Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 10. 2011 20:51

Asi jsem nějak mimo... Super čuper podmínky u České šiditelny a teď hledáš, jak je změnit?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Koby 19. 10. 2011 23:13

Podmínky u hypotéky nechci měnit, ty mám super. akorát mi zkazili nabídku běžnýho učtu a už i to je vyřešený. takže sem spokojen :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 10. 2011 22:53

no u raifky maj stejnej urok, i moznost dalsi slevy dolu 0,2 na pobocce, a ucet tam vyjde zadarmo . tu kravinu se slevou 0,5 procenta maj samozrejme taky .
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Koby 23. 10. 2011 21:38

ono ještě , dyž neni postavenej ten barák, tak to umí na developerskej projekt jen pár bank...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Diskutér

Odeslat příspěvekod tocy 27. 10. 2011 09:17

Je možno mít u ČS dva osobní účty pro jednu osobu? Jeden běžný účet mám teď ve fázi opouštění (přecházím k FIO) a zanedlouho snad i zrušení. Zároveň se mi líbí nabídka zřízení osobního účtu ČS online - vše je na rok zdarma, i karta Visa Classic. Jde mi o to, jestli si jako vlastník osobního účtu ČS mohu založit i druhý účet online (podmínkou je zde uvést číslo již existujícího bankovního účtu kterékoli banky v EÚ a jednu stranu výpisu z tohoto účtu). Následně bych ten starý účet zrušil a měl jen jeden - na rok zdarma. Po roce se uvidí - buď přijde nějaká další akční nabídka nebo účet zruším.

Edit: teď jsem volal na pobočku - zřídit si dva účty je možné, takže to vyzkouším
tocy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 09:23

Nový účet u FIO a k tomu nový u spořky jen proto, že je na rok zdarma - to je nějaká duševní úchylka?
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2011 09:32

TM: asi tak. Jaka je vyhoda mit dalsi ucet u CS? Aspon jedna by me zajimala.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 10. 2011 09:54

Třeba kvůli výběrům z bankomatů zdarma. Ale pozor, zdarma jsou tři služby, které by jinak byly za 69 Kč (S24, karta, výběry), za transakce se platí 4 Kč odchozí, 7 Kč příchozí.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2011 10:02

Myslis ten vyber zadarmo, ktery trva pul hodiny, nez na tebe dojde rada ve fronte? :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 10:19

Týýýýýýýýý voe, to je skvělý, dát 7 kaček za příchozí platbu, abych si pak mohl zadara ty prachy vybrat z bankomatu, když u FIO je příchozí platba zdarma a výběr z bankomatu ČSOB za 6,- :D .
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 10. 2011 10:31

Bankomatů ČS je dvakrát tolik co ČSOB, takže spousta lidí má dostupný bankomat ČS a ČSOB nikoliv, zkus někdy nejdřív přemýšlet než něco napíšeš.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 10:40

Sorry, omlouvám se, já zapomněl na to, že klienti ČSOB jsou zvyklí z bankomatu vybírat 4x týdně po stovce, takže je pro ně hustota bankomatů opravdu důležitá. Mně jako klientovi FIO stačí vybírat 1x za měsíc až 6 týdnů, takže mne nějaká hustota netrápí.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2011 10:41

Ja mam kartu od FIO v trezoru a z bankomatu jsem nevybiral za celou dobu ani jednou :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod DoubleSix 27. 10. 2011 13:19

xtonda píše:Bankomatů ČS je dvakrát tolik co ČSOB, takže spousta lidí má dostupný bankomat ČS a ČSOB nikoliv, zkus někdy nejdřív přemýšlet než něco napíšeš.
Trochu opravím, protože v matematice asi nejsi moc zdatný ;-) 8-P .
ČS má 1374 bankomatů
ČSOB má 805 bankomatů
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 10. 2011 13:27

Pokud budu uvádět údaj s přesností na jednu cifru, tak je to podle tebe tedy kolik, jedenkrát tolik (tedy stejně) nebo snad třikrát tolik?
xtonda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka