Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod soleass 14. 5. 2019 20:48

zdá se mi, že i když dáš v aplikaci Richee založit spořící účet, tak tě to odkáže na stránky creditas a nabídne jejich spořící účet
soleass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 14. 5. 2019 22:43

1.38 % už je vidět v IB. :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 5. 2019 06:45

soleass píše:zdá se mi, že i když dáš v aplikaci Richee založit spořící účet, tak tě to odkáže na stránky creditas a nabídne jejich spořící účet


Právě že ne. Spořící účet jsem založil kompletně v aplikaci Richee, vůbec jsem se nedostal na web Creditas. Tohle je tedy z jejich strany trochu matoucí.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirekd11 15. 5. 2019 07:49

Tak koukám že Trinity Bank na spořáku 1.58%.ted přemýšlím jestli to založit nebo dát peníze na termínovaný vklad u Creditas /1 rok za 1,6 % ???
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 15. 5. 2019 08:03

Pravidla a podmínky marketingové akce Výhoda+ 1,58 % p.a.
https://www.trinitybank.cz/download/481

Chápu správně, že to platí jen pro nově založené účty?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 15. 5. 2019 08:24

powery: ano
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 15. 5. 2019 08:32

Ano, ale ten nový účet si může založit i stávající klient. Já tam třeba mám už čtyři účty jako pohrobky různých minulých akcí.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 15. 5. 2019 08:35

Lenka:
Ano, ale nesmíte mít účet Výhoda+. Pokud by jste tento účet již měla, tak se na Vás akce nevztahuje.

Otázka je jestli když teď Výhodu+ zruším a nově založím, tak zapadnu do této marketingové akce.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 5. 2019 08:39

Do jaké výše vkladu mají ten úrok 1,58 %? V podmínkách to nikde nevidím.

EDIT: Aha, bez omezení výše vkladu. To jsou věci...
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 5. 2019 09:00

y2key: A druhý účet Výhoda+ zřídit nejde? Jinak se obávám, že svým postupem spadneš do ustanovení o "obcházení podmínek" … tedy pokud tam máš nějaké prostředky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 15. 5. 2019 09:17

y2key pise nesmysly...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 5. 2019 09:28

Nejsem klient Trinity (zatím), takže to nedokážu posoudit. Zatím jen vím, že má problém s počítáním úroků, s trojčlenkou, průměrem ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 15. 5. 2019 09:48

Trinity dávám plus za zvýšení, minus za zavádějící reklamu a komplikované podmínky. Připomíná mi to AiB, která na začátku slibovala taky hory-doly, které pak postupně omezovala, až to toho zbylo velké kulové. Když si k tomu přidám dost ubohé IB, bude Trinity asi atraktivní pár měsíců, pak leda tak zrušit.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Dandík 15. 5. 2019 10:51

drkarel píše:y2key: A druhý účet Výhoda+ zřídit nejde? Jinak se obávám, že svým postupem spadneš do ustanovení o "obcházení podmínek" … tedy pokud tam máš nějaké prostředky.


Druhý účet zřídit lze, ale stejně je to komplikace. https://www.penize.cz/sporici-ucty/4063 ... k-novackum
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 5. 2019 10:58

Jj, taky nevím, jestli se takovýto postup (lepší úrok na nové peníze) bankám, zvláště úplně novým, vyplatí. Sice ušetří, ale svoje stávající klienty spíš dost nas..štvou. Já zatím využívám ING. Trochu jsem uvažoval o založení pro strýčka příhodu (abych se vešel do těch 8000), ale počítám, že tato akce bude brzy passé - úroky se zvýší i jinde/akci ukončí.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků