Rozdíly ve spořících účtech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 11. 2010 14:57

Unibon sice má zpoplatněné internetové bankovnictví, ale pouze k běžnému účtu. Ke spořícímu není možné vůbec - tedy ani za poplatek. Pravděpodobně by mělo být možné zasílat příkazy poštou (10 Kč za známku), alespoň dříve, když sídlili pouze v Ostravě mě to bylo nabídnuto.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jirik74 20. 11. 2010 19:14

Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 11. 2010 14:09

vpe píše:dejte tip na firemní SPOŘICÍ ÚČET...

Lbbw má třeba 1,75% pro občany a pro firmy 0,55%, Axa, wustenrot a asi ani další, pro podnikatele (na rozdíl od soukromých oveček s RČ) nic výhodného nenabízí (dobře na tom je vidět, že si vlastně kupují duše a ne že potřebují peníze)...

Tak ono je třeba brát spoření firemních účtu s nadhledem.. na firemním účtu se mají peníze otáčet a tvé vydělané úspory si snad můžeš převést na svůj osobní účet ne? :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 22. 11. 2010 17:15

ne,to tak easy nelze
Jirik74 píše:Tipy na firemní spořicí účet: http://mujbanker.aktualne.centrum.cz/poplatky.aspx?TS=1
flash mi na mobilu nejede
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 11. 2010 19:32

vpe: vyhodí ti to max. spořák 1,6% u GE
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod code 2. 12. 2010 16:37

Tak v současné době jsou nějaké problémy s vydáváním platebních karet k AXA spoř. účtu (informace od podpory).
code
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alex.. 2. 12. 2010 21:17

jsou někde přehledně rozepsány aktuální sazby u spořících účtů?
Alex..
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kalamancharo 2. 12. 2010 22:13

Nevím, je-li možno uvádět konkurenci. Ale snad bez adresy, Patrik tam také přispívá ... Měšec. Hledej, šmudlo :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 12. 2010 04:06

kalamancharo píše:Nevím, je-li možno uvádět konkurenci. Ale snad bez adresy, Patrik tam také přispívá ... Měšec. Hledej, šmudlo :)

tam už šmudla dávno koukal :mrgreen:
Alex..
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 12. 2010 18:57

kalamancharo píše:Nevím, je-li možno uvádět konkurenci. Ale snad bez adresy, Patrik tam také přispívá ... Měšec. Hledej, šmudlo :)

http://www.mesec.cz/clanky/vyberte-si-s ... t-zadarmo/

Ovšem je to k minulému měsíci. Je možné, že od té doby sazby někde zase o něco spadly. Např. MSD chystá od 1.1. výrazné snížení sazeb :(. Ještě že jsem chytnul v září ten 2 letý termíňák s 5,8 % p. a. a 3 letý u Unibonu s 6 % p. a. :mrgreen:
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xtonda 3. 12. 2010 20:13

Jaképak okolky, když tu nic podobného není, tak musíme jinam, databáze spořicích účtů a termínovaných vkladů:

http://www.mesec.cz/produkty/sporici-ucty/
http://www.mesec.cz/produkty/terminovane-vklady/

EDIT: Ale ne vždy je to úplně spolehlivé, při tom množství produktů je aktualizace někdy poněkud laxní.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod voshi 3. 12. 2010 20:26

Ono hlavně přecházení z jednoho institutu do druhého, a pak do třetího.... je srandovní. A to jsem se dřív bránil více účtům.
To ING pořád nic, dnes je to měsíc. Než mi to pošlou tak budou zase jiné sazby a bude vymalováno.
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 12. 2010 20:53

voshi píše:Ono hlavně přecházení z jednoho institutu do druhého, a pak do třetího.... je srandovní. A to jsem se dřív bránil více účtům.

Ani se nechce věřit tomu, že když jsem v roce 1999 nastupoval do pracovního procesu, tak jsem neměl ani bankovní účet a výplatu jsem si nechával posílat na vkladní knížku :D.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod voshi 3. 12. 2010 21:19

Ani se snad nechce věřit, že výplatu dostávám na ruku :) teda dostával jsem, než jsem si ji pochroumal. Teď budu dostávat prd na ruku.
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 15. 12. 2010 01:01

PatrikChrz píše:
voshi píše:Ono hlavně přecházení z jednoho institutu do druhého, a pak do třetího.... je srandovní. A to jsem se dřív bránil více účtům.

Ani se nechce věřit tomu, že když jsem v roce 1999 nastupoval do pracovního procesu, tak jsem neměl ani bankovní účet a výplatu jsem si nechával posílat na vkladní knížku :D.

a uz nenechavas? Na postu prece chodis ne? :-)

Vi nekdo o sporicim uctu pro USD? Kde zhodnotit USD.
vpe
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka