Rozdíly ve spořících účtech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 25. 3. 2020 20:28

Diverzifikace. Mám akcie, protiinflační dluhopisy, ale jakožto správná konzerva i spořáky ale z těch chci něco odčerpat a dát na TV, poněvadž očekávám že uročení na SÚ bude brzo pod 1% bez vyjímek
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2020 23:31

Přirovnávat TV k burze...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 26. 3. 2020 14:08

Tak ČNB snižuje na 1% a teď už jen čekat na reakce ze strany bank.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 3. 2020 14:16

Jsou to smejdi, snizili celkove uz o 1.25, jestli se nepletu, bankrotari nyni roztoci kola inflace pres dalsi levne uvery a pak budou chtit znarodnit sve miliardove ztraty z jejich podnikani. Opět se ukazuje, že jsme v dluhové unii a spořit se nevyplácí. A k tomu zatím tedy dolar oslabuje aktuálně >:-(
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 26. 3. 2020 14:28

Určitě nenechají úroky na sp.účtech na stávajících hodnotách a ty budou klesat.Je snad už vhodný čas převést a uvázat peníze na roční termiňáky?
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 3. 2020 14:39

To záleží na tom jak moc Systému věříte. Může být, že za rok bude stát běžný chleba 60 Kč apod., roztočí inflaci.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 26. 3. 2020 14:46

Jo terminacek jeden taky udelam - uroky banky srazi pod to procento - podle me nikdo nepotrebuje ted klienty extra preplacet...
A ty terminaky taky pujdou behem tydne dolu (neco uz slo...).
mlrs
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 26. 3. 2020 14:51

Mimonik píše:Přesně, aktuálně je ideální se zadluzit a vyčkat.

Pesne to jsem udelal :-))

-- 26. 3. 2020 14:52 --

redhaven píše:To záleží na tom jak moc Systému věříte. Může být, že za rok bude stát běžný chleba 60 Kč apod., roztočí inflaci.

Ty jsi neosobne? Red = rudy levicak jak vysitej. Pises tu samy levicacky nazory. :!: :?:

Ne chleba nebude stat 60 Kc jiz za rok, ale za par let velmi pravdepodobne ano.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 3. 2020 15:05

Inflace je produktem tržního systému nikoliv sociálismu. :D
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 26. 3. 2020 15:10

redhaven: jestli počítáš s hyperinflací, tak hoď všechno do protiinflačních dluhopisů. Akorát, že jsi těsně prošvihl poslední upisovací období. Další bude v červnu. Ale teď s velkou inflací moc nepočítám, to leda až v druhé půlce roku. Ale stejně tak může přijít deflace kvůli krizi poptávky.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 26. 3. 2020 15:13

Nikdo nevi co prijde, Andrej se s Citi vzdycky nejak domluvi(l), ne?

Protiinflacni dluhopisy = vynos 0.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 3. 2020 15:17

Jsou to k.rvy, zatím mám v protinfl. dluhopisech jen milion, s dalšími nevím co. Chci taky od státu náhrady za znemožnění pohybu, výdělku a investic. :D Chtějí z nás chudáků udělat žebráky.
Proč mají rejžovat jen podnikatelé a další multimilionáři.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 26. 3. 2020 15:22

Kdo jsou ku...?

Na tebe milionarskou dan jak v 1953, soudruzi by si uz s podobnym kulakem poradili :tleskani

Bude kazat vodu a pit vino :hm
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 26. 3. 2020 15:29

nj, zaspal jsi, měl jsi tam hodit víc. Já tam mám pro jistotu desítku. A jestli Babiš začne zabavovat, pořídím si za zbytek M24.
Jsou doby, kdy reálný výnos=0 je zlatý.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 26. 3. 2020 15:35

vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka