mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 16. 12. 2014 21:10

Pánové, pojďme mluvit opět k věci... Nedal si náhodou někdo práci s prostudováním tohoto dokumentu? http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... 3_2015.pdf

Respektive s tím, co se případně od 1.3.2015 mění?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 12. 2014 01:32

dr._lukas píše:Dejte uz nekdo trvaly BAN tomu imbecilovi z Tesina :grr:
Nevím koho se tu snažíš vytrollovat, protože já tu o nikom z Těšína nevím. Ono asi nebude náhodou, že jsi z Opavy kvůli té léčebně která tam je. :-)

drkarel píše:Ten podpis by sis fakt měl změnit
To už je tu až taková krize, že není do čeho kopat a tak alespoň kopeš do podpisu když už máš takovou potřebu si do něčeho s nenávisti zakopat?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 12. 2014 07:47

Jako vždy máš problém s chápáním textu. Ten podpis je super, jen se chováš v rozporu s ním, fotbalisto.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 12. 2014 09:28

ja mel za to, ze sem chodi vice mene rozumni lide...

bezte si diskutovat na novinky
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 12. 2014 11:30

Aleš P. píše:Pánové, pojďme mluvit opět k věci... Nedal si náhodou někdo práci s prostudováním tohoto dokumentu? http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... 3_2015.pdf

Respektive s tím, co se případně od 1.3.2015 mění?

Podle mně je změna prakticky jediná (významná):

www.mbank.cz/informace-k-produktum/obch ... -osoby.pdf
---
www.mbank.cz/informace-k-produktum/obch ... 3_2015.pdf
==================================================
Platné a účinné od 15. prosince 2014
mBank.cz | 844 777 000
---
Platné a účinné od 1. března 2015
1.15.9. Tyto Podmínky vstupují v platnost a nabývají účinnosti dne 15. prosince 2014 a pro klienty, kteří nejsou podnikateli, nahrazují v plném
rozsahu Podmínky pro zakládání a vedení účtů v m B a n k účinné o d 1. d u b n a 2014.
---
1.15.9. Tyto Podmínky vstupují v platnost a nabývají účinnosti dne 1. března 2015 a pro klienty, kteří nejsou podnikateli, nahrazují v plném
rozsahu Podmínky pro zakládání a vedení účtů v m B a n k účinné o d 15. prosince 2014.
prostředku.
---
prostředku;
d) z důvodu zvýšení rizika neschopnosti klienta plnit svoje finanční povinnosti vůči m B a n k , které vznikají v souvislosti s vedením nebo
používáním platebního prostředku.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 12. 2014 22:39

drkarel píše:Jako vždy máš problém s chápáním textu.
Dalo by se hodně diskutovat kdo má ten problém, ale je zbytečné to rozvádět.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 18. 12. 2014 12:38

Mam prosbu ohledně rušení karet u Mbank. Mam spoření u Sberbank, ale fakt asi nemá cenu rušit zatím i Mspoření. Tak tedy zruším pouze karty. Pujdu na pobočku,mam vzít i ty platební karty?.A stačí mi pouze občanka?.Díky. :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 12. 2014 12:43

Pro prosté zrušení karet stačí kliknout v IB na "zablokovat kartu" a pak v roletovém menu vybrat jako důvod "zrušení karty".

Funguje to i u kreditky, i u debetky. U kreditky si tím zachováš možnost si o ni kdykoliv později požádat znovu bez nutnosti opět procházet schvalovacím procesem, ale na druhou stranu budeš viset v registrech, což ti může zkomplikovat poždějí žádost i úvěrové produkty u jiných bank.

-- 18. 12. 2014 11:44 --

Pokud budeš chtít zrušit úvěrovou smlouvu, musíš na pobočku (asi to jde i korespondenčně, nezkoušel sem, finanční centrum mám kousek od bydliště). Karty s sebou mít nemusíš tak ani tak. Nikdo je chtít nebude.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Žulda 18. 12. 2014 12:55

Kreditku jsem musel rušit na mKiosku, debetku tam naopak rušit nechtěli, tu jsem zrušil přes mLinku. Osobní zkušenost z víkendu.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 12. 2014 14:02

PatrikChrz píše:Pokud budeš chtít zrušit úvěrovou smlouvu, musíš na pobočku (asi to jde i korespondenčně, nezkoušel sem, finanční centrum mám kousek od bydliště).

Ano, lze to i korespondecne, zadost o zruseni mKreditky (vypoved smlouvy) lze stahnout odtud
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... index.html
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... mlouvy.pdf
Vyplnene s uredne overenym podpisem (napr. na poste za 30Kc) pak odelsat postou do mBank.

Tento postup je vhodny pro toho, kdo nema blizko pobocku mBank.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 18. 12. 2014 14:33

Díky no debetku sem tedy zrušil přes Mlinku.A kreditku pujdu zrušit osobně.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bubotronik 18. 12. 2014 16:53

Tak mBank se snaží udržet klienty alespoň na první měsíc nových podmínek http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... _karet.pdf
Bubotronik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 12. 2014 16:59

je to automaticky, nebo plati jenom pro lidi, co jim poslali mail?

Jak to bude s premii, kdyz se platba vrati na ucet zpet? 8-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 18. 12. 2014 17:21

1% je malo. :-P
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 18. 12. 2014 17:25

to je to o čem jsem zde psal asi před týdnem, bylo to v článku na E15viz:
„Proto v tuto chvíli vedeme přímé kampaně na konkrétní zákazníky, na které by se eventuálně poplatek mohl vztahovat, a máme pro ně velice zajímavou motivační nabídku, a sice že jim budeme do konce února vracet jedno procento z ceny nákupu provedeného debetní kartou.“
Takže otázka je, když nakoupím Alza kredit kam mi ho potom vrátí. Vrací na účet nebo na kartu. A dá se vratka na kartu obejít tak že nakoupím napřed kartou mBank, poté kartou třeba AirBank a pak si to nechám všechno vrátit. Vrátí to všechno na poslední kartu a nebo to rozdělí podle toho kolik ze které karty přišlo.

-- 18. 12. 2014 16:27 --

slavo963 píše:je to automaticky, nebo plati jenom pro lidi, co jim poslali mail?

Jak to bude s premii, kdyz se platba vrati na ucet zpet? 8-)
Podle podmínek jen pro lidi kterým to příjde a refundované platby se nepočítají.

-- 18. 12. 2014 16:33 --

Bubotronik píše:Tak mBank se snaží udržet klienty alespoň na první měsíc nových podmínek http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... _karet.pdf
Kde jste k tomu přišel, na stránkách banky taková informace zatím není.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka