Raiffeisen (eBanka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 5. 2015 19:40

Nemáš staré info? Visy zde vůbec nevidím - https://www.rb.cz/informacni-servis/kar ... bnim-uctum
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 5. 2015 20:04

VISA Classic (vínová) se musí vysomrovat, standardně ji už nenabízejí
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 5. 2015 20:11

V sazebníku je mají, aktivně je možná nenabízí, ale získat by měly jít...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 27. 5. 2015 20:13

Podařilo se někomu při zakládání účtu v RB uchlácholit bankéře aby mu dali hned od začátku eKonto Komplet zdarma? Myšleno na klienty, kteří v RB nikdy neměli účet. Nebo to nejde?
Naposledy upravil davsopl dne 27. 5. 2015 21:21, celkově upraveno 1
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 5. 2015 20:37

při zakládání účtu asi těžko, leda možná na doporučení, ale může to být nabídnuto na základě jiných produktů (KK, investice, hypo). aktuálně s rozdáváním Kompletu zdarma šetří, prý to ani nemohou rozhodnout na pobočce, pro stávající klienty je rozhodně jednodušší to řešit přes infolinku
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 5. 2015 20:47

Bankéř sám o tom každopádně nerozhoduje. Jsou určité distribuční kanály, kde lze získat Komplet nějak zvýhodněně, ale taky je to zpravidla nejvýš taky jen na ten 1 rok...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 27. 5. 2015 20:56

Já si založil SMART, po pár měsících jsem ho chtěl zrušit a dali mi KOMPLET na 2roky gratis.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 30. 5. 2015 15:15

Počítá se do povinných 3 plateb pro vedení Smart zdarma i výběr z bankomatu?
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 5. 2015 18:11

Ze sazebníku:

CENÍK PRODUKTŮ A SLUŽEB PRO SOUKROMÉ OSOBY píše:Aktivním využíváním Účtu se rozumí kreditní obrat na Účtu ve výši nejméně 15 000 Kč a zároveň alespoň tři odchozí platby z Účtu měsíčně. Kreditním obratem se rozumí součet všech částek došlých na Účet Klienta a částek vložených na Účet v hotovosti. Do kreditního obratu se nezapočítávají příchozí platby z běžných a spořicích Účtů téhož majitele, převody z termínovaných vkladů na Účet, převody mezi měnovými složkami Účtu, čerpání úvěru na Účet, připisované úroky a reverzní karetní transakce. Mezi odchozí platby se započítávají odchozí platby z Klientových Účtů v Bance, Platební transakce zadané prostřednictvím platební karty a výběry v hotovosti na Obchodních místech. Mezi odchozí platby se však nezapočítávají převody mezi Účty téhož majitele, převody na termínované vklady, splátky úvěrů, odepsané poplatky a daně z úroků. Aktivní využívání se hodnotí za kalendářní měsíc, který předchází měsíci, za který se paušální poplatek platí.

Dokonce i výběry hotovosti na pobočce (1 v měsíci je zdarma)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 5. 2015 20:10

Aliku sport a skákáním po předních přines! A třikrát!
Já tedy podobné blbosti nemusím. Zákazník by se neměl nechat bankou buzerovat,a to ještě nesmyslné. Když mám 10 plateb zařazených do sipo, tak si to přece nebudu rušit aby si nějaká kravka v RB udělala čárku že jsem zasloužilý klient. A ostatní platby dělám dle (své) potřeby.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 31. 5. 2015 13:06

Díky,
ty podmínky jsem četl, ale nebyl jsem si jistý jestli RB pod pojmem: "Platební transakce zadané prostřednictvím platební karty" nebere jen a pouze platby. Protože já mezi platbou a výběrem hotovosti jistý rozdíl vidím.
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 5. 2015 15:07

Tak i výběr hotovosti PK je transakce :-) Na druhé straně by jeden čekal, že bude někde definováno, co je "Platební transakce zadané prostřednictvím platební karty", ale na jejich webu se nedá dostat na dokument s OP pro vydávání a používání debetních karet a přes google lze najít asi starší PDFko, kde nic takového není... Ale jelikož se do těch odchozích počítají i výběry hotovosti na pobočce, tak by bylo divné, aby to neplatilo na výběry hotovosti z bankomatu...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 31. 5. 2015 17:23

Tak podle RB zákaznické linky je výběr kartou z bankomatu skutečně započítáván do transakcí k vedení účtu zdarma. Teď jen jestli to tak uznávají i bankovní systémy ;-)
Můžu si kreditku do bankovnictví napojit sám, nebo přes operátora?
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 5. 2015 17:55

To můžeš i sám, v IB je na to položka u kreditních karet (tuším označena jako žádost o propojení).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr_xxx 1. 6. 2015 11:00

Rušil někdo z vás poslední dobou KK Style? Příští týden se jí chystám rušit a jde mi o co možná nejrychlejší návštěvu pobočky. Existuje nějaký formulář, který bych si mohl dopředu připravit nebo to budou se mnou sepisovat až na místě?
petr_xxx
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka