mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 1. 2017 18:44

Plati to i u pukcky a kontokorentu.
Proste mBank..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod sebastian.c 16. 1. 2017 23:45

Chci se zeptat ohledně Mkonta bussines ma to nějakou výhodu oproti běžnému? Třeba lepší úrok u půjčky. Nebo půjčka na podnikání, nebo cokoliv jiného?
sebastian.c
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vaclavvojacek 17. 1. 2017 08:18

Stalo se vám někdy že by Mbank nepřipsala peníze D+1 do jiné banky ? Podával sem platbu v pátek, do teď není připsána na mém účtu v Airbank. Dnes jsem to reklamoval. Nejdřív jsem dostal informaci že platba proběhla, poté že peníze budou připsané dnes.
vaclavvojacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin7601m 17. 1. 2017 09:25

Taky se mi to teď stalo. V pátek dopoledne zadány 2 platby z mBank do Sberbank a ani jedna do této chvíle nepřišla.

-- 17. 1. 2017 09:58 --

včera večer jsem ještě zadal testovací platbu z mBank do Sberbank 10Kč a ta právě dorazila. Ty 2 platby z pátku stále nikde. Jdu jim volat.

-- 17. 1. 2017 10:14 --

tak mají nějaký problém. Paní na infolince ani nechtěla vědět detaily a hned řekla, že je chyba na jejich straně a že se platby v cizích bankách připíšou dnes, nejpozději zítra. Tak uvidíme.
martin7601m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peasac 17. 1. 2017 11:27

Řešili se tady také promo kódy.
Přes tuto službu mi vrací 250,- za založení nového účtu. Jak pro klienty české mBank, tak pro slovenské zákazníky. ;-)
Kdyby to někoho zajímalo, tak další info nalezne na následujícím odkazu:
https://goo.gl/kIwV7W
Peasac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 17. 1. 2017 18:48

Pokud jde o promo kódy, u vratných peněz je to stejná částka ... v dnešní době by si ale pořídil účet v mBank jen finanční masochista 8-D ... byť i oni si tam mohou přijít na své (mkreditka plus v kombinaci se zlatou kartou, při obratu kreditkou 10t bez nutnosti sledovat další limity, zdarma pojištění nákupu a cestovní pojištění, nebýt nesmyslného poplatku při druhém a dalším převodu z emax, stála by za hřích :love: ).
Alfréd z hor
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 17. 1. 2017 21:36

Kapříci připluli, je to až roztomilé.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 17. 1. 2017 22:11

Super. Garážové praktiky mají někdy své výhody. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 17. 1. 2017 22:28

Kapříci připluli a potvrzení o zaplacených úrocích z mHypotéky rovněž. Jedem vesele dál. :-)
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 1. 2017 23:55

Alfréd z hor píše:Pokud jde o promo kódy, u vratných peněz je to stejná částka ... v dnešní době by si ale pořídil účet v mBank jen finanční masochista 8-D

Mam znameho, kteryho jsem videl po letech. Rikal ze lita do Jizni Ameriky. Rikal ze nevi jak my, co platime za vyber kartou ale ze on ma zdarma vybery s mBankou. Kdyz jsem mu rikal o konverzi kurzu, zarazil se.
Je to VS, programoval driv i na OSVC, ted dela zas jiny. Lidi i celkem chytry, tohle proste neresi, hlavne ze tam neni zadnej poplatek :-)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 1. 2017 03:02

Zdá se, že skoro všichni jsou spokojeni. Tedy až na pár chronických stěžovatelů a věčných nespokojenců. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 18. 1. 2017 07:49

No tak je to nutná daň za pojištění zdarma, jednoduché nastavení limitů a možnost zablokování bezkontaktních plateb. A taky mi to dotujou každej měsíc pětikilem, tak co!
Nejlepší banka :-)
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 1. 2017 08:08

A teď si představ, kde by mBank mohla dnes být, kdyby lehce snížila amatérismus, zvýšila kvalitu všeho, co dělá, včetně komunikace, a kdyby IB bylo pro lidi snesitelnější. Proto díky za každou novou konkurenci, která na český bankovní trh přichází.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 18. 1. 2017 09:54

Pořád jsem nepochopil, jak někdo dokáže podojit z mKreditky těch 500 Kč měsíčně i po zrušení dobírek a předplacených karet. A asi jsem odsouzen k tomu, aby mi to zůstalo navždy utajeno.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 1. 2017 09:58

Všechny informace byly dostatečně zdokumentovány v tomto vlákně. mHujerům je rozhodně nebudeme nosit na stříbrném podnose. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka