Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 6. 2011 18:28

Tak jsem měl pravdu. Vyskočil jsi a zamečel. Obecně navštěvuji taková, kde mne něco zajímá. Ale nechme toho. Tohle vlákno je o něčem jiném. Vraťme se k tématu.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 2. 6. 2011 18:31

Je to opravdu zajimave, zjistovat si informace k necemu, co potom nedokazu vyhodnotit a zaridit se podle toho. Takova napul ovce - mozna by chtela zmenu, zjisti si informace, ale nakonec mavne rukou. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 6. 2011 18:59

Vratmě se k seriózní debatě, místo osobního napadání. Můj pohled je takový, že mám ty správné informace. Já je ovšem vyhodnocuji tak, že moje priorita je mít všechno v jednom hrnci, protože to je pro mne výhodnější. Ty na to koukáš tak, že je nejlepší služba, která je nejlevnější. Moje vyhodnocení při zvážení všech pro a proti je, že pro moje potřeby je lepší služba, která může být dražší, ale komlexnější. Já se snažím o normální diskuzi, kdežto Ty se snažíš o konfrontaci s každým, kdo s Tebou nesouhlasí. V tom je mezi námi zásadní rozdíl. Já nikoho nenapadám a Ty můžeš mít svoji subjektivní pravdu v tom, že je pro Tebe lepší mít X různých produktů u X různých společností. Můj pohled na tu věc je, že mne to sice může stát nějakou korunu navíc, ovšem ty peníze mají na mé misce vah menší váhu, než ta komplexnost i za třeba vyšší cenu. Tvoje priority jsou prostě jiné, než moje. Proto si ale nemyslím, že jsi hlupák, pitomec a iqáč, ovce, stádo a podobně, jak s oblibou tituluješ spoludiskutéry. Ty to bereš jako věc osobní prestiže ve stylu musím vyhrát, musím dokázat že ten druhý je stádo, hlupák a pitomec. Nejsi ochoten a myslím ani schopen uznat, že někdo na určitý problém, určitou věc kouká jinýma očima, má jiné priority. Já to ochoten uznat jsem a proto se nevysmívám tomu, kdo má 6 účtů a ke každému jen jeden konkrétní produkt kvůli uspoření nějaké, pro mne nedůležité sumy. Předpokládám, že opět budeš reagovat tak, že jsem vlastně líný a tupá ovce. Já to očekávám a pranic mi to nevadí. Buď tady chceme normální diskuzi a nebo chceme mít jenom tu "svoji" pravdu. Diskuze je od toho, abych vyslechl ostatní a pokud si myslím, že je jeho názor rozumný, tak ho uložím do paměti a až se mi to bude hodit, tak ho využiji v praxi. Pokud si myslím, že jeho názor je nesprávný, tak ho prostě do paměti neukládám, případně se snažím napsat názor svůj. Ovšem kvůli opačnému pohledu na nějakou problematiku rozhodně nebudu dehonestovat protidiskutéra.

Naštěstí tady nejsme na fóru, kde by jsi mohl určovat, kdo všechno sem smí, nebo nesmí a které názory(ty Tvoje) jsou správné. A tak to bohudík i zůstane.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 2. 6. 2011 20:28

Jaké jiné úročení by jsi na ty "provozní" peníze do cca 50kk asi tak navrhoval? Může být něco výhodnějšího, než je běžný účet úročený 1,5% p.a., kdy jsou peníze na něm do posledního okamžiku úročeny? Nebo je lepší chovat se, jak některá zdejší paka, co mají na svém Bú 0,00Kč a těsně před platbou nebo výběrem z bankomatu si na ně přeposílají peníze ze všech možných a nemožných spořících účtů s úročením o nějakou tu desetinku či tisícinu procenta lepším , než má spořka na běžném účtu a když se to nestihne, tak bečí na fórech? Zdravý selský rozum jasně říká NE!
Naposledy upravil gogospk dne 3. 6. 2011 08:10, celkově upraveno 2
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 6. 2011 20:40

Teď jsi se ale mezi chlapci, kteří zde spolu "mluví" zařadil mezi ovce a lenochy. Tak sem raději už nechoď, nebo Tě S474N nechá vymazat, neboť zde na finančním fóru nemáš co pohledávat. Máš jasné a nezvratné informace a nedokážeš se jimi řídit a vyhodnotit je. To co oni tvrdí, je totiž Axiom :-P
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 6. 2011 22:08

ja jsem psal ze ma penize na uctu a pritom jandaxx sam tvrdil ze dalsi penize ma na zajimavych urocenich . tak to primo vybizi nechat si na uctu minimum potrebnych penez 10-20 t
stale ale nerekl jandaxx jake veskere produkty ,sluzby u te CS pouziva , abych si udelal predstavu co ja nepouzivam a co ma CS navic oproti mym uctum
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 6. 2011 22:22

gogospk píše:na svém Bů 0,00Kč

"Bů" seš leda tak ty, lidi mívají peníze na BÚ... A ta, podle tebe "paka", nemusej vymýšlet *****, jak si měsíčně prohonit na účtě 100 kKč a dále nemusí vydržovat kravičky, které by se v normální firmě nechytly ani jako uklízečky.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 2. 6. 2011 22:57

Dokážeš pochopit, že jsou na světě lidé, co nemusí žádných 100kk "prohonit" , ale že jim tam normálně přicházejí?
Naposledy upravil gogospk dne 3. 6. 2011 08:10, celkově upraveno 1
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 6. 2011 23:47

Fakt nedokážu pochopit, že lidi, kterým měsíčně normálně přichází na účet více než 100 kKč, mají účet ve spořce. A nejspíš mají pojištění u České a jezdí škodovkou. A pak ještě citují poslední příspěvek v diskuzi, za což se normálně na fórech dává ostré napomenutí.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 3. 6. 2011 05:59

audiobullys píše:ja jsem psal ze ma penize na uctu a pritom jandaxx sam tvrdil ze dalsi penize ma na zajimavych urocenich . tak to primo vybizi nechat si na uctu minimum potrebnych penez 10-20 t
stale ale nerekl jandaxx jake veskere produkty ,sluzby u te CS pouziva , abych si udelal predstavu co ja nepouzivam a co ma CS navic oproti mym uctum

Na běžném účtu nechávám jen pár tisíc. Vše ostatní rozstrkám do podílových fondů. + stavebko, penzijko. Mimo spořky mám ještě podílové fondy u dalších dvou bank. Ovšem ve spořce je toho podstatně víc.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 6. 2011 08:59

Kdepak mame naseho memorixe, ten sice CS "branil", ale vsem bylo jasne, jak to s nim je.

Ted se tu vyroji razem nekolik fandu CS a jak to tu dopada :mrgreen: Ze by nejaka gerila vod Vitka presla do CS? :mrgreen:

Jinak jak to tu ctu, tak si pripadam jako na autoforu, kde nekdo zacne vychvalovat Trabanta, ze je vlastne super, ze mu to nerezavi :roll: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Joezbrna 3. 6. 2011 09:50

Tomáš Marný píše:Fakt nedokážu pochopit, že lidi, kterým měsíčně normálně přichází na účet více než 100 kKč, mají účet ve spořce. A nejspíš mají pojištění u České a jezdí škodovkou. A pak ještě citují poslední příspěvek v diskuzi, za což se normálně na fórech dává ostré napomenutí.

Kdybych mi tam připlulo 100 kapříků měsíčně, klidně bych ho měl u ČS :lol:
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 3. 6. 2011 11:23

Joezbrna : jo, s takovou výplatou bych také měl klidně účet u ČS, protože bych měl všechny služby zdarma :mrgreen: To bych si možná pořídil i toho jejich Premiéra :mrgreen:
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod memorix 11. 6. 2011 11:30

S474N: Styskalo se ti? Kupoval jsem novy vuz a nemel tolik casu:)
memorix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 6. 2011 21:07

Já myslel, že Trabant už se neprodává (alespoň ne jako nový) :D .
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka