mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 2. 6. 2016 05:39

ten nebude to je zase mslib-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 6. 2016 09:46

Nepisou, ze tento rok bude, pouze ze planuji.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 2. 6. 2016 10:35

Mikka1 píše:Tedy nejdřív poslat na svůj účet, počkat až otevřou mVklad s EXTRA? :-)
Ano, je potřeba poslat zvolenou sumu na účet dle instrukcí (důležitá je poznámka k převodu!), na základě toho banka sama založí mVklad a přesune tam ty peníze. Nejprve ale podat žádost.
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 2. 6. 2016 11:19

ad vkladomat - mBank se odvážně pouští tam, kam dosud nikdo ... oh, wait ... kam se vydal skoro už každý :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 6. 2016 11:45

rafael58 píše:Nejprve ale podat žádost.

Stačí na konec napsat "Ruku líbám" nebo je k tomu třeba kolek :oboze ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 2. 6. 2016 13:53

Tak jsem manželce ve velikonoční doporučovací akci za odměnu 600 Kč k jejímu stávajícímu mKontu založil ještě i mBusiness. Jelikož zrovna byla mimo domov, použil jsem k odeslání žádosti místo jejího emailu náš společný. Ani jeden z nás tak odměnu za doporučení ani za otevření účtu od mBank nedostal. Tyhle podmínky fakt nechápu...
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 6. 2016 14:00

taky jsem koncem dubna dělal doporučení ... sám sobě podnikatelské konto a otci podnikatelské konto ... dosud nevyplacena ani jedna z těch 4 odměn, ještě chvíli čekám a půjdu reklamovat
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 2. 6. 2016 14:10

V stejne akci 600+600 jsem si zalozil Business, zatim mi pripsali jen 600 na business konto, na osobni nikoli .... maj v tom koukam slusnej chaos.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 2. 6. 2016 14:12

Já jsem doporučoval podnikatelské konto sám sobě. Dnes jsem to reklamoval a bylo mi sděleno, že odměny připisují do 60 dnů, takže musím ještě čekat...
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 6. 2016 18:41

osobne2 píše:Nepisou, ze tento rok bude, pouze ze planuji.

jeste se toho mspolku zastavej prosimte..ja to chapu ze mu napsali ze tento rok bude.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave67 8. 6. 2016 14:02

Chtěl jsem založit mRezervu, abych neplatil poplatek 29 Kč za debetní kartu, kterou používám jednou za měsíc na výběr z bankomatu. Jít do mínusu však neplánuji. Po vyplnění mám na výběr ze tří možností kreditních karet a u každé je uvedeno, že vyjdou na 29 Kč měsíčně, při aktivním používání zdarma. Dělám něco špatně nebo to tak opravdu je?
dave67
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 6. 2016 15:14

mRezerva (neboli kontokorent) je zcela jiny produkt nez mKreditka.
Zrejme sis splet v systemu zadosti produkt a zadas omylem o kreditku.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 8. 6. 2016 16:25

Tak jsem včera podal reklamaci a dnes jsou již odměny na účtech :-)
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave67 8. 6. 2016 16:56

Klikám opravdu na mRezervu přes menu Supermarket - Úvěry - mRezerva k účtu mKonto -> požádat a hned v následujícím kroku je předvybraný produkt Kreditní karta mKreditka a nic jiného nelze vybrat. Účet má dva disponenty, každý má své číslo a jednotlivé přihlášení. Jeden účet je mKonto, druhý mBussines.
dave67
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 8. 6. 2016 17:05

Zkoušel jsem to teď kvůli tobě a mě to normálně jde. V dalším kroku je "Kreditní karta mRezerva" a hned pod tím "Povolené přečerpání".
nnnokiaE52
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka