Raiffeisen (eBanka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 9. 2019 06:59

Super, to ty 3 platby pro vedení běžného účtu zdarma u RB budou během 2 minut pořešeny platbami z Creditas.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 25. 9. 2019 17:58

Nainstaloval jsem si RaiPay apku ... ale kdyz s ni chci platit, tak se mi porad otevira Google Pay a to i kdyz si v RaiPay nastavim jako vychozi RB kartu. Uplne odinstalovat Google Pay nechci - tusite prosim co s tim? Nepomuze ani pred placenim RaiPay otevrit.
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 25. 9. 2019 19:32

Třeba na Samsungu je v nastavení NFC and payment > Tap and pay > If open app supports Tap and pay > Use open app instead of Google Pay
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannk 25. 9. 2019 20:25

dik, uz jsem to mozna nasel, zkusim zitra v obchode
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 26. 9. 2019 14:49

No tak dneska jsem s rejpalem zkousel vybrat z ATM... a ona ta appka fakt musi byt jako default pro NFC platby? Jinak to haze chybu. Chjo, proc? Ale pak s tim teda uz vybrat slo, no.
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 26. 9. 2019 15:21

Proč? Bohužel ten tvůj chytrý mobil není tak chytrý, respektive neumí číst tvé myšlenky (čím vlastně chceš platit)...
Alespoň prozatím...
Pozn. To samé přeci platí pro kartu, kterou chceš platit. Také musíš telefonu sdělit, která to má být (a to už ti jako divné nepřijde...)
Telekomunikace: Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Richee, Twisto, ING, Curve)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 26. 9. 2019 15:44

Telefon nemusí umět číst mé myšlenky, telefon všechny informace má, čím chci platit. Mám sice nastaveno default Google Pay, ale "If open app supports Tap and pay > Use open app instead of Google Pay". Přepodkládám, že rejpal umí Tap and pay, když se mi i nabízí pro nastavení defaultu. Telefon mám odemčený, rejpal mám na popředí. Rejpal sice pozná, že s si s ním něco přes NFC chce povídat, ale hned hodí červený křížek, že ne-e, když není default. U aplikace pro Sodexo platby takový problém nemám, ta funguje, i když mám GPay jako default.
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 9. 2019 18:34

Já měl ČSOB nanakupy. Pak jsem instaloval Google pay s monetou mýslim a taky to vůbec nefungovalo. Furt to chtělo nastavit jako default a stejně to nefungovalo.
Zatím to z RB nechodí ihned, jen to umí přijímat ihned.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 9. 2019 10:23

RB > Creditas okamžitá platba zatím není
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 30. 9. 2019 10:55

Volal vam taky z RB tzv. vzdaleny poradce ci banker a otravoval investici do jejich fondu?? A taky ted v zari?
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 9. 2019 15:32

Dá se pojištění Protect k eKontu zrušit přes bankovnictví? Nikde to tu nevidím. Nebo jen přes infolinku nebo pobočku?
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 30. 9. 2019 16:46

proč chceš rušit benefit který je zdarma?
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300Kč, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut+222Kč do 15.11., Creditas, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 30. 9. 2019 17:04

Zdarma není, jen pojistné pojišťovně Uniqa platí banka RB po dobu, kdy máš u ní běžný účet s tarifem eKonto Komplet. Co se stane po zrušení účtu nebo změně tarifu?
https://www.rb.cz/osobni/pojisteni/sjednejte-si-online/urazove-pojisteni?an=ft-bc
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 9. 2019 19:33

že by zaniklo i pojištění? zkus se poptat svého bankéře :D
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 9. 2019 22:01

Mě z RB v září párkrát volali, ale nebyl jsem u tlf zrovna. Naposled kdyz mi volali mektali něco o predschvalenem úvěru a konsolidaci, ve finale to nešlo bez souhlasu či příjmu manželky, vůbec jsem to nechápal když to byl refin do 300 tisíc.
No půjdu je tam asi podusit přímo. Potřebuji 500-600 tisíc na stav. Parcelu, pokud nedají udělám jim papa s hypotékou a jdu jinam kde mi to daj bez keců. Ltv u současný hypo mám do 60 procent, všude jinde to jde vytáhnout si prachy že svy nemovitosti.
Ještě že jsou penále strašně nízký, jsem zvědavěj jestli má banka retence na hypotéky, případně co vyblije paní na to že sazba je +- stejná a já ji řeknu že odcházím proto že mi banka nechce půjčit a vydělat tak další peníze.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka