mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hifik101 8. 6. 2016 17:16

Já mám už 65 dní od založení a doporučení Bussines konta sám sobě a odměny stále nikde. Dnes jsem reklamoval na mlince, kde mluvila nějak chaoticky, že přijdou až po 60 dnech, nebo že se lidi špatně doporučují. Tak jsem ji zabrzdil tím, že nedodržují sliby, 60 dní uplynulo a že dám podnět na reportáž do TV Nova na klamavou reklamu. Potom řekla ,že tedy sepíše reklamaci na vedení banky. Měl jsem čekat na lince , kde se nic nedělo asi 6 minut, pak mi řekla že reklamaci mi pošlou mailem. Celkem hovor trval 16 minut a teprve se uvidí. Aby si člověk všechno ohlídal, jestli to banka splní , co slíbí. Asi to s nimi rázně skončím a vše zruším, když tady čtu , že tyto problémy má více lidí.Aby se ještě neztratily i peníze z účtů !!! Je to divný spolek.
hifik101
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dave67 8. 6. 2016 17:17

Na mForu jsem našel informaci, že učet spoluvlastnění dvěma osobami z nějakého záhadného důvodu nepovolí založení mRezervy...
dave67
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 8. 6. 2016 19:50

Společný účet má spousty podobných výhod, např. žádost o cokoliv jednoho zablokuje na měsíc žádosti druhému spolumajiteli...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 14. 6. 2016 23:01

Zakládal (respektive měl z vás někdo tuhle možnost ještě v bankingu k dispozici) v posledních dnech někdo mVklad s 2% nebo už to stáhnuli?
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 14. 6. 2016 23:17

Tato akce stale bezi... (zakladal jsem 2.6.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 15. 6. 2016 23:01

mBank má teď akci - 1000Kč na Mall za půjčku Plus
http://www.mbank.cz/osobni/uvery/mpujck ... _9_2016_06

Při půjčce 10.000Kč na 12 měsíců se zaplatí 10.544Kč.
Pokud by to někomu stálo za to, tak může mít zadarmo půjčeno na rok a ještě na tom 456Kč vydělá :)

Škoda, že to je tak málo, mě za to ten čas nestojí :)
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 6. 2016 05:31

To běží už pěkně dlouho. Já jsem to využil a s předčasným splacenim to bude stát ještě méně..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 16. 6. 2016 11:47

Jsem klientem mBank, ale mám u nich dlouhodobě na účtech 0 Kč. Je možné půjčku získat bez doložení příjmů?
Je ten voucher do MALL omezen minimální částkou útraty?

díky
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 6. 2016 11:54

Já mám předschváleno, takže bez dokládání. Ale pokud nemáš, tak podle mě musíš dokládat. Zkus se přihlásit a zažádat bez dokončení žádosti, měl by ses to tam dozvědět.
Voucher není nijak omezen, platnost je do 1.5.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 16. 6. 2016 17:02

Koukam na podminky a ta pujcka se nesmi splatit do 90 dnu od ukonceni akce a ukonceni akce je po vydani 190 voucheru. Takze tu pujcku muzete klidne splacet celou dobu, kdyz nenachytaji dost lidi :)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod honzik28 16. 6. 2016 17:47

Z podmínek:
Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky.
honzik28
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 6. 2016 17:51

Presne tak, resi se to snizenim splatky. Delal jsem to tak i loni pri podobne akci.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 16. 6. 2016 17:55

Takže si půjčíš 10K, druhý den splatíš 9.999Kč a pak už jen rok platíš splátky z té 1Kč a i úrok 10% jen z té 1Kč? :)
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 6. 2016 18:20

Nejsem maximalista ani minimalista, chovam se rozumne :-)
Splatka 80 Kc je myslim tak akorat.. A rok to rozhodne nebude.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 16. 6. 2016 20:22

No samozřejmě, myslel jsem to ilustračně ;)

Každopádně to tím začíná znít dost pěkně :)
Prologer
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka