Rozdíly ve spořících účtech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peliculiar 23. 9. 2020 19:56

forzaken píše:... který je teď nejvýhodnější spořící účet? Myšleno úroková sazba s co nejvyšší garantovanou úrokovou sazbou, zřízením online a bez podmínek.

mSpoření má úročení 1,2% p.a., v případě až osmi obálek - každá do výše 100.000 Kč (do 30.11.2020).
V podstatě nejde o spořící účet, protože je virtuální - bez mKonta (běžného účtu mBank) ho mít nelze.

Tedy není bez podmínek, ale nejedná se o něco, co by se nedalo zvládnout.
Já mám třeba mKonto a mSpoření aniž bych je jakkoliv využíval.
Kdo má zájem o Twisto a chce bonus 300 Kč, zaregistrujte se přes => http://www.twisto.cz/registrace/?promo=JANL7
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod forzaken 23. 9. 2020 21:14

A co Hello Bank 1% p.a., je v tom nejaky háček?
forzaken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 9. 2020 21:19

ne, jen horni strop
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 23. 9. 2020 21:43

Tak třeba já mám extra spořící účet eMax PLUS, který nese 10% p.a.
Néé Joke! Skutečně nesen jen 0,01% p.a., ale zase velmi stabilně již od založení.
Co dodat? No duwenblejt...
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 24. 9. 2020 16:55

DrumSession píše:Tak třeba já mám extra spořící účet eMax PLUS, který nese jen 0,01% p.a., ale zase velmi stabilně ...

Já taky. :-D Dva eMaxy (nějakej omyl z minulosti) a jeden eMax Plus - ještě z doby, kdy byla mBank mou primární bankou.
V době založení (a užívání) měly určitě vyšší úrokovou sazbu, ale už si její výši nepamatuju.
Nyní mají všechny eMaxy touto skvělou úrokovou sazbou. :-)
Kdo má zájem o Twisto a chce bonus 300 Kč, zaregistrujte se přes => http://www.twisto.cz/registrace/?promo=JANL7
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 25. 9. 2020 05:23

Já zakládal první mKonto v srpnu 2008 a měl k němu eMax s 3,5% p.a.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 9. 2020 09:52

to ještě byl spořící účet :-D teď už ani nejde nový (eMAX) založit
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 25. 9. 2020 09:56

Teď už také není o co stát.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 25. 9. 2020 22:17

ROlda78 píše:to ještě byl spořící účet :-D teď už ani nejde nový (eMAX) založit

eMax Plus s úrokovou sazbou 0,3 % p. a. se založit dá.
Jen je otázka, zda to někomu může dávat smysl ... Možná klientům Trinity Bank s vklady pod 250 000 Kč ? :-)
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 25. 9. 2020 22:52

Me trinity pise urok 0,65% Vyhoda 200+ v IB :)
Podobne mam napsane u Expo, vic jsem to zatim neresil.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 9. 2020 08:58

Kdo by to rekl, ze Zlaty ucet od Raiff stavebni sporitely s 1% urocenim do jakekoliv vyse bude opet za chvili TOP. Kdo teda zalozil se stavebnim sporenim nekdy v minulosti(cca r. 2014)...(OT, puvodne ucet lidi zakladali kvuli moznosti placeni pres SIPO a toceni CITI kreditek :lol: )
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 9. 2020 10:00

peliculiar píše:eMax Plus s úrokovou sazbou 0,3 % p. a. se založit dá.
O tom žádná, ale původně byl jen eMax
eMax Plus, který přibyl později, byl jiný produkt s jinými podmínkami (a úrok. sazbou)
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 26. 9. 2020 14:17

slavo963 píše:Kdo by to rekl, ze Zlaty ucet od Raiff stavebni sporitely s 1% urocenim do jakekoliv vyse bude opet za chvili TOP. Kdo teda zalozil se stavebnim sporenim nekdy v minulosti(cca r. 2014)...(OT, puvodne ucet lidi zakladali kvuli moznosti placeni pres SIPO a toceni CITI kreditek :lol: )

Akorát mám obavu, jestli mi Zlatý účet nezruší, když ukončím u RSTS stavebko? Nechali ho už někomu i po ukončení stavebního spoření?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 26. 9. 2020 21:54

slavo963 píše:Kdo by to rekl, ze Zlaty ucet od Raiff stavebni sporitely s 1% urocenim do jakekoliv vyse bude opet za chvili TOP. Kdo teda zalozil se stavebnim sporenim nekdy v minulosti(cca r. 2014)...(OT, puvodne ucet lidi zakladali kvuli moznosti placeni pres SIPO a toceni CITI kreditek :lol: )

Mám za to, že 1% pa je do 1 mil. Kč.
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 26. 9. 2020 23:02

ripper6 píše:Me trinity pise urok 0,65% Vyhoda 200+ v IB :)
Podobne mam napsane u Expo, vic jsem to zatim neresil.

Výhoda+ 200 byla marketingová akce, která už nejspíš není k mání. Já jsem psal o tom, co mají nyní dostupné.

NEO účet od Expobank mám taky, ale neumí okamžité platby a moje SÚ mají lepší zhodnocení.
Koukám, že u nově založeného účtu snížili úročení na 0,25% p.a. Stávající klienti ho budou mít od října.
peliculiar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka