Utekli jste od eBanky? Kam?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod manas 26. 11. 2007 13:21

Ja jsem od eBanky take neodesel, zatim to je pro mne nejpohodlnejsi a od ted kdy mam eKonto i nejlevnejsi banka. Zadna jina se ji alespon pro me ucely nevyrovna.
Ted (v nedeli rano) jsem jeste zkusil pozadat o zalozeni uctu u mBank, jsem zvedavy jak to bude vypadat a necham si ji jako sekundarni ucet....
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 26. 11. 2007 14:14

Prave premyslim, ze pujdu do jine banky, mam Sporku a E-banka byla jedna z variant.....ted jsem v pasti? Kam teda? Kdyz sporka me jen zdima?
Koumeles
Návštěvník

Odeslat příspěvekod manas 26. 11. 2007 14:30

No zalezi na tom jak vyuzivas ucet, co na nem vsechno delas, kolik ti chodi penez a co ocekavas.....

Jestli provadis zakladni operace, sem tam nejaka platba, vyberu z bankomatu mas do 3 mesicne a nechodi ti vic jak 20 tisic mesicne tak vydrz az se poradne rozjede mBank a jdi do ni.

Jestli potrebujes mit denodenni prehled co se deje na uctu, vybiras jako ja z bankomatu kdy se ti zachce, mas prijem na ucet vetsi jak 20 tisic, chces treba nejakou pujicku k uctu ci moznost jit do minusu, k tomu zabezpeceni uctu ktere u nas nikdo doposvad nema a nevadi ti sem tam nejake poplatky za vedeni a dalsi operace tak jednoznacne k eBance....
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 26. 11. 2007 15:05

Pro tanečníky u bankomatů (>10 výběrů v měsíci) je nejlepší ČS. Stojí to "jen" 69,- Kč.

Doufám, že budou postupně vymírat nebo zmoudří :-)
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod manas 26. 11. 2007 15:18

SocPredator píše:Pro tanečníky u bankomatů (>10 výběrů v měsíci) je nejlepší ČS. Stojí to "jen" 69,- Kč.

Doufám, že budou postupně vymírat nebo zmoudří :-)l/quote]


Proc mysli ze by mel nekdo zmoudret? Ja treba platim kde to jde kartou bez ohledu na vysku platby, a sem tam potrebuju hotovst, no a tu si chi vybrat kdy se mne chce a kde se mne chce, nechi pocitat kolikaty vyber mam a jestli se vejdu do vyberu zdarma, jestli je to muj nebo jine banky bankomat a chci vybrat jen tolik kolik potrebuju aktualne. Proto mne vyhovuje to co mam a nejakych 9,90 za vyber mne zas tak nevadi a akceptuju to....
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 11. 2007 09:11

No a hlavne, chtel bych videt, jak ti CS da nejake "zajimavejsi" limity na kartu (vyber z bankomatu).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manas 27. 11. 2007 09:14

Ja nevim jak CS, ale moje banka mne vyhovuje, limity mne dostacuji a kdyz prestanou tak se pokusim dohodnout na novych, kdyz nebudou chtit, pujdu o dum dal. Je to o tom jit tam kde mne to vyhovuje a kde jsem spokojen, nekdy i treba udelat kompromis, ne jen nadavat na svou banku, ale nic s tim nedelat ;)
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 11. 2007 09:31

manas: asi tak, nicmene sam vis jak to chodi - v hospode u piva se nadava na vsechno, ale nikdo s tim nic nedela. Ovsem ja osobne na lidi, co jsou u CS+VZP, mam jiz docela vyhraneny nazor :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manas 27. 11. 2007 09:41

S474N: no tak to ti verim ona kombinace CS+VZP je "vrazedna" :-)
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 27. 11. 2007 22:27

S474N píše:No a hlavne, chtel bych videt, jak ti CS da nejake "zajimavejsi" limity na kartu (vyber z bankomatu).
¨

je pravda ze limit na vyber hotovosti u CS nic moc, mam 20.000 Kc ale jelikoz je to limit NA DEN tak to neni tak hrozne (pro porovnani: pri zalozeni CSOB Aktivniho konta jsem dostal na Visu Classic chip limit 15.000 na TYDEN a jeste k tomu sdileny na hotovost i nakupy i obchodnika, zlatych 20tis na DEN u CS :)
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 28. 11. 2007 09:20

No na ucet mi chodi mesicně víc jak 20tis, vzuzivam servis24 a komb.to s ING kontem... mam ale u CS menci pujcicku, myslite, ze to bude delat nejakou neplechu?
Koumeles
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 28. 11. 2007 09:54

mobilman: ano, tobe to vyhovovat muze, ja mam u eBanky vice nez desetinasobek a pochybuji, ze by me to CS dala :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 2. 12. 2007 21:57

S474N píše:mobilman: ano, tobe to vyhovovat muze, ja mam u eBanky vice nez desetinasobek a pochybuji, ze by me to CS dala :mrgreen:

vice nez destinasobek? tzn. vice nez 10x20.000 Kc vyber hotovosti na den? muzes prosim upresnit jaky ucet a jakou kartu? eB dle informaci meho bankere ma nejvyssi limit na osobnich kartach u Gold karet na 80tis denne, pres 200.000 Kc denne udajne tezko... tak vyzvidam jak jsi toho tedy docilil. diky za odpoved.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubaPa 2. 12. 2007 22:42

Nechápu ty problémy s e-bankou v Opeře. Mě v Opeře e-banka chodí naprosto bez problémů... Jinak na osobní účet mi vychází asi nejlíp, podnikatelskej mám u FIO a k tomu ještě ING konto. Co jsem se dneska díval, tak ani ta mbank nevypadá nijak špatně.
KubaPa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worm 2. 12. 2007 22:44

KubaPa: Jakou používáš verzi Opery?
Worm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků