mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 12. 2019 23:13

Určitě (i dle toho jak jsem obdržel odměny já) nebude tolik záležet na datu doporučení jako na datu, kdy doporučený splnil všechny podmínky (plně aktivní účet, první přihlášení do Smartbanky). No škoda že ten limit 5000 účtů se nikde neodpočítává, jako to měla třeba Trinity bank u toho omezeného počtu spořících účtů s vyšším úrokem.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 17. 12. 2019 23:19

No tak to rovnako tí jej kamaráti splnili podmienky neskôr ako moji. Je to celé nejaké čudné.
Ja už som mal jedného človeka, ktorý sa aj prihlásil do smartbanky (otec), keď len ona začala odporúčať...
Tomas999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod treborit 18. 12. 2019 01:12

Rusil jste nekdo konto pro deti? Da se elektronicky pres zruseni dispondenta nebo je nutne na pobocku, diky .
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 18. 12. 2019 11:07

Nemá někdo zkušenost, jestli se za splnění povinného obratu na kartě považuje i refundovaná platba?
Mám mKreditku Plus. Aby se neplatil poplatek, musí být měsíčně obrat na kartě aspoň 4000 Kč. Budu mít za celý měsíc jedinou platbu 4000 Kč a ta mi bude obchodníkem ještě v témže měsíci vrácena (refunded). Mám splněný povinný obrat nebo ne?
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 12. 2019 11:45

@Lenka
S takovym dotazem radeji volej na jejich infolinku.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 12. 2019 20:58

U výpočtu odměn (1% eShop či 0,5% Plus kreditka) vratky / refundy z objemu plateb s nárokem na odměnu odečítají (tak jako dnes snad už všechny banky kromě Hello bank). Takže u toho minimálního obratu to může (ale i nemusí) být stejné, moc bych na to nespoléhal.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 18. 12. 2019 21:25

Je zde někdo, kdo v rámci akce "odměna 1200,- Kč za doporučení nového klienta" tuto odměnu jako doporučující obdržel, aniž by byl předem bankou osloven k této akci??
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2019 21:27

doporučil jsem si mBusiness a dorazilo (zatím) pouze na mBusiness
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 18. 12. 2019 21:27

Je zde někdo, kdy vyhrál 20000 Kč v té akci mSpoření?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 12. 2019 09:02

retron píše:doporučil jsem si mBusiness a dorazilo (zatím) pouze na mBusiness

Tak to ti to jako doporučujícímu už na 99% nedorazí. U všech mých tří doporučení to totiž dorazilo současně (určitě v jednom dni, nejspíš i ve stejný čas) mně i tomu, kdo si účet na mé doporučení založil, ostatní zde psali podobnou zkušenost. Evidentně to kontrolují, zda dotyčného oslovili, že může doporučit. Tobě předpokládám email s nabídkou nedorazil? Pak je to jasné.
No a nově založený účet má odměnu při splnění podmínek vždy, i bez "platného" doporučení.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirka mz 19. 12. 2019 10:25

Mám takovou otázku, pro placení v obchodech mobilem používáte app mBank, nebo Google pay? Ptám se proto, že vyloženě aplikaci v mobilu nutně nepotřebuji. Zajímají mě výhody a nevýhody obou řešení... jo mám Android.
jirka mz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 19. 12. 2019 10:45

Nevím o tom, že by aplikací mBank šlo platit mobilem.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirka mz 19. 12. 2019 10:55

Tak to jsem nevěděl, staženou ji nemám, ale mám za to, že jsem to někde četl... V tom případě teda asi Google pay?
jirka mz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 19. 12. 2019 11:02

me dorazily doporuceni i doporucenym dnes .. nove vznikle ucty jsou v nejakem divnem modu, ze z nich nejde odeslat platba, maji tam nejakou chybu .... no vypovezeno, jejich problem ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 12. 2019 11:04

To mně dělalo taky, ale nakonec jsem tu platbu nějak odeslal. Bohužel už si nepamatuju jak … někam jsem se proklikal.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka