mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 3. 2020 13:03

mne taky, diky

jiank odmeny za doporuceni jeste neprisly
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 3. 2020 22:00

A co takhle úplně normálním placením v obchodech? Tak používám mKreditku plus běžně já :) (zpravidla přes Curve, abych jí nemusel tahat). Ano, není to dostačující na plných 200 Kč měsíčně, tolik útraty nemám, ale vzhledem k těm omezením je to šikovné právě tuto kartu mít na běžné nákupy. Maximum odměn vyčerpám na mých ostatních kreditkách - "nestandardní" operace než běžné platby lze dělat kreditkou ČS (cokoliv, i Revolut/sázkovky), HB (vše mimo Revolut), mBank eShop (typicky Twisto Snapy-všechny faktury domácnosti, stavebko, pojistky...) či RB (sázkovky). Tedy není důvod to dělat i u mBank Plus, na tu zbývají ty běžné platby kartou.

Jinak já mám teď (21h) už v mSpoření odměny za obě mBank kreditky. Teď už od ledna v tom mají systém, všechny tři měsíce jsem měl odměnu 17.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 17. 3. 2020 23:59

To uz od zari 2019 :)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 18. 3. 2020 00:43

Tak už odměna za doporučení přišla i doporučujícímu. Zase ve stejný den jako doporučenému, jen o několik hodin později.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2020 10:55

Ze třech lidí mi přišel bonus jen jeden, samozřejmě nepoznám za koho. No, lepší než drátem do oka.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod gekkon 18. 3. 2020 12:12

Zatim jsem nikdy v mBank nebyl. Da mi nekdo doporuceni s bonusem 1200, prosim? Diky.

EDIT: uz mam doporuceni, diky
Naposledy upravil gekkon dne 18. 3. 2020 12:54, celkově upraveno 1
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 18. 3. 2020 12:13

Jestli chces 300 navic, napis mi sz.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 18. 3. 2020 18:06

Z ceskeho mbank uctu som vybral takmer vsetky peniaze. Zostali tam nejake drobne. Neviem kedy sa to zuctuje, ale vacsinou to trvalo 2-3 dni. CZK pada. Je mozne, ze sa dostanem s uctom do minusu. Je nejaky limit na zuctovanie transakcie? 3 dni, 30 dni?
sashi.petronia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Finmxpert 18. 3. 2020 18:32

PatrikChrz píše:Ze třech lidí mi přišel bonus jen jeden, samozřejmě nepoznám za koho. No, lepší než drátem do oka.

Jestli ostatní podmínky splnili po 12. březnu, tak budou bonusy vyplaceny v následující vlně.
Finmxpert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomas999 19. 3. 2020 00:17

Dnes som dostal odmenu 9,63€ za mKreditku plus. Debentný obrat cca 1200€ vrátane 200€ Revolut a 150€ výber z bankomatu cez Curve. Očakával som odmenu max 6€ (0,5%). Nerozumiem tomu.

Ešte počas tej vianočnej akcie som odporučil 4 kamarátov. Dostal som odmenu len za 3. Posledný tých 30€ dostal 28.2 no ja som za neho nič nedostal. Teraz v nedeľu som podal reklamáciu. Chceli číslo žiadosti o otvorenie účtu toho kamoša. Nadiktoval som. Dnes mi prišlo 30€ s popisom “Manuálny kredit”. Trvalo to len 3 dni. Palec hore mBank!
Tomas999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 3. 2020 16:55

@Tomas999:
A víš, že odměny se u mBank kreditek počítají za kalendářní měsíc, nikoliv za účetní období kreditky, dle kterého dostáváš výpis? Tedy aspoň česká mBank to tak má, slovenská předpokládám stejně.
Teď v těchto dnech tedy připsali odměny za platby, které byly provedené (provedené, nikoliv zaúčtované, rozhoduje tedy reálné datum platby) od 1. do 29. února.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod magic.gin 20. 3. 2020 21:30

Přeji klidný večer, množí se zde promo nabídky. Jelikož já v žádné kampani žádné doporučení nevyužiju, celá rodina už mBank má, tak nabízím celou polovinu odměny, tj. 600,-; tj. 1800,- pro vás.
Mějte se pěkně a když tak PM :-)
Můj Richee promo kod: 1007 5472
magic.gin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 22. 3. 2020 15:16

Q: Vkladomat - kdyz v patek v 19 hodin vlozim penize do vkladomatu mBank, kdy jsou disponibilni, pripsane na uctu? Stihne se to do pondelka 8AM odeslat do jine banky?

Je to v nejakem dokumentu mBanky popsane, jak to funguje?

Zde na foru je k to u prispevek z roku 2017.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 22. 3. 2020 15:38

V létě jsem vykládal v neděli v poledne a byly disponibilní cca za 3 hodiny.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Finmxpert 22. 3. 2020 15:53

vpe píše:Q: Vkladomat - kdyz v patek v 19 hodin vlozim penize do vkladomatu mBank, kdy jsou disponibilni, pripsane na uctu? Stihne se to do pondelka 8AM odeslat do jine banky?

Je to v nejakem dokumentu mBanky popsane, jak to funguje?

Zde na foru je k to u prispevek z roku 2017.

Potvrzuji odpoved vyse. System funguje tak, ze jsou vlozene penize pripsany do 1 hodiny. A to 24/7.
Finmxpert
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka