Raiffeisen (eBanka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 4. 2020 09:37

Skenovací centrum bylo té refinancujici banky. Maj tam všechny smlouvy od účtu, úvěrů, kreditek a hypoték. A data si ukládají na servery datovyho centra O2 co sídlí ve stejný budově.
Je to rychlejší než to posílat do Prahy na centrálu, beztak to pošlou do Hk a až pak proběhne čerpání hypotéky

Tak je to 1000Kc a je to v tom refinu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 7. 4. 2020 00:33

Netuším, kdy to spustí, ale existuje obsah na https://www.rb.cz/osobni/ucty/aplikace/google-pay .
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 7. 4. 2020 08:32

dik
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 7. 4. 2020 08:49

Je jasné, že to bude v úterý 8-)
Ale které se mě neptejte.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 4. 2020 08:53

Není to ještě z apríla? :) Ale na FB už taky někomu psali, že prý "brzy" nebo tak něco.

No a taky:

https://www.rb.cz/osobni/ucty/aplikace/garmin-pay

https://www.rb.cz/osobni/ucty/aplikace/fitbit-pay
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 7. 4. 2020 10:07

Mě už to dnes do Google Pay šlo přidat.
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 4. 2020 10:14

Zkoušel jsem to někdy kolem osmé, to to ještě nešlo, teď to už jde.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pino 7. 4. 2020 10:24

Zkoušel jsem s RB De Luxe vydanou ve 12/2019 a při přidání nebylo možno kartu ověřit, nabídla se pouze možnost ověřit zavoláním na 800900900. Operátorka tvrdila, že u některých karet (neřekla kterých) není na kartě uloženo tel. číslo, proto nelze ověřit. Tel. číslo ke kartě doplnila v systému, kartu jsem odebral a znovu přidal, ověřil přes sms a vše funguje.
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 7. 4. 2020 11:13

Mně šlo přidat všechny karty Mastercard, i Life a De Luxe. Visy ne a nebudou.
https://www.mesec.cz/clanky/raiffeisenb ... astercard/
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 4. 2020 11:17

Oficiálně to ale stále chystají ke spuštění? :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 7. 4. 2020 14:11

Oficiálně to mělo/má být příští týden.
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cz01 7. 4. 2020 15:46

Supr zpráva, přidal jsem do G Pay a odinstaloval jejich aplikaci RaiPay, takže ted mám vše na jednom místě hezky pohromadě. Jen jsem si na stránkách RB všiml, že G Pay bude chtít odemknout telefon po 3 platbách pod 500 Kč, to mi jiné karty v G Pay nedělají.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 9. 4. 2020 17:45

Nepovedlo se tady někomu u RB se stát "novým zákazníkem" dříve jak za 1 rok? Pokud ano, tak jaký postup jste zvolili, resp. koho se ptát?
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 10. 4. 2020 01:28

Nevíte, co udělá RB se splátkou kreditky bez vyplněného VS? Dokáží to identifikovat podle stejného čísla účtu odesílatele u předchozích splátek, nebo to vrátí zpátky? Jde mi o to, abych ji zbytečně nepřebil, když to pošlu znovu a zároveň mám jen pár dní do konce bezúročného období. Den po odeslání se to nepřipsalo (ale ani nevrátilo), takže s identifikací zjevně problém mají.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 10. 4. 2020 07:20

Tady se z toho začíná stávat přehlidka totálních tupounů. Zavolej na 800 900 900 a oni platbě zapomenutý VS okamžité přiřadí.
Pokud máš fóbii z telefonování, tak jim můžeš napsat e-mail. Psát očividně umíš.
Klient ps
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka