Raiffeisen (eBanka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 8. 2011 16:03

Ano RB je celkem drahá banka...ale min. obrat 25 tisíc na účtu uděláme v pohodě a účet bude mít pouze na výběr z ATM, pač Pharro je umístěné v MS kraji nelogicky a 3 výběry a hlavně vidina kolik teď hned na účtu má je s FIO bankou nesrovnatelná...
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 2. 8. 2011 17:27

A nenapadlo te nahodou, ze Pharro proste ty bankomaty mela rozmistene podle sebe bez ohledu na FIO? Zjevne ne, ze?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 8. 2011 19:25

no to já chápu satane.. ale pokud od někoho ATM převezmu, tak se snažím rozmístit lépe.. to je vcelku jedno..své karty slibují na příští rok a kdoví jestli.. a bankomat tu u nás taky není a podle mě do příštího roku taky nebude.. do té doby může využívat RB, kterou máme před barákem ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 2. 8. 2011 19:40

dr._lukas píše:no to já chápu satane.. ale pokud od někoho ATM převezmu, tak se snažím rozmístit lépe..

Ale přesně to Fio právě nyní realizuje .... bankomaty se přemisťují tak, aby v každém okresním městě byl alespoň jeden kousek. Bankomat bude v každém městě, kde je pobočka Fiobanky .... chce to čas a peníze. Porovnej to s mBankou, jejíma slibama, kolik bude mít vkladomatů ....a i po čtyřech letech je u nich naprostý prd....
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 3. 8. 2011 08:31

Tomáš Marný píše:Dvojnásobek placené částky mně blokovala i karta od Raiffky a blokace nejsou vidět ani u karty od Citi. BTW mám dojem, že kdyby si někteří z vás kupovali auto, tak by chtěli fáro za cenu Trabanta s vlastnostmi Rolls-Royce.

To byla nejaka chyba ne?

Blokace nejsou online videt údajně ani u KK Raiffesen (z premiovych KK jsou videt jen u Ge), nicméně mám pocit, ze tohle nikoho moc netrápí, kolikrát se průměrný člověk koukne na účet? Já v průměru 1x měsíčně pokud vůbec
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2011 08:41

vpe: blokace kreditni karty u RB videt jsou a rozhodne musim dementovat zpravu o tom, ze by tam byly nejake duplicity.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 8. 2011 08:48

Dementuj si co chceš. BTW ty máš páru o tom, co já jsem viděl ve svém IB u své karty? Nejsi (krom toho, že jsi dost přemoudřelej), ještě jasnovidec :-P ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 3. 8. 2011 08:57

Mě se asi taky stalo, že mi nějaký e-shop omylem bloknul (ale už nezkasíroval) částku dvakrát, patrně chybou u sebe nebo na bráně. Snad ale všichni chápou rozdíl mezi takovouto chybou a systémovým problémem na FIO kartách.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2011 09:06

Tomáš Marný: no a opravdu ses si jist, ze to byla chyba banky a ne prave prodejce, ktery si tam tu blokaci dal 2x?

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 8. 2011 10:48

S474N píše:vpe: blokace kreditni karty u RB videt jsou ..

Ono je to trochu složitější - jsou tam vidět karetní transakce od okamžiku blokace. Nejde z toho poznat, zda je částka už zaúčtovaná nebo zatím blokovaná, ale to je většinou na kreditce úplně jedno, protože to jsou pořád peníze banky.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2011 10:56

4honza: vsak prave pisu o tom, ze blokace. Stejne tak jsou videl blokace ale i platby debetni kartou - jenom s tim rozdilem, ze je nevidi clovek pri rozkliknuti kreditky, ale pri rozkliknuti pohybu na ucte. Takze u RB je videt vsechno spojene s kartou.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 8. 2011 11:39

Moje poznámka se týkala právě toho rozdílu debetky a kreditky u RB, nikoliv že nejsou vidět. Kreditka má pouze jeden seznam transakcí (kde jsou vidět jak blokace, tak i již zaúčtované transakce a nejde je rozlišit) a debetka má v položce Platební karty dvě další položky - Transakce PK a Blokované částky - a tam je to rozdělené.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2011 11:52

4honza: tak hlavne, ze se domluvime. V kazdem pripade RB umoznuje kontrolovat blokace okamzite, coz bylo asi hlavnim duvodem, proc ta diskuse vznikla.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vpe 3. 8. 2011 21:25

Na infolince RB sdelili, ze blokace nejsou online (ale davkove), ze online je vidi pouze oni (tak, jako u ostatnich KK mimo GE), tak nevim....

Zaplatte na paypal a jestli za vterinu bude zaznam na IB, tak pani kecala. Pokud neuvidite, tak je to davkove a ne online.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 8. 2011 08:41

Netusim co ti napovidali, nicmene ja kdyz zaplatim a prijdu domu, tak to tam vidim. Stejne jako kdyz provedu platbu pres Paypal, tak to tam vidim okamzitek.

S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka