Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 12:08

Je to dobře, jen to vypadá, jakoby šlo v každém z obou ústavů uložit 350k, takže to může mást.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod kolotuk 29. 11. 2018 12:08

Tak znovu:Hello Banka-do 300000Kč,Ritchee-do 300000Kč.Obě 1,5%úrok!
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 11. 2018 12:10

drkarel píše:Je to dobře, jen to vypadá, jakoby šlo v každém z obou ústavů uložit 350k, takže to může mást.

Nechci slovíčkařit, v tomto případě spíše znamínkovat, ale pokud fremantle píše Hello + Richee, pak jsem celkem jasně pochopil, že to je za oba dohromady, stejně jako u Airbank SÚ + BÚ, tam taky není pásmo 350 na obou, ale dohromady.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 12:14

Máš pravdu, při hlubší analýze je to jednoznačné. Ale pro obyčejného člověka? :) Nakonec důkaz toho, že mám trochu pravdu i já, máš tady na fóru. Kolotuka to prostě zmátlo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 11. 2018 12:17

Pro obyčejného člověka by to mělo být v obrázkovém komiksu. ;-)
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolotuk 29. 11. 2018 12:38

chrudimi píše:
drkarel píše:Je to dobře, jen to vypadá, jakoby šlo v každém z obou ústavů uložit 350k, takže to může mást.

Nechci slovíčkařit, v tomto případě spíše znamínkovat, ale pokud fremantle píše Hello + Richee, pak jsem celkem jasně pochopil, že to je za oba dohromady, stejně jako u Airbank SÚ + BÚ, tam taky není pásmo 350 na obou, ale dohromady.
Tak by tam asi mělo být:300 000+300 000=600 000.Tak kdo je zmatenej,pánové?A tím končím,jsou tady samí odborníci,tak ti vědí všechno určitě nejlíp,tímto je zdravím!
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 11. 2018 14:07

A nebylo by lepší místo pózy malého fracka napsat zdroj, podle něhož je úročení na Richee účtu do limitu 300 tisíc Kč? Na webu fakt mají zatím pouze odkaz na úrokový lístek platný od 1. listopadu, kde je uvedené pásmo 50 tisíc Kč...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 29. 11. 2018 14:14

https://www.creditas.cz/tiskova-zprava?articleId=213686
Mají to i ofiko na webu v sekci Pro média
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 11. 2018 14:28

Díky za tip. Každopádně ta tisková zpráva je z dneška, včera to fakt nikdo ještě nevěděl, aby se měl důvod navážet do nějakého příspěvku, ne?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 16:54

Tak on se nenavážel. Nějak to dneska prožíváte víc než já. :) Nakonec tu informaci přinesl jako první, za což mu patří dík, i když bez zdroje.

Kolotuku, ani "obyčejný člověk", ani "zmátlo" jsem nemyslel nijak útočně či urážlivě. To jen tak pro pořádek.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 29. 11. 2018 17:19

Jde ten Riche účet jednoduše zřídit přímo z IB Creditasu? Nebo jak, když už jsem klientem Creditasu, je to už nějak jednoduší ne?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 17:24

Je to jednodušší, ale jde to jen přes mobilní aplikaci Richee. Nebude to chtít doklady a aktivační platbu a proběhne to hned.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod kolotuk 29. 11. 2018 17:56

Omlouvám se fremantle,nevšiml jsem si toho datumu,žes to psal 28.A nechtěl jsem tě nějak podrážet,ale jen jsem na HB ráno zjistil,že bude změna,tak jsem to opravil,bez jakéhokoliv zlého úmyslu.Jasně,měl jsem napsat zdroj.OK
A drkarel a chrudimi,obyčejný člověk fakt jsem a do malého fracka mám už 60let daleko a ještě kousek!Takže pánové,co jsme si to jsme si,myslel jsem to dobře,už se v tom nevrtejme,jsou to prkotiny!
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 18:08

Se zase někdy budu někoho zastávat … :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 11. 2018 18:15

kolotuk: Takhle v kontextu už chápu, jak to bylo původně myšleno, pak je to ok a díky za info k tomu Richee.
chrudimi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků