mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 1. 2017 21:51

Franklin píše:Pracuju v ČNB na úseku ochrany spotřebitele a můžu tě ujistit, že na mBank nám chodí asi 10× více stížností než na banku s 2. nejvyšším počtem stížností (RB) :mrgreen:

zbijeczko, tys reálně změnil zaměstnavatele na ČNB nebo si to jen myslíš, že pracuješ v ČNB? :-) :-) :-)

Pracovník ČNB má jistě podepsané NDA, v rámci kterého by zde určitě tímto způsobem nekomunikoval. :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 11. 1. 2017 23:13

Ale *****. Deutsche Bahn je úřad jako každý jiný. Nikdo zaměstnancům nebrání v sebeprezentaci.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod zbijeczka 11. 1. 2017 23:25

MirekM: Čau Mirku, nic proti, ale nepopletl sis několik různých osob dohromady?
zbijeczka
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 12. 1. 2017 00:09

Čau Pavle, už to není, co to bývalo. Když už tě prokoukne i Mirda, tak je to na pováženou.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod psimino 12. 1. 2017 09:06

Ahoj, odeslala už mBank někomu potvrzení o výši zaplacených úroků (mHypotéka)? Máte zkušenosti z předchozích let ke kterému dni mBank potvrzení odesílá?
psimino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 12. 1. 2017 11:44

Takhle rychle mBank většinou nepracuje. :mrgreen:
Loni to bylo 21.1. a rok předtím 22.1.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 12. 1. 2017 13:30

To oni v Bance nevedi jak jsi u nich dlouho? :-))
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod JPT666 15. 1. 2017 03:50

PatrikChrz píše:Tak jsem zrovna potřeboval najít jednu platbu ve Fio to vyhledávání mi skvěle zafungovalo.

Mě to zas skvěle nefunguje. Hledal jsem platby z účtu např. 123456 a nic to nenašlo. To se mi zdálo divné, tak jsem to hledal ručně a nakonec jsem zjistil, že to musím hledat i s těma nulama na začátku např. 000123456. Psal jsem jim o tom a už nevím co mi odpověděli, ale teď jak vylepšovali to vyhledávání, tak to neopravili.
Vyhledávání by podle mě mělo fungovat, tak že to najde všechno, kde se vyskytuje hledaný řetězec.

Ale tak dá se to přežít. Pořád lepší než v mBank, když se kopíruje do nového IB číslo účtu, tak to jednu číslici umaže a doplní nulu. (doufám, že to opravili. už mBank nepoužívám, tak nevím)
JPT666
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LGA 16. 1. 2017 08:17

JPT666 píše: Vyhledávání by podle mě mělo fungovat, tak že to najde všechno, kde se vyskytuje hledaný řetězec.

Polská logika funguje jinak :-!

Číslo účtu musí být kompletní 123456-1234567890/xxxx jinak mě nic nenajde.
Pomocí VS mně také nejde vyhledávat.
Vyhledávání podle částky funguje, dokonce není potřeba ani zadávat haléře :tleskani
Pokud je v popisu diakritika, tak to transakce vyhledá zas nějaké divné logiky. Dle jména mně to najde, dle příjmení ne.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 1. 2017 16:03

mBank ma nyni akci odmen u mKonto Business:

https://www.mbank.cz/firemni/ucty/mkonto-business/
Podnikatelský účet mKonto Business vám nyní dá 300 Kč za první platbu kartou a až do 30. 6. 2017 s ním navíc získáte 1 % zpět z každé transakce kartou, měsíčně tedy až 2 500 Kč na mKonto Business.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 16. 1. 2017 16:18

tato akce běžela už v prosinci, stále nejsou připsané ani ty 3 stovky za první platbu ani 1% z plateb, ale dle podmínek mají tuším čas do konce ledna
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 16. 1. 2017 16:19

Myslel jsem si, ze ten debilni a neprehledny mNazor zkracuje ty delsi dotazy jen pri zobrazeni na webu...ale ono ne, oni ho nevidi ani ti odpovidajici brigadnici
mBank/mNazor píše:Dobrý den, pro omezený počet znaků nevidíme celý dotaz...
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 16. 1. 2017 16:26

Tlak na zrušení mFóra byl extrémně velký. Tomu odpovídá i kvalita implementace mNázoru.
Šikovní lidé dávno odešli pracovat do jiných firem.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 16. 1. 2017 18:17

Pro mě překvapující informace týkající se kreditních karet a kontokorentu mBank. Úvěrové rámce lze u těchto produktů jen zvyšovat, ale ne snižovat. Když chcete třeba kvůli hypotéce něco z toho trochu snížit, je nutné produkt úplně zrušit a potom si znovu požádat o nový (musí se znovu projít schválením). V případě KK to znamená nechat doběhnout výpovědní lhůtu, zničit plast a poslat si nový, pokud je pak karta opětovně schválena. Zvláštní...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 16. 1. 2017 18:25

Delitzsch píše:Pro mě překvapující informace týkající se kreditních karet a kontokorentu mBank. Úvěrové rámce lze u těchto produktů jen zvyšovat, ale ne snižovat. Když chcete třeba kvůli hypotéce něco z toho trochu snížit, je nutné produkt úplně zrušit a potom si znovu požádat o nový (musí se znovu projít schválením). V případě KK to znamená nechat doběhnout výpovědní lhůtu, zničit plast a poslat si nový, pokud je pak karta opětovně schválena. Zvláštní...

Jo, o kreditce jsem to tu už dřív psal...
jerry666
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka