Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 9. 7. 2018 07:29

PatrikChrz píše:Mám dvě, až mi skončí zkušebka, chci zkusit požádat o třetí, tak dám pak vědět

Máš dvě transparentní KK od ČSas nebo jaké jiné KK (Master a Visa)?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 7. 2018 15:41

Tak jsem se dotázal svého bankéře a velice erudovaná odpověď na sebe nedala čekat:
Vámi zmíněná kreditní karta je určena pro klienty jiného segmentu v rámci České spořitelny a není určena pro klienty Erste Premier. Pokud máte o uvedenou kreditní kartu zájem, jediným řešením je kompletní ukončení služby Erste Premier na všech Vámi využívaných produktech v Bance. Spolu s tím dojde také ke změně Vašeho bankéře.

.... já to cítím mezi řádky, že mě nemá rád. :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 7. 2018 16:40

Na hrubý pytel, hrubá záplata! :mrgreen:
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 9. 7. 2018 17:04

Kvalita EP bankéřů velmi poklesla, tedy alespoň v Praze. Kdo byl schopný, už je jinde a ti noví jsou zoufalci, kteří mají jen jediný plán - domlouvat schůzky na pobočce. Podle mě brzy celé EP skončí, bohužel...

A mimochodem, škoda, že to tu nikdo z ČS už nečte a nereaguje, evidentně byla tato pozice taky zrušena.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 7. 2018 17:06

Radši se pokaždý na letišti v salónku přiopiju než abych vsadili na nejistotu, že mi TK nakonec nedají.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 9. 7. 2018 17:09

Jsi se mel na osobniho bankere vykaslat a jit na pobocku k normalni prepazce, nebo jde pozadat i po telefonu.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 7. 2018 20:56

DrumSession píše:
PatrikChrz píše:Mám dvě, až mi skončí zkušebka, chci zkusit požádat o třetí, tak dám pak vědět

Máš dvě transparentní KK od ČSas nebo jaké jiné KK (Master a Visa)?

Dvě transparentní. Prostě jsem si požádal o jednu a pak o druhou.

-- 9. 7. 2018 21:58 --

čulibrk píše:Tak jsem se dotázal svého bankéře a velice erudovaná odpověď na sebe nedala čekat:
Vámi zmíněná kreditní karta je určena pro klienty jiného segmentu v rámci České spořitelny a není určena pro klienty Erste Premier. Pokud máte o uvedenou kreditní kartu zájem, jediným řešením je kompletní ukončení služby Erste Premier na všech Vámi využívaných produktech v Bance. Spolu s tím dojde také ke změně Vašeho bankéře.

.... já to cítím mezi řádky, že mě nemá rád. :-)

Kecá. Normálně dojdi na běžnou pobočku a o TK si požádej nezávisle na Erste Premier.

-- 9. 7. 2018 21:59 --

ab84 píše:Kvalita EP bankéřů velmi poklesla, tedy alespoň v Praze. Kdo byl schopný, už je jinde a ti noví jsou zoufalci, kteří mají jen jediný plán - domlouvat schůzky na pobočce. Podle mě brzy celé EP skončí, bohužel...

A mimochodem, škoda, že to tu nikdo z ČS už nečte a nereaguje, evidentně byla tato pozice taky zrušena.

Musím potvrdit. Začalo se po nich teď hrozně dupat, takže se snaží prodat za každou cenu, i za cenu vyhrožování zrušením služby.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod paty07 9. 7. 2018 22:56

Já telefon od bankéřky raději vůbec nezvedám. Už si asi zvykla, tak vždy chvilku prozvání, aby měla čárku a neobtěžuje mě. Jak ji nevidím a neslyším, začínám ji mít i rád. :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 9. 7. 2018 23:41

čulibrk píše:.... já to cítím mezi řádky, že mě nemá rád. :-)

Cos mu provedl? :-D
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod sorra 10. 7. 2018 07:32

Nenechal se ukecat na nevyhodnou sluzbu.
sorra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 7. 2018 09:19

To taky, ale je to už můj 3 bankéř. První ztratila veškerou dokumentaci s žádostí o Erste Premier a 3 měsíce mi lhala, že už to odeslala, ale na centrále nic neměli. Potřeboval jsem Priority Pass do salónků a málem se to nestihlo. Tak jsem podal stížnost, že ji již nedůvěřuji, díky jejím emailům ji usvědčil ze lží a požádal o výměnu bankéřky. Druhá mi zas špatně vysvětlila na schůzce pravidla vstupů do salónků, tak jsem řekl, že tomu nerozumí, že by si měla aspoň tu jednu brožuru nastudovat, což vedlo k tomu, že mi aspoň pak dala pokoj. No a před 2 měsíci mi přišel email, že mi mění mého bankéře sami od sebe. Ale zase jsme si nepomohl. Ničemu nerozumí..... a v první odpovědí mě doporučí, ať službu Erste Premier ukončím. Nejradši bych mu opět napsal, že by si měl vše nastudovat, že tomu nerozumí, ale nejsem si jistý, zda mi sami nemohou dát výpověď, což bych nechtěl. Salónky Praha T1, T2, Vídeň + Priority Pass + pojištění jsou fajn.
Naposledy upravil čulibrk dne 10. 7. 2018 09:26, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod eL Ká 10. 7. 2018 09:25

Když čtu ty vaše hororové příběhy, tak jsem velice rád, že s mojí bankéřkou jsem se viděl přesně 1x - při založení. Vlastně ne, 2x, kvůli něčemu jsem tam musel asi týden potom.

Ale jinak mi nevolá, jednou za čas do emailu přijde nějaká nabídka na "super" fondy s poplatky v řádu jednotek procent (když u Charles Schwab investuji za 0,09% pa do S&P500), kterou lehce vyignoruji, ale jinak se ode mě nic nepožaduje.

Dokonce když jsem přes ní převáděl energie k ČS, po emailu, tak mě nikdo neotravoval s telefonováním.
eL Ká
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 7. 2018 09:36

pobočka / jméno? :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 10. 7. 2018 09:59

Tahle taktika cpát klientům za každou cenu nevýhodné produkty, o kterých ještě nic pořádně neví, mi přijde naprosto zcestná. Z jedné strany využívám to, co se využívat dá, co je nepoužitelné, tak do toho se natlačit nedám. Vypadá to, že to s ČS skončí stejně jako před 20 lety.

Jinak mě teď pobavila televizní reklama na George. Sice pořád ukazuje nesmysly a je nepoužitelný, ale aspoň si plní reklamní budget.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 7. 2018 10:58

Reklama na George běží i v kinech. George používám, ale můj život se tím nijak k lepšímu nezměnil. Tak nevím, kde je chyba...

Banka chce vydělávat. Když to nejde přes poplatky za základní služby, musí nabídnout extra produkty. Buďte rádi za EP, já jsem v ČS klientem segmentu standardního retailu a nevýhodné produkty mi nabízí také, ale mnohem méně sofistikovaným způsobem. Bankéři za to nemohou, je na ně ze strany vedení obrovský tlak...
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka