mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Suky. 16. 8. 2014 08:46

První (asi) indicie :-)
15. srpna - Nanebevzetí Panny Marie, Den polské armády
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 8. 2014 08:51

No jo, oni mají Poláci svátek, včera to bylo ve zprávách, že někde udělali nájezd na nějaké turistické cíle. To bude ono. :-)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 16. 8. 2014 09:34

Už jen ze "zádele" bych to poslal na ČNB viz podněty (http://www.cnb.cz/cs/o_cnb/formular_obe ... dotaz.html), že mBank nedodržela D+1 (dle českého kalendáře, ne polského). Resp. že se řídí polským kalendářem... Ať si to ti šášulové dají dohromady a ať si tady nemohou dělat, co chtějí.

Mě zas fascinuje, že si za jakou dobu nedokázali dát dohromady chybějící popisky symbolů u tvorby příkazu. 8-D
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 16. 8. 2014 09:42

Jak to že nedodržela? Platba odeslaná v pátek dorazila už v pátek, tedy D+0. A i kdyby dorazila až v pondělí, tak je to zákonem daných D+1.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 8. 2014 10:09

radoch1 píše:Zrovna na pátek jsem měl plánovany převod na svých účtech z mBank do Equa Bank. Přestože v mBank je uvedeno uskutečnění transkakce 18.8., na účet do EB mi peníze dorazily v pátek 15.8. dopoledne. Takže rychlost platby se nezměnila, pouze mBank s datumy poněkud mate klienty......
Já si nemyslím, že by tím nějak mátli klienty. Spíše to bude asi proto aby klientům takto dali najevo, že jsou stále v mBank. Kdyby ty datumy byly uvedené tak jak by asi měly správně být a jak by to klienti očekávali, tak by někteří mohli pochybovat jestli jsou stále v mBank nebo některé jiné bance kde vše funguje tak jak by mělo. Je to už taková vlastnost mBank, že v této bance mnoho věcí nefunguje tak jak by mělo nebo jak by se to očekávalo. :-) :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 16. 8. 2014 10:54

Já pochopil, že ten jeden den "přeskočili", udělali z něj nepracovní den bez převodů...
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 8. 2014 11:49

Nepracovní jej mají asi jen v některých systémech.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 16. 8. 2014 12:23

ahoj, je tu někdo kdo už byl dřív klientem mBank, zrušil u nich účet a ted zkusil akci na to doporučení za 600 kč a mbank mu to sežrala? Mají to navázané na číslo občanky nebo na co? nemáte někdo zkušenosti? už pět let nejsem klientem mbank :) mají o mě záznamy?
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter2black 16. 8. 2014 12:36

polskej svatek :-D to jsou paka
ale stejne pamatuju jak jsem mel radost (kdyz sjem presel do mbank) z toho ze mbank prevadi penize v predstihu... proste kdyz vyjde trvalak na vikend posle to pred nim
ne jako sporka co mi je klidně pozdrzela a poslala az po vikendu
Naposledy upravil peter2black dne 16. 8. 2014 13:14, celkově upraveno 1
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 16. 8. 2014 12:57

To není "polskej svátek". 15.8. je svátek prakticky v celé evropě.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 8. 2014 13:01

peter2black píše:stejne pamatuju jak jsem mel radost z toho ze mbank prevadi penize v predstihu... proste kdyz vyjde trvalak na vikend posle to pred nim
Takto to v mBank funguje pořád.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod peter2black 16. 8. 2014 13:17

Klokan: moje chyba, ted na to koukam
vlazy: myslel jsem v porovnani se sporkou
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 8. 2014 14:48

Akciový Klokan píše:To není "polskej svátek". 15.8. je svátek prakticky v celé evropě.

Pouze v katolické Evropě; dokonce ani v Německu neplatí ve všech zemích.
Omlouvám se za off topic :-!
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 8. 2014 15:00

No kdyby ten svátek nebyl v Polsku tak by tento problém nejspíš nenastal.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 8. 2014 15:59

Bohužel Poláci v mBam ještě nestačili za ty léta co působí v Česku a na Slovensku pochopit, že ty země nejsou totéž co Polsko a že mnohé záležitosti jsou zde trochu jiné než v tom jejích Polsku.
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka