Raiffeisen (eBanka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Leonos 6. 11. 2019 09:28

eKonto Komplet už nebude pro nové zájemce, změna asi čeká i Smart. Místo propracovaného systému mi to přijde nepřehledné a chystané za pochodu na poslední chvíli... Jo a pozor, podmínka příjmu se u Prémiového účtu bude počítat trochu jinak, součet 50 000 nemusí stačit. https://www.penize.cz/osobni-ucty/41011 ... i-zdrazeni
Leonos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KoulK 7. 11. 2019 20:09

Jsem slepý nebo z internetového bankovnictví RB zmizela možnost čerpat odměny z karty?
KoulK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 7. 11. 2019 20:19

Já je vidím, právě jsem zkusil vyčerpat a píšou, že OK
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 9. 11. 2019 11:57

fc70 píše:
evlo píše:
e.osobne píše:Jedinou vyhodu kreditky pak vidim v budovani uverove historie v uverovych registrech.

A credit score, tonv cr fakt není, možná jednotlivé banky maji
Sdílené skóre počítané pro všechny banky v ČR asi opravdu není (i když jeden z registrů to v poučení o zpracování osobních údajů má nebo měl, prý se zatím nepočítá), ale z několika zdrojů jsem slyšel, že klient bez historie je daleko rizikovější než klient s nějakou historií dobrého splácení.

Samozřejmě je otázka, jak dlouhá/nová ta historie musí být, aby to ještě mělo efekt, a jak je na tom klient s historií, ale včetně nějakých pozdních splátek apod.
Nevim samozrejm ejak je to ve vsech institucich, ale jeste jsem v CR nevidel aby to melo vliv
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 11. 2019 00:19

Raiffeisenbank stoupl čistý zisk o 36 procent na 3,6 miliardy
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... y-40303521
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 15. 11. 2019 03:14

Zdanili ho v ČR?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 11. 2019 07:27

Doufám, že ne.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránka