jak v e-bankingu Fia zrušit pokyn?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ri.va 3. 12. 2007 11:33

Nemůžu to najít v žádné nápovědě a teď bych to zrovna docela potřebovala. Máma má počítač po reinstalaci a zapomněli jsme tam znova nainstalovat klíč, což mi oznámila až teď, kdy má v pokynech 4x za sebou nacvakanou stejnou platbu, která čeká na autorizaci. Tj. jakmile by něco podepsala, podepíše se to všechno a odejde to. Dá se pokyn čekající na autorizaci nějak jednoduše stornovat? Vím, že časem sám zmizí, což ale není moc šikovné...
ri.va
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 12. 2007 12:01

Nevim jakou verzi podepisovaci aplikace vlastnite, ale moje verze podepisovaci aplikace se pri podepisovani pta na kazdou transakci, zda ji chci autorizovat. Krome toho tusim, ze se to da zrusit v prehledu prevodu jeste pred samotnou validaci.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 12. 2007 12:33

Autorizovaný se nechá smazat (ikona koše), neautorizovaný neautorizovat a nechat vyhnít...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod KubaPa 3. 12. 2007 13:54

Když mám najednou k podepsání víc pokynů, také se mě to ptá na každej zvlášť, takže bych prostě začal podepisovat, jednou dal ano a třikrát ne...
KubaPa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hlava 4. 12. 2007 13:10

Já jsem jednou zadal špatně kód banky, naneštěstí jsem si toho všimnul až po odsouhlasení v podpisovací aplikaci, až když byl příkaz schválen. Nicméně napsal jsem email na tuším internetbanking@fio.cz (ten email je vždy uvedený po odhlášení), popsal co se stalo a do pár minut mi ten příkaz stornovali ...
Hlava
Diskutér