mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 12. 2014 11:01

iglooo píše:alespoň někdo musí dát bance jasně najevo, že takovýto přístup ke klientům není správný.
Dávat jim to najevo je v pořádku. Jich to ale bohužel asi vůbec nezajímá a klidně si jedou dál tak jak chtějí oni a vůbec neberou v úvahu to jak jim to dávají najevo jejích klienti.
iglooo píše:Proto, že prázdné výkřiky v diskuzích, že zruším účet, k tomu nepomohou.
Ono k tomu bohužel nepomáhají ani plné a vážně myslené výkřiky v diskuzích.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bodyczech 15. 12. 2014 12:19

Souhlasím se Slavem a Patrikem, také zatím nevidím důvod k radikálnímu rušení všeho u mBank, pravda aktivní mám jen mSpoření. Rozhodně však zruším debetku k eMaxu a časem uvidím jak moc mě bude vytáčet myslet na povinný obrat na kartě k mKontu...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 12. 2014 12:35

Zrovna debetku k eMaxu rušit nevidím důvod, obzvlášť když je někde uprostřed lhůty platnosti - na ní se nevztahuje podmínka útraty a ač je nyní zpoplatněno i obnovení, tak pokud se nepoužije v průběhu 6 měsíců před ukončením platnosti, tak se sama už neobnoví (pokud se teda od března nemění i tohle příslušné znění VOP, to jsem nezjišťoval)...

Osobně si myslím, že v průběhu příštího roku zkrouhnou i mSpoření ještě více (očekával bych, že někde na úroveň eMaxu Plus), ale pokud tam bude pořád 1,6 % p.a., je to i přesto (bohužel) pořád celkém výhodné úročení na to, aby šlo říct "všechno ruším"...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 15. 12. 2014 13:13

To mně se zdála mB nepoužitelná už dávno, takže jsem to celý zrušil už před pár lety. Lepší je zjednodušit portfolio. Když se nějaká firma ukáže jako nesolidní, a to z mého hlediska mB splnila už dávno, tak je lepší se s ní rozloučit a pracovat se solidnějšími.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 15. 12. 2014 13:20

A proč by mBank mělo vadit, že přijde o klienta, který ji nic nepřináší? Bezpoplatkové banky na západě obvykle chtějí minimální obrat nebo při zřizování alespoň kopii výplatní pásky.

Chorobní přeposílači peněz a kolenovrti jsou bankám k ničemu, protože na nich banka nic nevydělá.
outlier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 12. 2014 13:37

outlier píše:A proč by mBank mělo vadit, že přijde o klienta, který ji nic nepřináší?

Získání klienta je finančně celkem náročné. Asi nečekají, že všichni kdo si u nich založí účet hned druhý den zažádají o hypotéku, vezmou kreditku, začnou utrácet debetkou a ještě si vezmou 300 tisíc půjčku. Je to běh na delší trať, přesvědčit klienta na další služby. Já jsem třeba přišel do mbank kvůli mVkladům. Původní IB se mě zdálo šílené, proti novému nic nemám. mVklad byl však jen marketing a po čase se zavrtal do nepoužitelnosti. Pak přišlo mSpoření. Dobrý nápad. Pak omezení na 100 tisíc, následně omezení úroků. Čekám že do jara to bude další nepoužitelný produkt. Teď se omezí poplatkem platební karty. OK, zruším kartu. Už tomu celýmu nějak nevěřím a do toho jara zruším jako celek.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 12. 2014 13:59

ja to beru jako evoluce v bankovnictvi a jsem rad za kazdou, ktera ten smradek trochu provetra...kdo mel davneji hypoteku a na trhu byly jenom "molochy" by mohl vypravet. Osobne mi refinancem mBank usetrila desitky tisic...kdybych hypo nesplatil drive tak i stovky

proto nezatracuji zadne banky, snazim se vyuzit to nejlepsi pro mne
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 12. 2014 14:44

Akciový Klokan píše:Původní IB se mě zdálo šílené, proti novému nic nemám.
Neber to prosím jako urážku, protože urážet nemám v úmyslu, ale v tomto případě mi připadáš být šílený ty. :-)
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DoubleSix 15. 12. 2014 15:59

slavo963 píše:...kdo mel davneji hypoteku a na trhu byly jenom "molochy" by mohl vypravet.
Máš pravdu, u mě ten hypoteční úvěr vypadal takto:
- poplatek za správu úvěru: 220Kč
- poplatek za obraty na účtě: 15Kč
- poplatek za výpisy z účtu: 8Kč
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 12. 2014 16:38

vlazy píše:Neber to prosím jako urážku, protože urážet nemám v úmyslu, ale v tomto případě mi připadáš být šílený ty.

Tak proč normálně nenapíšeš, že se ti to nelíbí ? Proti tomu se pak nedá oponovat. Stylem jakým to vyjadřuješ ty bychom brzo všichni jezdili ve stejných autech a měli stejné ženy. A tak tomu není. Někomu se líbí bílá a někomu červená. Rozhodně nebudu ten kdo bude druhým nadávat do šílenců za to že se rozhodli třeba pro černou. Tak se nahoď do klidu, ju ?
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 12. 2014 18:27

Taky se pridavam k nazoru, ze IB mBanky je to posledni ci me stve, naopak mobilni IB se me velmi libi, protoze to stare neumelo nic a widget przdil svou nevzhlednosti plochu obrazovky, takze jsem ho okamzite odstranil..

Co me naopak vadi na mBance, ze svym klientum neustale dokola lze a zamestnava na svych kiosich totalni pablby, kterym pro praci v bance staci polozit na FU litr na stul a zalozit si zivnost..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod glock69 15. 12. 2014 20:19

Taky jsem asi blázen, ale kreditka a účet dnes vypovězeny. Důvod napsaný ve výpovědi: porušení slibů, které dali, novým sazebnikem. Slečna se ani nedivila, neptala, rychle provedla. Že by to už bylo tak běžné?
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 15. 12. 2014 20:22

Slečně je to u pr*dele, není za to placená...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod glock69 15. 12. 2014 21:18

Nevím, když jsem kdysi rušil účty v ČS a v Poštovní spořitelně, tak to tak bez zájmu neproběhlo.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 12. 2014 02:42

Akciový Klokan píše:Tak proč normálně nenapíšeš, že se ti to nelíbí ?
To jsem už napsal několikrát a nejsem sám komu se to zprasečelé IB nelíbí.
Akciový Klokan píše:Rozhodně nebudu ten kdo bude druhým nadávat do šílenců za to že se rozhodli třeba pro černou.
Já rozhodně nikomu nemám v úmyslu nadávat. To, že to záměrně považuješ za nadávku je tvůj problém. Já jsem pouze vyjádřil svůj názor a to, že tě uráží to, že jsem si dovolil s tebou nesouhlasit není můj problém.
Akciový Klokan píše:Tak se nahoď do klidu, ju ?
Já na rozdíl od tebe klidný jsem.
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka