mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 1. 2017 09:13

... zvláště když jsem to zachytil i já, který KK mBank vůbec nemám.:) Nápověda tkví ve slově "amatérismus".
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 18. 1. 2017 09:58

mBank jako doplňkovou banku ano, využít to dobré z její nabídky (samozřejmě má také svoje výhody), ale jako hlavní banku nikdy. Asi žádná jiná česká banka se neprojevuje tak amatérsky. Připomíná mi hračku pro děti, jak je ta dětská banka, pošta, obchod... Cokoliv jsem zkusil a vypadalo nadějně, něco pak zkazilo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 18. 1. 2017 10:17

Zkoušel prosím někdo kapříky přes P5 včera nebo dneska?
Po mé blokaci v prosinci mi přišla nyní nová eshopka, aktivoval jsem ji, zvedl jsem hned i limity na online platby, dokonce jsem dnes v zápalu zoufalství ráno v bankomatu provedl transakci na zůstatek na kartě , ale stále mi to píše, že ze strany vydavatele karty je jakákoliv výše na P5 blokována, chjo..
V tom průvodním dopise ke kartě bylo, že pro bezkontaktní platby se musí napřed realizovat kontaktní, ale to by minimálně měla řešit ta transakce na zůstatek,hm..?
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 1. 2017 10:27

Neplaš, všechno funguje.
Zkontroluj si nejen limit podle částky, ale také limit podle počtu transakcí :!:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 18. 1. 2017 10:47

Recht gehabt:)
To mě teda fakt nenapadlo, i když mám tušení, že i tohle se tady už řešilo.
Každopádně díky, už zase rovněž in game.
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 18. 1. 2017 17:46

No já nevím, ale mě kapříci za prosinec ještě nepřiplavali.

edit: tak už jsou tady
Naposledy upravil barnyss dne 18. 1. 2017 18:51, celkově upraveno 1
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 18. 1. 2017 18:25

Kodex mobility ma pry zacit fungovat v mBank od 1.brezna, bude potom mozne zadat v nove bance dispozice a nechat vsechno prevest a taky zrusit ucet/ucty uz bez osobnich starosti?
elfin
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 1. 2017 20:02

odměny z mkreditku e-shop již mám, ale dorazil někomu bonus za první platbu kartou k business kontu a také 1% z plateb touto kartou za prosinec?

(dle podmínek mají 60 dnů, ale čekal jsem, že to hodí do této várky s bonusama za kreditky)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 21. 1. 2017 08:50

3D Secure považuju za bezva doplněk ke zvýšení zabezpečení karet, takže když jsem v internetbankingu objevil možnost aktivace, tak jsem jí hned u tří karet využil. Ale tím, že mi to u té čtvrté (k eMaxu na rizikové internetové transakce) včera sami aktivovali, mě tedy polští soudruzi pěkně nas.... Zkusím zavolat na infolinku, jestli to nepude zrušit.

Takže zrušit to nejde, ku... polský.!
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 1. 2017 12:53

U mBank je mozne jeste ziskat cernou kreditni kartu Visa nebo je to uz stare?
Vidim je zde
http://prodej.mesec.cz/kreditni-karty-s ... hled-karet
Se me fakt libej.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 21. 1. 2017 15:51

Není to možné. Všechny KK už jsou jen MC. Docela hezká je ale mKreditka Plus a také debetní zlatá MC.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 1. 2017 15:57

sakra to mam takovej pocit ze Visa se v CR rusi skoro u vsech bank? Proc ale? Jsou lidi co jezdi dost jinam a nekde se jim prave muze hodit jen nejaka ta Visa.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 21. 1. 2017 16:20

Komerční banka má třeba debetní karty Visa. Jaké má aktuálně KK ale nevím, měla MC. DK je v ceně základního balíčku, který je zdarma, když tam je jakýkoliv příjem. Ale výběry z ATM jsou placené, lépe řečeno 1 platba u obchodníka = 1 výběr v ČR zdarma. ČS má DK Visa, také je možné mít snadno zdarma...
Naposledy upravil Delitzsch dne 21. 1. 2017 16:26, celkově upraveno 1
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 1. 2017 16:26

Problem jeste je ten, ze casto ty banky spis nefungujou proti zde kritizovanej mBank.
Treba tak, ze Komercku mel kamos a samej problem s tim, ok, jdes zalozis treba Rajfku, pokud se podivas i jen zde, vidis ze opet spis nefunguje a jednou to je tak a po druhy jinak.
V poho, jdes treba zalozit UniCredit, pokud se i zde podivas, jejich IB a dalsi veci je spis nefunkcni tez. Potom se divi kazdej, proc jde nekdo do mBank. Nerikam ze je to vyhra, ale jejich IB alespon jede rychle, ten system, nastaveni treba limitu / den.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 21. 1. 2017 16:29

Jednu KK mám od mBank. Nemám s mBank problém, kromě toho, že působí amatérsky a některé věci jsou tam zvláštní. Nechápu, proč v Polsku může dobře fungovat jako regulérní velká banka, ale tady je to low cost se vším, co k tomu patří.
Obecně by měl mít člověk víc karet od víc bank a nejlépe MC i Visa, hlavně pro častější cesty do zahraničí. S jednou kartou bych se opravdu bál vycestovat. Opakovaně se mi stalo, že někde některá karta nefungovala a vůbec pro to nebyl důvod.
Naposledy upravil Delitzsch dne 21. 1. 2017 16:33, celkově upraveno 1
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka