Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod memorix 26. 9. 2008 14:52

Ad Koumeles:
Zastavas tedy stanovisko, ze miliony klientu CS (potazmo vsech nemoralnich instituci, ktere vybiraji poplatky za spravu penez klientu) jsou okradany?
To jsou veci.
memorix
Diskutér

Odeslat příspěvekod paséé 27. 9. 2008 04:00

Nejsou okrádáni, jsou jenom hloupí.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o5z5

Jednou se vrátím a se mnou přijde i zákon !!!
paséé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod memorix 27. 9. 2008 10:09

Ad pasee: A opet tu mame ono pseudoelitarstvi jak vysite. Jsou hloupi? Tecka. Kdo to rekl? Pan pasee. Prednasi na CBS? Nebo snad publikoval ekonomicke monografie evropskeho vyznamu? Tezko. Jenom shodou nahod nasel na www strankach, ze existuji financni ustavy, ktere jsou levnejsi v porovnani s CS. Zaver: kdo zustal u CS je hloupy. Je mi smutno. Snad jednou budou tyto nazory ve spolecnosti definitivne passe.
memorix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 27. 9. 2008 11:35

Já bych spíš řekl, že lidé jsou:
a) konzervativní,
b) nechtějí absolvovat změnu (pro některé by to byla změna docela složitá),
c) nemají přehled o konkurenci.

A pak je tu taky horda lidí, kteří neumí pracovat s internetem (nebo ho nemají) a bojí se, že peníze pošlou někam jinam než mají.
No a pak je tu taky jedna horda lidí, co si chodí do České spořitelny vyřizovat záležitosti ohledně České pojišťovny (tj. ani nemají přehled komu co platí a kde co mají) ... a přesně pro ty tu takovéto molochy jsou ... a jací jsou? No to již posuďte sami.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod mobilman 28. 9. 2008 01:09

paséé píše:Nejsou okrádáni, jsou jenom hloupí.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

myslim ze je lepsi nektere vylevy nekerych lidi snad ani nekomentovat
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 9. 2008 20:19

tohle je ale věčně točené téma,

lidé jsou konzervativní, neinformovaní a s tím nic neuděláte. Také jsou dost pohodlní, takže potřebujou pobočku na každým rohu. Skoro podle názoru, že v tý kamenný budově maj ty jejich uložený peníze schovaný, takže o ně nepřijdou, kdežto když nějaká banka nemá tolik poboček, jsou ty peníze automaticky odsouzeny k zániku :mrgreen:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 28. 9. 2008 20:23

snowboarder: a nejhorší na tom je, že máš pravdu :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod memorix 28. 9. 2008 21:02

Siri se zde snad vir "ztraty soudnosti" ? To me vazne zveda ze zidle, kdyz si tak nekdo akademicky poplakava jak nekdo:
1. chce pobocku na kazdem rohu, protoze je pohodlny
2. takovym tim blahosklonym usmevem umirnene zveda oboci nad sekaci travy, kteri si beztak mysli, ze mramorovy palac chrani jejich penize lepe.

Ne. Do CS chodi vzdelani lide, kteri by se propadli, kdyby nekde meli vytahnout pri placeni delfina, kteri nechteji byt druzstevniky, chteji bankomat co dva kroky a pobocku co kazde tri. Konzervativismus neni mor. Je to svetonazor. Mame nase banky radi a vime, ze vse ma svou cenu, kterou nekdo muze/chce zaplatit a nekdo ne. Kiosek - to neni nic pro nas - sekace travy a dojice krav.
Sporitelne zdar, delfinum zmar. Pekny vecer.
memorix
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 28. 9. 2008 21:12

mám mBank i ČSOB...
na jedné od ČSOB mám svýho labradora

a na kartě od mBank mám tuleně... :-P

co se týče delfína, měl jsem ho dřív na kartě od Komerčky (jakto? :-O )

a suď mě! :-)
snowboarder
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 29. 9. 2008 07:36

Siri se zde snad vir "ztraty soudnosti" ?
- jsem pohodlný, takže je mi jedno jestli je pobočka na každém rohu - zajímá mne internetové bankovnictví
- asi nejsem vzdělaný člověk, ale je mi celkem jedno co mám na kartě za obrázek, vždycky jsem se zajímal o limit
- pokud se vám tak strašně nelíbí mBank, tak nechápu proč vytahujete bankomaty. V těch má ČS rozhodně horší pokrytí. Ale neznalost omlouvá ;-)
- nemám svou banku rád. Banku považuji více za sluhu, než milenku.

Mám celkem intenzivní zkušenosti s PS, KB, RB a ČS. ČS byla jediná, kde jsem měl opravdu strach o peníze, hodně jsem si schovával doklady (problém pracovníků, ne zdraví banky - ale schopností banky). Pokud tedy chcete platit doporučuji změnu, i když pozor v RB (služby řádově jinde), se vám může stát, že nezaplatíte.
P.S. Samozřejmě jsem si pořídil i mBank (to jsem ještě nevěděl, že se za to mám stydět), ale fakt je že s "živými lidmi" tam žádné zkušenosti nemám.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Doktor Hause 29. 9. 2008 07:52

Peníze mám v pokladničce :D Neplatím žádné poplatky
Rop je fašistická svině . Až do Banu neodvolám.
Doktor Hause
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koumeles 29. 9. 2008 08:03

V pokladnicce se ti zuroci vic nez u CS
Koumeles
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrasz 29. 9. 2008 08:30

Memorixi to cos napsal ve svém posledním příspěvku je vrchol demagogie :lol: :D Takže podle Tebe je nejdůležitější obrázek na kartě a ti co maj účet u Mbank jsou asi družstevníci.To, že klienti Mbank mají k dispozici víc bankomatů než ty fanda ČS, taky nevíš. No a to, že někdo kdo nepotřebuje pobočku na každém rohu je podle Tebe asi traktorista a dojička, tak to už nepotřebuje komentář :roll: :lol: :lol:
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 29. 9. 2008 08:46

Koumeles píše:V pokladnicce se ti zuroci vic nez u CS

:tleskani :mrgreen:
snowboarder
Diskutér

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 29. 9. 2008 10:26

Koumeles píše:V pokladnicce se ti zuroci vic nez u CS

Musí to být ale kouzelná pokladnička ;-)
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka