mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 11. 9. 2019 21:02

Někde tady byl zakopaný pes: přepínání profilů nebylo funkční/aktivní a drželo to jedno nastavení/profil. Promazání cookies pomohlo a vidím co potřebuju = lze přepínat. Díky za nasměrování!
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 9. 2019 09:33

wit.cz píše:marvy: + samozřejmě 1 zahraniční platba a případné další podmínky, ale jinak ano.

Prosím hoďte sem někdo podmínky, nemůžu tady ani na webu mBank najít. Pokud akce stále platí. Děkuji.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 9. 2019 09:44

wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 9. 2019 16:14

Našel jsem tohle, nevím zda má cenu to zkoušet: https://www.sporiciucet.eu/mkonto-od-mbank/
Uvidíme, jak moc nebudu mít něco jíného na práci :-)
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 16. 9. 2019 22:51

Zkusil jsem ten jejich dočasný limit na platební kartu. Nepíšou, do kdy platí, tak jsem to ověřil: platí do půlnoci. Pokud tedy přenastavíte ve 23:57, těžko stihnete v klidu zaplatit. Mohli by to tam aspoň napsat, aby se člověk nedivil zamítnutí platby..
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod Finmxpert 16. 9. 2019 23:10

vlaju píše:Zkusil jsem ten jejich dočasný limit na platební kartu. Nepíšou, do kdy platí, tak jsem to ověřil: platí do půlnoci. Pokud tedy přenastavíte ve 23:57, těžko stihnete v klidu zaplatit. Mohli by to tam aspoň napsat, aby se člověk nedivil zamítnutí platby..

Dobrý den, máte pravdu. Mohlo by to tam být. Pokusíme se to nastavení limitů trochu upravit v souladu s UX.
Mimochodem, v appce to je...
Finmxpert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlaju 16. 9. 2019 23:26

Bezva, díky. A když už jste tady, což jsem nečekal, šlo by i opravit vyhledávání v historii, aby umělo diakritiku? Je tam velký problém s tím, že některá písmena to nevyhledá ani bez háčků, ani s nimi. Peru se s tím už roky, do zpráv píšu bez diakritiky, ale bývá třeba v názvu účtů. Kdysi po nějaké aktualizaci to chvíli fungovalo lépe, pak se to zase vrátilo.
Nebo je chyba na mé straně? Chrome?
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod Finmxpert 16. 9. 2019 23:41

Na vaší straně chyba není. Vidím, co myslíte.
Finmxpert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 10:52

diky za jednu normalni visa debetku co je na cz trhu
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky toto Září.
evelista
Diskutér

Předchozí stránka