Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fc70 25. 11. 2021 06:08

To bych bral, ale všechny ty oznámené sazby 1,5% nejsou zdaleka nejlepší už teď.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod zeim 25. 11. 2021 09:19

ted jsem to kontroloval, 2,58% nastaveno na obou Trinity Dobry Klient uctech bez ohledu na datum zalozeni.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod b00n 25. 11. 2021 15:56

Dotaz na firemní spořák.. Je momentálně něco lepšího než J&T vklady?
b00n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 25. 11. 2021 19:33

Spořící účty zůstanou pravděpodobně i po prosincovém zasedání ČNB beze změny:

Česká národní banka nemusí po výrazném zvýšení úrokových sazeb v září a listopadu spěchat s jejich dalším růstem. Vyplývá to ze čtvrtečního vyjádření guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka v rozhovoru pro agenturu Reuters. Rusnok dále uvedl, že si dokáže představit, že by rada ČNB na svém prosincovém zasedání úrokové sazby dokonce ani nezvýšila.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drummond 25. 11. 2021 21:15

Benda zase řekl, ze by sazby měly byt vyšší než inflace…. Benda je známy jestrab, Rusnok, zda se, přechází mezi holubice, přesto si myslím, ze to je stále 4:3 pro jestraby a zvedat budou. Dokonce bych si tipnul, ze o 0,5%.

Taky Rusnokuv výrok poslal korunu pěkně dolu, čímž jen posilil proinflační tlaky a nahrál tak jestrabum.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Disident 26. 11. 2021 01:37

Aby nás všechny nepřevezli a nezvýšili na 5%, z vyjádření a kontextu to jasně vyznívá. Inflace viditelně ještě více roste a vzroste v lednu ještě více. Lidi odmítají za ty nuzné předinflační mzdy pracovat. Léčba šokem, je potřebná v inflačním tajfunu jako sůl. Na ja, richtig.
Disident
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod stepano 26. 11. 2021 15:50

zeim píše:ted jsem to kontroloval, 2,58% nastaveno na obou Trinity Dobry Klient uctech bez ohledu na datum zalozeni.

A už jsi tam zkoušel nalít nějaké peníze, a zkontrolovat ten kumulovaný úrok, jestli to skutečně počítá s celou částkou, nebo jen nově poslanou? Jinak mně tam taky svítí 2,58% , a nechce se mi věřit, že by to u Trinity bylo tak jednoduché.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rtep88 26. 11. 2021 21:26

toto me taky zajima
rtep88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 27. 11. 2021 09:10

A mě taky...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 11. 2021 09:11

Leeroy Jenkins píše:Spořící účty zůstanou pravděpodobně i po prosincovém zasedání ČNB beze změny:

Česká národní banka nemusí po výrazném zvýšení úrokových sazeb v září a listopadu spěchat s jejich dalším růstem. Vyplývá to ze čtvrtečního vyjádření guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka v rozhovoru pro agenturu Reuters. Rusnok dále uvedl, že si dokáže představit, že by rada ČNB na svém prosincovém zasedání úrokové sazby dokonce ani nezvýšila.


Tady zase píšou, že to zvednou na 3.25 %
https://www.kurzy.cz/zpravy/620090-cnb- ... ne-ladeni/
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 27. 11. 2021 10:00

Já toho Rusnoka čtu jenom tak, že to asi bude 0,5% podle prognózy, ne zase extrémních 1,25%; nula je možná ale relativně nepravděpodobná (i když trochu víc možná s vyjímečným stavem).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod drummond 27. 11. 2021 10:11

Vlna covidu do toho ČNB hodila vidle, ale nejistota na trzích je už takto velká a CZK je pod silným tlakem. Kdyby ještě ČNB couvla ze své poměrně dlouhodobě budované jestrabi rétoriky, půjde CZK úplně do kopru. Trh počítal s přinejmenším 0,5%, a to si myslím, ze taky ČNB udělá. CZK i tak dále oslabi. Cnb si hodně zakládá na predvidatelnosti, udělat teď obrat o 180 stupňů by bylo hodně odvážné. Navíc ta inflace před covidem neutece, je tu furt, ba možná ještě silnější.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 27. 11. 2021 10:43

V rozhovorech zminoval casto rovnovazny stav 3%. Ja predpokladam, ze to daji na ty 3, aby dostali svym predchozim komentarum a budou vyckavat, co bude dal.
Za dva mesice pak muzou podle situace klidne zase snizit, nechat bejt nebo zvedat...
Tatatoooo
Mírně pokročilý



Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků