Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz










Odeslat příspěvekod sysgen 21. 5. 2022 07:58

Zedna1 píše:@chrudimi
To je dobry napad.
Pokud ma nekdo/kdokoliv chut, muze zalozit sdileny Excelovy Google dokument zalozeny na mem prehledu a pokazde, kdyz ja zde na foru aktualizuji muj prehled, tak on pak muze adekvatne aktualizovat tu jeho odvozenou sdilenou Excelovou tabulku.
Pro takoveto pouziti/vyuziti meho prubezne aktualizovaneho prehledu timto davam souhlas s vyuzitim mych dat z meho prehledu k dalsimu vyuziti :-))
Pokud by k tomu doslo, bylo by samozrejme namiste, aby tam byl i odkaz na moji zdrojovou tabulku.

Tak jsem zkusil ten sheet vykopnout a mam prvni betu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... pHeW4/edit
Zatim jsem tam nahazel jen sporaky (ne terminaky). Vse je k diskuzi takze pripominkujte, navrhujte zlepseni a hlaste chyby. Po vikendu feedback zapracuju. Rovnou jsem z vyctu uctu vynechal nabidky, ktere nejsou aktivni.
sysgen
Návštěvník




Odeslat příspěvekod vpe 21. 5. 2022 18:40

Takže ti, kdo mají nej úrok (expobank, trinity, bez ojebávek) současně nemají Okamž. platby, o čem to svědčí?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 5. 2022 20:13

Airbank žádné 4% nemá, proboha ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků