Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 6. 2009 07:42

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod SocPredator 4. 6. 2009 09:09

Stejný případ jako papíry ve sběrném boxu, pro policii velmi snadno zjistitelný pachatel dle čísla účtu. To už mi přijde zlodějsky efektivnější ukrást bankomat.
3,5M na účtu v ČS, to je taky dobrý :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 6. 2009 09:32

SocPredator: mas na mysli, ze je lehce zjistitelny ten bilej kun jo? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Havers 4. 6. 2009 09:39

To S474N: On ještě žije? ;-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 4. 6. 2009 09:45

- taky bych řekl, že se pachatel nenajde a "vlastník" účtu by to mohl splácet maximálně ze sběru starého šrotu
- pokud ty peníze opravdu ležely rok na (BU) ČS, tak je možná nepřesunul nějaký zloděj, ale někdo komu jich bylo prostě líto ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 4. 6. 2009 09:46

S474N píše:SocPredator: mas na mysli, ze je lehce zjistitelny ten bilej kun jo? :mrgreen:

To je jeho problém :-)
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod memorix 4. 6. 2009 10:09

Netusil jsem, ze do sberneho boxu lze vhodit prikaz na prevod 3,5 M.

...policie tvrdí, že už má prvního podezřelého, ale na jeho účtu bylo jen tisíc korun. "Tyto peníze jsme zajistili," řekla mluvčí pražské policie Eva Miklíková.

Uf, jeste, ze je zajistili. :)
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dvzd 4. 6. 2009 10:13

btw píše:Ke kartám k SÚ byla změna až do nedávné doby (naposledy jsem měnil limit před měsícem) přes S24 zdarma nahoru i dolů bezplatně. Je to tak od té doby, co tuto službu zavedli. Časem zpoplatnili změnu na pobočce, teď je to už i přes S24.

Měl jsem asi před dvěmi lety u ČS účet s "výhodným programem" a kartou Maestro. Změna limitů u této karty byla přes S24 dolů zdarma a nahoru za poplatek. Vím to určitě, protože jsem si chtěl tehdy ten limit přes S24 zvednout a kvůli tomu poplatku jsem si to rozmyslel. Pak jsem kvůli takovým podobným poplatkům změnil banku.
dvzd
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 4. 6. 2009 10:34

K novým účtům 300 korun na pohonné hmoty

Myslíte, že půjde založit účet, nafasovat kupón a za týden účet zrušit? ;-) Založení a zrušení účtu by mělo být zadarmo, takže jediné, co by to stálo by byl čas a max. jeden měsíční poplatek za vedení účtu (mj. kolik ty poplatky jsou?).
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod dvzd 4. 6. 2009 10:45

Ale to je u Poštovní spořitelny, ne?
dvzd
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 4. 6. 2009 10:57

Zrušení je za 200, poplatky sou minimálně 35Kč x 2 (výp. doba 45 dní) takže jestli ti za to stojí litr naturalu, tak jdi do toho :-)
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod btw 4. 6. 2009 14:38

dvzd píše:
btw píše:Ke kartám k SÚ byla změna až do nedávné doby (naposledy jsem měnil limit před měsícem) přes S24 zdarma nahoru i dolů bezplatně. Je to tak od té doby, co tuto službu zavedli. Časem zpoplatnili změnu na pobočce, teď je to už i přes S24.

Měl jsem asi před dvěmi lety u ČS účet s "výhodným programem" a kartou Maestro. Změna limitů u této karty byla přes S24 dolů zdarma a nahoru za poplatek. Vím to určitě, protože jsem si chtěl tehdy ten limit přes S24 zvednout a kvůli tomu poplatku jsem si to rozmyslel. Pak jsem kvůli takovým podobným poplatkům změnil banku.

No tak to nevím.. já konkrétně mám klasické sporožiro se službou S24 a změny limitů jsem zpoplatněny nikdy neměl, až do včerejšího dne.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 23. 6. 2009 14:26

Tak je to tady. Použití dalšího superlativu (šikovné).

http://www.csas.cz/banka/content/inet/c ... ategory=57

Kdo to vymejšlí? To je zas vejdrb! Už se těším na recenze :-D
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 6. 2009 15:20

"Šikovné spoření České spořitelny a Šikovné spoření České spořitelny Plus), které jsou ve své podstatě totožné a liší se od sebe pouze v produktových limitech."
U jednoho produktu vás odrbeme na začátku období a u toho druhého na konci období :D .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 6. 2009 15:27

Omyl. U obou produktů vás budeme drbat po celou délku období. Jen u jednoho šlápneme ještě víc na plyn hned na začátku a u druhého zase na konci :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka