mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 16. 12. 2014 05:14

glock69 píše:Nevím, když jsem kdysi rušil účty v ČS a v Poštovní spořitelně, tak to tak bez zájmu neproběhlo.

U me tedy jo.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 16. 12. 2014 08:47

vlazy píše:To jsem už napsal několikrát a nejsem sám komu se to zprasečelé IB nelíbí.

Tak příště napiš, že se ti to nelíbí, protože A nebo protože B tečka a nenadávej lidem do šílenců jen proto, že se jim líbí BMW a tobě se líbí Mercedes :-) Nauč se vyjadřovat svůj názor a neschovávej se za "nejsem sám". A klidný asi nejsi když tě dokáže nastartovat to, že se někomu líbí něco jiného než se líbí tobě. Tak to už prostě na světě funguje a nic s tím neuděláš :-) Tak čest
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod karlos-2009 16. 12. 2014 09:41

To je tu taková odehraná písnička, že vlazy každou stránku zde napíše, že mBank má "zprasečelé IB". Spíše bych se obával, co se děje, kdyby to tu jednou do týdne nenapsal.
karlos-2009
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter2black 16. 12. 2014 10:18

mbank udělala promo stránku k novému sazebníku:
http://www.mbank.cz/promotion/mkonto-po ... p_sazebnik

docela by mě zajímalo jestli s tím 5% poplatkem za platbu v jiné měně nekecaj, rozumíte tomu někdo?

V současnosti probíhá konverze cizí měny na eura kurzem VISA (dostupném na http://www.visaeurope.com/making-paymen ... ange-rates) s připočtením poplatku 2% jako náklad na konverzi měn, jak nyní uvádíme v kurzovním lístku i sazebníku. Dále probíhá převod z EUR do CZK dle platného kurzovního lístku mBank (ke dni zúčtování karetní transakce), dostupném na našich webových stránkách, kde je spread 3 %. Pokud nyní platíte přímo v EUR měně, výsledná suma se řídí pouze aktuálním kurzovním lístkem mBank. Od 1.3.2015 sice měníme způsob převodu, pro zákazníka se ovšem nic nemění. Měna se bude nově převádět pouze jednou kurzem VISA na České koruny s 5 % poplatkem za konverzi měn. Konečná částka je tak naprosto stejná jako doposud a zákazníci ji nepocítí.

Jelikož jsme provedli změnu, jak bylo popsáno výše, musí dojít ke změně účtování při platbě v EUR. V současné době dochází k převodu podle platného kurzovního lístku mBank se spreadem 3 %, bez dalších poplatků, nově od 1.3.2014 bude odcházet k převodu kurzem VISA s poplatkem 3 % za konverzi měn. Konečná částka je tak téměř stejná jako doposud a zákazníci ji nepocítí.

ja to chapu tak, že předtím v nejhorším případě mohlo dojít k poplatku 5%a teď ho pro jistotu napálí rovnou všem v plné výši
peter2black
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 12. 2014 11:10

Akciový Klokan píše:Tak příště napiš, že se ti to nelíbí, protože A nebo protože B tečka
A ty jsi snad napsal nějaké "protože A nebo protože B"? Kritizuješ někoho za něco co sám nedokážeš napsat. Tobě vůbec nejde o nějaké A nebo B, ale pouze o využití příležitostí k neslušnému trollování.
Akciový Klokan píše:a nenadávej lidem do šílenců
Ty asi neznáš pojem nadávka. Zde se ti to hodí ke kritice někoho koho nemáš příliš v oblibě a tak proč to nevyužít.
Akciový Klokan píše:jen proto, že se jim líbí BMW a tobě se líbí Mercedes :-)
Jen proto jsi naštvaný, že si někdo dovolil s tebou nesouhlasit proto, že se mu nelíbí to co tobě.
Akciový Klokan píše:neschovávej se za "nejsem sám".
To chceš snad tvrdit, že úplně všichni klienti mBank jsou z toho zprasečelého IB nadšení a pouze já jsem jediná výjimka komu se to nelíbí.
Akciový Klokan píše:A klidný asi nejsi když tě dokáže nastartovat to, že se někomu líbí něco jiného než se líbí tobě.
A co startuje tebe k neslušnému trollování? Asi to, že si někdo slušně dovolí s tebou nesouhlasit a mít na něco trochu jiný názor který ty nedokážeš unést.
Akciový Klokan píše:Tak to už prostě na světě funguje a nic s tím neuděláš :-) Tak čest
Ano je to tak, že ne každý má na všechno úplně stejné názory jako ty. Můžeš se klidně stavět třeba i na hlavě, ale stejně s tím nic neuděláš.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 12. 2014 11:16

Ty voe, vlazy, ty taky dovedeš ze všeho udělat konflikt. :-) A úplně nejvíc mě fascinuje, jak dovedeš poměrně krátký příspěvek rozcitovat tak podrobně, že pak zabere skoro celou stránku. :-D
Klokan asi narážel na to, že nazýváš IB zprasečelým, a to několikrát denně, už i docela dlouho po jeho zavedení, i přesto, že se jedná o tvůj subjektivní názor. Můžeme tě ujistit, že my tady už tvůj názor dostatečně známe.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 12. 2014 11:25

Mě se taky nové IB líbí víc než to archaické staré. Chápu, že někdo by nejraději zůstal u DOSu, pevných linek, ale naštěstí je takových lidí jen pár a svět jde dopředu.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 16. 12. 2014 11:37

Mě se také nové IB nelíbí. ;-) Ale je mi to už šumák. 8-D
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 16. 12. 2014 11:42

Já už fakt nevím, je to jak do dubu ..... takže naposledy ..... drahý vlazy ... naprosto respektuji, že se ti nové IB od mBank nelíbí. Prostě je to tak. A já to plně respektuji. Stejně respektuji, že jsi vybral značku "A" svého mobilního telefonu a rozhodně ti za tuto tvoji volbu nebudu nadávat nebo tě nazývat šíleným. Tak. A já jsem jen zase vyjádřil svůj názor, že mě se NOVÉ IB v porovnání se STARÝM IB líbí víc. A to je zase můj názor. Nemusíš mě to vymlouvat, nemusíš se mnou nikterak soupeřit, toto není hra na to kdo ho má delšího. Je to JEN vyjádření názoru, dojmu, pocitu. A ten máme asi každý trošku jiný. Není to žádná věc k soupeření. Z mé strany rozhodně ne. :-))
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 12. 2014 12:44

drkarel píše:Ty voe, vlazy, ty taky dovedeš ze všeho udělat konflikt. :-)
Konflikty tu dělají asi záměrně jiní z toho kde k tomu není důvod a tak jak se jim to zrovna hodí.
drkarel píše:A úplně nejvíc mě fascinuje, jak dovedeš poměrně krátký příspěvek rozcitovat tak podrobně, že pak zabere skoro celou stránku. :-D
Od toho ty citace jsou aby se používaly když je k tomu důvod. Pokud ti to vadí tak by jsi si měl najít jiné fórum které to neumožňuje.
drkarel píše:nazýváš IB zprasečelým, a to několikrát denně, už i docela dlouho po jeho zavedení, i přesto, že se jedná o tvůj subjektivní názor.
Ano je to můj názor a klidně s ním nemusíš souhlasit. Tím mne ale nikdo nepřinutí abych svoje názory měnil tak jak si to kdo přeje. Svůj názor na to zprasečelé IB nemám důvod měnit ani proto, že je už docela dlouho zavedené když se na tom nic k lepšímu nezměnilo.
drkarel píše:Můžeme tě ujistit, že my tady už tvůj názor dostatečně známe.
Já také názory některých diskutujících znám a to i přes to, že je tady občas opakují. Tak už to v diskuzích bývá.

Akciový Klokan píše:takže naposledy ..... drahý vlazy ...
Tak to jsem zvědavý jestli to myslíš vážně.
Akciový Klokan píše:naprosto respektuji, že se ti nové IB od mBank nelíbí. Prostě je to tak. A já to plně respektuji.
Ale i přes to jsi si neodpustil aby jsi si do mne kvůli tomu nezakopal.

myšpulín píše:Přečti si vlazyho podpis, ten jej celkem vystihuje. :D
Když už není do čeho kopat tak alespoň do podpisu. To také docela dost svědčí o morálce takových lidi.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 12. 2014 12:44

<OT> (ale když už všichni...)

Osobně se mi teda po vizuální stránce líbí nové IB mBank omnoho více než staré - od získání přístupu do nového jsem se do starého už ani nepřihlašoval. Z hlediska funkčního bych byl možná více kritický, pokud bych mBank používal na něco serióznějšího (a tak bych se nevěděl přenést přes skryté symboly plateb atd.), ale obecně jsem s orientací neměl nějaký problém, abych musel sahat po návodech - víc jsem byl ztracen v např. v původním IB Air Bank...

Naopak jaké IB rád nemám (a to budu asi jen jedna z mála výjimek na fóru) je pro mě naprosto odpudivé IB Fio banky (můj názor) - opravdu se nedokážu přenést přes to, že by mi při zadávání příkazu k platbě vyskakovalo popup okno - ale taky to není nic co by mě mělo trápit, pokud by mi ta banka měla co nabídnout - a taky kvůli tomu nebudu nebudu psát do příslušného vlákna o spoludiskutujících, pro které je to IB dokonalé, že jsou šílenci...

V každém případě IB je asi to poslední, co mě na bance zajímá a rozhodují služby. U mBank má význam v tuto chvíli už jenom mSpoření. Nedělám si iluze, že nakonec nepokazí úplně i to jako všechny ostatní produkty a pak ji už nebude mít smysl držet (leda až možná do nějaké nejbližší promoakce).
Ostatní je úplně jedno.
</OT>
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 12. 2014 14:05

Dejte uz nekdo trvaly BAN tomu imbecilovi z Tesina :grr:
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 16. 12. 2014 14:08

Tak si taky trochu offtopicnu.
fremantle: V novém IB FIO už naštěstí žádné vyskakovací okno není.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 12. 2014 14:11

vlazy: Hmm, tak nic. Ten podpis by sis fakt měl změnit na "Všichni kolem mne jsou blázni, jediný já jsem normální." Sice to není z bible, ale zase to více sedí. :-)
Ale jinak s tebou nehodlám zabředávat do duchaplných OT diskusí.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod sykora1 16. 12. 2014 16:25

Ono to vyskakovaci okno ma trochu svuj smysl. Napriklad kdyz mate v jinem tabu browseru cislo uctu, tak staci jen prepnout a kopirovat. Me spis na FIO IB vadi, ze nedokazi jednim tlacitkem resetovat filtr vyhledavani.

paty07 píše:Tak si taky trochu offtopicnu.
fremantle: V novém IB FIO už naštěstí žádné vyskakovací okno není.
sykora1
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka