Raiffeisen (eBanka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 07Petr 6. 12. 2016 13:50

Máš stejnej úroj jak já. :-) Já už ji 2.12.2016 splatil. Měl jsem nastavenou automatickou splátku z eKonta na 1.den v měsíci, ale koukám v IB, že ráno 2.12. na technickým účtu pro úvěr nic. Tak jsem volal na zákaznickou linku a tam "to musíte manuálně dát příkaz", tak dám příkaz a koukám do odchozích plateb a tam vidím 2 splátky. Taky mě pipina na pobočce řekla, že jde nastavit datum 1.splátky až za měsíc od smlouvy, takže na úrokách to bylo asi 1400,- Kč
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod soundman73 6. 12. 2016 18:37

V bankovnictví jsem měl předschválenou nabídku na 500000, požádal jsem na webu o rychlou půjčku 100000. Tu zamítli. Amatéři.
soundman73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 6. 12. 2016 19:20

Ve smlouve je, ze si veritel muze uctovat za predcasne splaceni uctovat az 1% za naklady s pujckou spojene.. Uz to nekomu zauctovali?
Tatatoooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 12. 2016 19:29

Přečíst si ceník a další relevantní dokumenty* by byla asi šílená námaha, viď... viewtopic.php?f=316&t=301832&p=11296600#p11296600

*
Předčasné splacení nebo odstoupení od smlouvy o úvěru píše:Raiffeisenbank však v souvislosti s některými spotřebitelskými úvěry nepožaduje žádnou náhradu nákladů spojených s jejich předčasným splacením.

-- 6. 12. 2016 20:35 --

soundman73 píše:V bankovnictví jsem měl předschválenou nabídku na 500000, požádal jsem na webu o rychlou půjčku 100000. Tu zamítli. Amatéři.

Jo, tu samou zkušenost jsem měl právě na konci září, v IB svítila předschválená nabídka na 400 tisíc, snažili se ji nacpat při každém telefonátu na zákaznickou linku a když konečně člověk po roce odolávání kývne, tak nic...

-- 6. 12. 2016 20:36 --

07Petr píše:Máš stejnej úroj jak já. :-)

Taky plánuji zajít žádost podepsat na pobočku, tak se poptám, jestli by něco nešlo s tou sazbou ještě udělat...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 7. 12. 2016 18:07

Mám možnost získat E konto komplet zdarma. Na co ho používáte? Smysluplné využití vidím pouze ve výběru EUR v ČR zdarma a využití akce na půjčku...
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2016 18:32

Docela využitelná i jedna odchozí SEPA platba v měsíci, pak výběry v zahraničí bez poplatku (bez konverze z cizoměnových složek, popřípadě měny, které nemá RB na kurzovním lístku, kde je použitý kurz asociace - využil jsem třeba v Bulharsku) a jak říkáš, samozřejmě i ty výběry v hotovosti v cizí měně na pokladně (první v měsíci bez poplatku)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 12. 2016 19:45

eR99 píše:Mám možnost získat E konto komplet zdarma. Na co ho používáte? Smysluplné využití vidím pouze ve výběru EUR v ČR zdarma a využití akce na půjčku...

Kde dá k tomu přijít?? Kdyžtak SZ, pokud nechceš veřejně
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 7. 12. 2016 20:11

fremantle: Vše, co jsi uvedl, si dovedu představit v budoucnu použít....;)

dr.lukas: Jedná se o nabídku RB v rámci mého zaměstnavatele. Abych řekl i to B. Nutný min. příjem 5000CZK/měsíc a 3 odchozí pohyby (příkazy k úhradě či platby kartou...) Pro mě podmínky max. férové...
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2016 20:24

Nebo úplně nejjednodušší (ale současně i nejvíce náročné) je doporučit dva nové klienty... To eKonto Komplet s podmínkou obratu nabízeli zrovna klientům Citi pod programem C@W, takže kdo to má v rámci firmy, má možnost získat ovečky snáze a mít to i třeba úplně bez podmínek a navíc s telefonem (tuším, že nyní cpou Samsung Galaxy A3 2016, ale to je asi s nějakým příplatkem).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 12. 2016 02:55

Kdyz doporucim dva klienty, tak bude E konto zdarma i bez tech saskaren jako napr. 3 povinne transakce kartou mesicne? I pro ty doporucene klienty?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 8. 12. 2016 07:47

Je to věc názoru. Pro mě je splnění těch podmínek dětskou hrou. Vše se dá zautomatizovat a o nic se následně nestarat. To ovšem neplatí pro dvě neuhlídatelné ovečky, které (může sežrat vlk nebo)mohou utéci..
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 12. 2016 07:53

To jo, o ovečky je nutno pečovat, aspoň tak dva roky... :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjohny 8. 12. 2016 15:02

eR99 píše:fremantle: Vše, co jsi uvedl, si dovedu představit v budoucnu použít....;)

dr.lukas: Jedná se o nabídku RB v rámci mého zaměstnavatele. Abych řekl i to B. Nutný min. příjem 5000CZK/měsíc a 3 odchozí pohyby (příkazy k úhradě či platby kartou...) Pro mě podmínky max. férové...

Měl jsem podobnou nabídku přes svého zaměstnavatele, ale bylo to jen na rok. Jaké podmínky nabízí tobě?
ING Konto kód pro doporučení 4048650
jjohny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 8. 12. 2016 22:15

Může to ten zaměstnavatel nabídnout přes banku i někomu jinému nebo se vyžadují striktní informace, že ten potencionální klient pracuje v té dané firmě, která má tyto "výhody"?
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 8. 12. 2016 22:20

fremantle píše:To jo, o ovečky je nutno pečovat, aspoň tak dva roky... :-)

A nutno dodat, že ovečky budou platit za eKonto Komplet plnou palbu (129/250 Kč), dokud si nenajdou pod sebe další ovečky. Pyramida jako vyšitá. To už byla daleko férovější GE Money s GE Genius Grátis. Tam stačil jen přinést bankéřovi kód a všichni měli účet zdarma.
davsopl
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka