krásná 9.8 kg.
Nejlepší slevy jsou stejně na konci sezóny, případně si koupit loňský model.
LGA
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka