Rozdíly ve spořících účtech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod .357 12. 9. 2016 11:25

Ty nový auta se daj napíchnout skoro všecky...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mariacek 18. 9. 2016 12:03

osobne2 píše:Nastal čas utrácet, já v pátek objednal dvě auta.

Souhlas, já jdu za týden "objednat" pozemek. Stačí mi ale jen jeden :-) Původně jsem chtěl počkat a šetřit, ale při úžasných úrocích a růstech cen pozemků na to.... dlabu.
Mariacek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 9. 2016 14:03

Na nakup nemovitosti uz je mozna pozde.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 19. 9. 2016 09:56

Zn.: koupim louku za cenu BPEJ :)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 10. 2016 23:42

Spořicí účty: jak banky nyní zhodnotí vklad ve výši 100 tisíc korun
http://finance.idnes.cz/sporeni-a-sazby ... poreni_sov
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 10. 2016 05:44

V postovni sporitelne tusim maji 1%, kdyz si prepnete ucet do nejakeho rezimu, tusim do konce roku a bez podminek... Zrejme neco jako ma obcas ingbank, na neaktivni ucty dostanete nabidku?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod .357 16. 10. 2016 07:52

Nepopletl sis to náhodou s touhle akcí?
Era červené konto úročené 1,3 %, když investujete do fondů alespoň 30 000 Kč, ve fondech máte investovanou stejnou nebo vyšší částku jako na Era červeném kontu, úroková sazba je platná po dobu 1 roku.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 16. 10. 2016 19:33

Jde o neco jineho - pro zrejme jen oslovene klienty bez prijmu na uctu a kteri maji zrizeno cervene konto tak byli/budou osloveni, podminky viz

erasvet.cz/akcesporeni

Takze podminka je ato 5000 prijem na ucet, za to je pak 1% na cervenem do vyse 250tis. Pokud to chapu...

Zvýhodněné úročení je Klientovi poskytováno do 31. 12. 2017.

Podle tech podminek to muze zaktivovat asi kazdy (kdo byl osloven ~ kdo ma ucet bez prijmu v csob nebo v era postovni sporitelne), a to do konce tohoto mesice...
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod LaNov 16. 10. 2016 21:52

Naší bábině došlo akorát, že na část zůstatku nad 250 tis. bude od 1.11. úrok 0,01% ...
LaNov
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 10. 2016 22:33

Zvýhodněné úročení na ČSOB Spořicím účtu nebo Era Červeném kontu do částky 250 000 Kč získá Klient, který:
a) bude kontaktovat nebo bude kontaktován ČSOB za účelem nastavení Zvýhodněného úročení; a
b) začne na svůj Účet posílat pravidelný příjem alespoň 5 000 korun měsíčně, a to nejpozději do 31. 10. 2016.

Dle mého si lze o toto spoření aktivně i říci, alespoň podmínky takto hovoří..Kontaktoval jsem infolinku na fcb a uvidím co se dozvím ještě zítra na pobočce :-D Z pozice klienta se služby premium bych i po nově založeným spořením měl tuto nabídku dostat 8-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 10. 2016 10:27

Tohle je docela dobrý tip, tohle je prakticky "bez podmínek" (obrat na účtu u ČSOB/Era je standardně nutno dělat stejně kvůli vedení bez poplatku) a "jistota" 1 % p.a. až do konce příštího roku, takže není třeba panáčkovat s platbami kartou u Air Bank, kde i ten bonusový úrok půjde tak jako tak dolů).

Taky jsem už kontaktoval telefonického bankéře Premium, tak po kontrole (odkázal jsem je rovnou na podmínky na webu csob.cz/akcesporeni), že ta akce skutečně existuje by mi to prý mohli nastavit, když si založím spořicí účet (žádný jsem v ČSOB nikdy neměl), tak mi domluvili rovnou i schůzku na pobočce (aspoň si rovnou otevřu i spořicí eurový účet, u něhož by měli být výběry v hotovosti bez poplatku, občas se potřebuji dostat k hotovosti), tak doufám o tom na pobočce budou vědět a bankéři nebudou muset obvolávat své helpdesky...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 17. 10. 2016 11:11

Doufam ze podminka pohybu ve stavajici variante Era neni, ja tam mam v postovce 15000 ulozeno a nekolik let jsem se tam nedival tak doufam ze podminka deponovani 15000 jak bylo v minulosti, pro bezpoplatkove vedeni uctu staci.. Tak mi

Lukas: z textu jsem pochopil, ze si lze rici o aktivaci v pripade, ze jsi byl OSLOVEN (jsi na seznamu).

Dle mych inf. byla oslovena skupina lidi bez pohybu na uctu a kteri maji soucasne i sporici ucet.

Pokud si lze vydupat aktivaci i na novy ucet, tak to bych se asi divil. nebo v ing bance jde taky zvysit urok? Myslim ze ne ze ty akce plati jen na ucty bez pohybu po xx mesicu a tecka... Takze se vyplati obcas nekde nechat neco u ledu, kdyz led roztaje :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 10. 2016 11:20

vpe píše:ja tam mam v postovce 15000 ulozeno a nekolik let jsem se tam nedival

Tak to je obdivuhodný výkon... :lol:

Pokud myslíš Era online účet a nechal sis na něm 15 tisíc Kč, aniž bys prováděl kreditní obrat, tak tam už 15 tisíc dávno nemáš, jelikož podmínka zůstatku na obrat byla změněna už od loňského dubna: https://zpravy.aktualne.cz/finance/csob ... 2590604f2e

Tak tipnuji, že z 15 tisíc je tak 13827 Kč, fakt bezva zhodnocení, to se vyplatí... :mrgreen:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 10. 2016 12:02

A to je přesně důvod, proč by člověk měl nepoužívané účty vypovídat, když nechce sledovat změny podmínek. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 17. 10. 2016 13:45

Tak zase jiny nedostane tu nabidku treba :-)

Se tam nemohu dostat tak budu muset poresit osobne :-) kolik je povinny obrat/kredit? 5000?
vpe
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka