Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 8. 11. 2017 18:34

truct píše:CS mi vcera vypovedela vsechny kreditni karty (Transparentni karty).

Dobrý den,

důvodů k výpovědi může být několik - ukončení stávajících podmínek účtu, insolvence, konsolidace půjček, porušení smluvních podmínek a podobně.
Pokud máte novou Kreditní kartu (transparentní), můžeme vyloučit ukončení podmínek účtu. Tato varianta by se vás mohla týkat tehdy, pokud byste byl majitelem staršího typu kartového účtu, skončila vám platnost karty a vy byste odmítl přejít na novou Kreditní kartu (https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/ucty-karty/kreditni-karta).

Podle všeho se ve vašem případě jedná o nějakou nestandardní situaci. Kreditky rozhodně plošně nevypovídáme.
Při standardní výpovědi dobíhá aktuální účetní cyklus a účet je zrušen po dorovnání všech závazků nejpozději ke dni splatnosti.

Je mi líto, že k tomu došlo a věřím, že na pobočce zjistíte přesné informace.

Jiřina Jančíková, ČS.
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 18:40

Tak ja samozrejme vim, proc k tomu doslo, CS nechce platit bonusy za provedene transakce kreditni kartou, nic ze me nema, kdyz splacim uver v bezurocnem obdobi. ;-)
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 8. 11. 2017 18:46

A to ti vypověděli i karty, co máš vedené na tvoje příbuzné?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 18:49

Ja nemam u CS zadne karty vedene na pribuzne, mam tam 4 transparentni kreditky a jednu platebni nalepku, vse vedene na mne.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod XRPD 8. 11. 2017 18:56

Dnes už každá kreditní karta poskytuje nějaké výhody/bonusy. Proto si ji člověk pořizuje. Pokud se rozkřikne, že Transparentní karta ČS sice poskytuje nějaké výhody, ale když je využíváte, pak vám ji vypoví, budou se divit, že najednou zájem poklesne...
...a to nebude v prezentacích vypadat pěkně ;-)
XRPD
Diskutér

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 8. 11. 2017 19:22

truct píše:Tak ja samozrejme vim, proc k tomu doslo, CS nechce platit bonusy za provedene transakce kreditni kartou, nic ze me nema, kdyz splacim uver v bezurocnem obdobi. ;-)

Věřím, že je to myšleno jako žert.
Pokud využíváte bezúročné období a platíte kartou tak, abychom vám vypláceli odměny a neplatil jste poplatek za vedení kartového účtu, děláte přesně to, co se s kreditkou dělat má.
A pro nás to rozhodně není signál pro její zrušení!

Jiřina Jančíková, ČS.
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pivinecek 8. 11. 2017 19:38

jsem na tom stejně. 5 kreditek mi čs vypověděla, nikdy jsem nezaplatil pozdě, všechno splácím v bezúročném období, taky ze mě nic moc nemaji, jedině z provizí u obchodníků. Jsem zvedavej co mi zítra řeknou na pobočce jako důvod výpovědi. Paní na infolince řekla ze na pobočce mi důvod řeknou (čekám výmluvu podle podmínek pro KK, že důvod nemusí oznámit). Samozřejmě ať to dopadne jakkoliv, z principu ruším komplet všechny produkty u čs i rodinným příslušníkům. Ptal jsem se na infolince zda krachují nebo co se děje :)) paní ubezpečovala, že se nic neděje :) Evidentně dělají čistky mezi klienty z kterých nemají žádné zisky :)
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 11. 2017 20:02

Česká spořitelna píše: ... Věřím, že je to myšleno jako žert. ...

Věř a víra Tvá Tě uzdraví. :)
Já nevím, musím příští týden zkontrolovat schránku.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 20:03

Česká spořitelna píše:
truct píše:Tak ja samozrejme vim, proc k tomu doslo, CS nechce platit bonusy za provedene transakce kreditni kartou, nic ze me nema, kdyz splacim uver v bezurocnem obdobi. ;-)

Věřím, že je to myšleno jako žert.
Pokud využíváte bezúročné období a platíte kartou tak, abychom vám vypláceli odměny a neplatil jste poplatek za vedení kartového účtu, děláte přesně to, co se s kreditkou dělat má.
A pro nás to rozhodně není signál pro její zrušení!

Jiřina Jančíková, ČS.

Ne, nemyslel jsem to jako zert. Je to pravda.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod netlik 8. 11. 2017 20:25

Včera mi ČS poslala novou platební nálepku k úvěrovému účtu a dnes mi ČS poslala výpověď právě k tomuto úvěrovému účtu. Přijde mi, že v ČS levá ruka neví, co dělá ruka pravá, nebo si ze mě dělají hodně nemístnou legraci.
Naposledy upravil netlik dne 9. 11. 2017 05:36, celkově upraveno 2
netlik
Diskutér

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 20:30

No jsem rad, ze to alespon nepostihlo jen me. V CS probiha nejaka vetsi cistka. o<:)
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kajer 8. 11. 2017 20:36

Samozrejme ze musi mlzit a budou to hrat do ztracena, prece tu a nebo jinde verejne nepriznaji co je jim nepohodlne...
kajer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 20:48

Pritom jsem si myslel, ze CS, ktera dokaze podojit statisice a mozna i miliony svych hloupejsich klientu na poplatcich, nebude resit par desitek chytraku, kteri ji doji pres bonusy za transakce kreditnimi kartami. Evidentne to ted resit zacala.
Naposledy upravil truct dne 8. 11. 2017 20:49, celkově upraveno 1
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 11. 2017 20:49

Už nebul.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 20:52

Ja nebulim, v S24 mam predschvalenou nabidku na zvyseni uveroveho ramce kreditky na 125000 Kc, takze pockam, az mi soucasne vypovezene kreditky zrusi a pak zazadam o nove.
:D
truct
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka