Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 1. 2. 2008 11:05

Můžete mi někdo vysvětlit za co jsem zaplatil ty nekřesťanské poplatky? Na pět plateb mám 8 poplatků ... grrrr :roll:

Obrázek

//Raziel-CZ: Téma ustáleno (ČS ještě nebylo)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubaPa 1. 2. 2008 11:19

Za to, že máš účet u Spořitelny... :mrgreen:
Teď vážně - podle mě 5x5 za účetní položky a 3 z nich byly odchozí do jiný banky, takže dalších 3x2...
KubaPa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 1. 2. 2008 12:05

Taky jsem dnes při pohledu na svůj účet pokyvoval hlavou...

Naštěstí už jsem s Českou spořitelnou skončil, ba co víc, budu ji rok co rok ždímat proplácením 200,- za zřízení ISIC karty. A to i s nulovým obratem na účtu - podle slečny na bezhotovostním to ničemu nevadí... :P
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 1. 2. 2008 12:12

Mě se zdá právě že jich je nějak málo, ne? :D :D

No dyť ti to sedí, ne? ten poplatek 3x 2 Kč je navíc clearingovému centru k tomu inkasu. Cinkni na info linku, zeptej se kolik stojí inkaso či příchozí platba a uvidíš že to sedí :)

Podívej co tu mám já:

Obrázek
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivok24 1. 2. 2008 12:20

btw: za co je ta ucetni polozka za 8,- Kc ??? :shock:
ivok24
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod btw 1. 2. 2008 12:30

To je vklad hotovosti :D

Pokud se jedná jen o vklad hotovosti, bez nějaké další identifikace (jméno, variabilní symbol), stojí 8 Kč.

Pokud u vkladu uvedeš nějaký identifikační údaj, stojí 45 Kč :shock:
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivok24 1. 2. 2008 12:42

btw: No nestacim se divit, co je CS schopna vymyslet :P
ivok24
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 2. 2008 12:46

„Naše poplatková politika je dlouhodobě transparentní a férová, klienti vědí, za co platí."

-- Kristýna Havligerová z České spořitelny (mluvčí)

http://www.penize.cz/41035-ktere-bankov ... luvci-bank
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 1. 2. 2008 12:53

njn :roll: co slovo, to perla
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 1. 2. 2008 13:01

Takže Rope: Sbohem ČS se zatím nekonalo. Že platíš za každou mimobankovní platbu ještě 2 Kč se v ceníku vyčíst dá. Ovšem transparentní to je tak na hraně a férové ani trochu.

Havligerová to tedy moc netrefila, protože existuje minimálně 1 klient, který neví za co platí :-D
Jenže kdo těmhle mluvílkům dneska věří, že?

Utíkejte!
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Czulibrk 1. 2. 2008 13:45

Troufám si říct, že drtivá většina lidí u ČS neví, za co všechno a kolik přesně platí. To ale není to nejhorší... Špatné je, že to lidem ani nevadí. Berou to prostě jako jednu ze služeb v dnešním světě, za kterou se platí. Přitom to už dlouho není pravda ani u nás, natož ve světě.

A poplatek za vklad hotovosti je taky obludnost! Vcera jsem ukládal pár tisíc na pobočce ČSOB - zdarma...

Česká spořitelno, přeju ti, ať ti mBank pořádně pustí žilou! (i když všichni víme, že kvůli konzervatismu klientů ČS se to nejspíš nestane) :twisted:

Lidé bděte!
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 1. 2. 2008 14:04

Czulibrk píše:Troufám si říct, že drtivá většina lidí u ČS neví, za co všechno a kolik přesně platí
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 1. 2. 2008 14:31

Za sebe mohu říci, že jsem minulý pátek (po 10ti letech jak jsem se díval) konečně zrušil účet u ČS. Dlouho mě to nedovolili kvli tomu, že mám u nich hypotéku, ale nakonec prošlo to, že se může splácet inkasem z účtu FIO a bylo. KONEČNĚ! :-)))

A všem co jsou u ČS doporučuji udělat to samé, protože jejich poplatky jsou opravdu vydřidušské. Zlaté FIO, tam mi naopak platí oni za to, že mám u nich peníze, s neskonale větším konfortem (zejména co se týče funkčnosti a hlavně dostupnosti internetového bankovnictví).
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Koumeles 1. 2. 2008 14:42

Tohle je jeden z duvodu, proc od ni odchazim....Nejvic me dorazilo, ze platim, kdyz se podivam v bankomatu na zustatek
Koumeles
Návštěvník

Odeslat příspěvekod btw 1. 2. 2008 14:57

kde, u spořky? To je nějaká blbost. Leda že byt to byl dotaz na zůstatek v cizím bankomatu.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků