Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 11. 4. 2020 08:22

No mně aktivovat šla.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 4. 2020 09:49

Šiditelne přestal fungovat ib a Sb George, zrovna když si potrebuju přeposlat peníze jinam. To kdybych věděl tak si je tam dneska neposílám.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 4. 2020 09:54

hmm mne web jede...
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 14. 4. 2020 10:58

George nejde, zkoušeno u dvou uživatelů: "zkuste to prosím později"
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 14. 4. 2020 11:35

Bože! Co budeme dělat?
GeneHawkins
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petrmegac 14. 4. 2020 14:51

Tak jsem vyzkoušel a potvrzuji nejde.
petrmegac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chosta 14. 4. 2020 15:07

V dnešní době mít aspoň dva účty a nespoléhat jen na jednu.
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jujec 16. 4. 2020 11:01

V posledních dnech jsem udělal zajímavou zkušenost s kreditkou ČS. Jakmile jsem měl 15 plateb přes internet, další už mi neprošla a musel jsem čekat 12 hodin, než se mi zase povedla další platba, opět max.15 a pak konec. Díval jsem se na limity karty, nikde jsem nastavení počtu plateb tak, jak to má třeba mBank, nenašel.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 13:21

15 plateb rychle za sebou? Nebo prostě 15 plateb v období?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 17. 4. 2020 07:53

15 plateb rychle za sebou. Vypozoroval jsem, že jakmile jich je 15, tak si musím dát 12 hodin pauzu. Ale stalo se mi to jen 3x, takže třeba to není 12 hodin, ale nějaký pevně daný moment během dne. Netuším.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 4. 2020 17:06

15 online plateb rychle za sebou a ty se divíš opatřením? To by oddělení řízení rizik karet měla banka nanic, když by na toto (co na první pohled zavání možným zneužitím odcizených údajů karty) nijak nereagovala. Reakci ČS považuji ještě za mírnou. To třeba Hello bank mi cca rok zpět už po třech online platbách (pravda ne úplně malých, součet cca 40 tisíc, navíc na zahraniční obchodníky Revolut a Curve) hned kartu preventivně zablokovala a volali mi. Hovor jsem nemohl zvednout (kdyby ano, blok by hned zrušili), tak pak poslali SMS a musel jsem kvůli odbloku sám zavolat s kódem z SMS a sdělením pár údajů karty (odblok pak proběhl přes nejbližší půlnoc). Takže myslím běžný postup řízení rizik, který mě nijak nepohoršuje, naopak. Když by ti kartu někdo fakt zneužil, tak takové chování bank bys pak ocenil :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 4. 2020 11:12

vylepšují George, až do sobotního večera má být nefunkční.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 4. 2020 12:20

Nejen George, vylepšují toho asi víc. Při dopoledním pokusu zaslat okamžitou platbu do ČS (splátka kreditky, když už i toto skrz OP u ČS jde) mi Smartbanking Poštovní spořitelny psal, že v současné chvíli banka 0800 OP nepřijímá - tedy má část systémů dnes off, nejen George.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 24. 4. 2020 12:36

Cau lidi, tak chci rozjet nejakou fintechovou debetni kartu a jednoducha otazka, se kterou ČSAS nezlobi a bere ji s 1% cashbackem. Dik.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 24. 4. 2020 13:26

Curve
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka