Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 20. 10. 2021 20:18

Trinity v tomto směru opravdu stále vede :tleskani Slabinou je ale jejich internetové bankovnictví a mobilní appku nemají vůbec.
Naposledy upravil Milos dne 20. 10. 2021 20:51, celkově upraveno 1
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod LaNov 20. 10. 2021 20:19

Pro mě je velké zklamání Fio konto pořád s 0,05% při REPO sazbě ČNB 1,5%. Myslel jsem , že nejsou velký tlustý kocour, ale ještě chtějí růst ... Zřejmě ne :-(
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drummond 20. 10. 2021 20:52

Re Miloš: dobrý IB a appku řeším u své hlavní banky, Trinity je na odložení rezervy za dobrý úrok, je mi úplně fuk, jaký mají design IB a ze nemají appku. Dobře vědí, ze to klienti od nich nechtějí. Naopak, právě proto, ze za tyto věci banka neutraci, muže nabídnout takový úrok.
drummond
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 20. 10. 2021 21:02

U toho IB banky Trinity nehodnotím design, ale chybí mi tam základní funkce, jako je avízo příchozí/odchozí platby. A přihlašování pomocí data narození jsem také nikde jinde neviděl.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 10. 2021 04:45

Nj, doba se mění, avízo je považováno za základní funkci. Osobně bych ho za základní funkci neoznačil, i když chápu, že jsou lidi už zvyklý. Byla by základní i kdyby byla hrazená? (řečnická otázka) Přihlašování pomocí data narození jsem viděl u více bank (určitě Airbank (ne pokaždé), spořka) těsně před příchodem aplikací.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tramin 21. 10. 2021 08:03

UCB chce taky občas zadat datum narození. Ty notifikace o platbách u Trinity bych taky přivítal...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 21. 10. 2021 08:27

Občas zadat datum narození kvůli ověření u UCB či Airbank mi přijde v pohodě. Trinity to ale vyžaduje při každém přihlášení do IB, takže člověk musí pokaždé zadávat 5 údajů (uživatelské jméno, den narození, měsíc narození, heslo, ověřovací kód z SMS), což je otravné. Naštěstí se do jejich IB nepřihlašuji tak často, takže vzhledem k jejich úroku 1.58% bez podmínek a omezení se jim to dá odpustit ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 11:44

Milos píše:....A přihlašování pomocí data narození jsem také nikde jinde neviděl.

U George to zadávám pořád.
anonymni

Odeslat příspěvekod mate59 21. 10. 2021 19:08

Trinity mám na uložení peněz,přihlašuji se 1x za měsíc a datum nar. mi nevadí,na tyto věci je to v pohodě.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 21. 10. 2021 21:18

Taky s tím nemám problém
PULPANM
Diskutér



Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 26. 10. 2021 12:12

Tak jsem si prošel tím procesem u Trinity bank na změnu účtu na Dobrý klient s tou sazbou 1.58 %. Podmínka je opravdu mít méně než 10 000 Kč na tom účtu aby šel převést, jinak musíte založit nový.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 26. 10. 2021 14:44

Leeroy Jenkins : a tam se pls musi psat / volat nebo dokonce chodit?
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 26. 10. 2021 15:21

Stačí napsat mail bankéři, ten ti pošle smlouvu, kterou podepíšeš, naskenuješ a pošleš zpět.
noi2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků