Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 9. 4. 2013 21:14

Jo, jako mně...nějako vedení účtu, co má něco zadara, pak čumím na výpis a poplatek za vedení účtu 229,- kč! Jsem myslela, že špatně čtu, okamžitě jsem to zrušila, raději tam nechodit.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2013 21:20

Drejkaa - musíš k tomu dělat obrat. Tím dostaneš 100 % slevu za vedení účtu - http://www.mesec.cz/clanky/osobni-ucet- ... ost-slevy/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod x-hunter 10. 5. 2013 17:16

Dnes vybírám schránku, jeden z dopisů je od České spořitelny – manželka tam měla donedávna účet, tak to ani neprohlížím a odkládám do hromádky pro ženu.
Pak mě ale napadlo, že od zrušení účtu je to už opravdu poměrně dlouho a konečný výpis už jí taky zaslali. Tak kouknu na obálku a vida, adresátem jsem já! Nikdy jsem nic se Spořkou společného neměl, snad jen, že jsem manželku doprovodil na pobočku při rušení účtu, aby na ní nezkoušeli ty jejich taktiky a výmluvy – i tak zkoušeli, ale nedali jsme se a účet tehdy byl zrušen během pěti dnů, přesně dle VOP…

Takže první překvapení, jak na mě vůbec přišli :-)

A druhé následovalo po otevření – náborová akce – Vedení účtu a vybrané služby se slevou 228 Kč měsíčně na pět let! Prý celkově ušetřím 13 680 Kč – to je hrozná částka, když to někdo takhle sečte dohromady za tak dlouhou dobu – ještěže své bance neplatím vůbec nic, ba naopak :-)

Četl jsem, že tady na fóru proběhlo něco podobného na deset let a ještě to bylo ohraničeno věkem. Tohle je ten samý styl, ale pouze na pět let, přitom služby až za 228 Kč a žádné věkové omezení klienta, tedy starší 18 let.
Dokonce to platí jak pro založení nového Osobního účtu, tak i pro založení nového Osobního konta a Firemního účtu.
Jedinou podmínkou je najít jednoho známého, který nemá u ČS účet a oba si účet založit, pak akce platí pro oba… Vlastně pro všechny zúčastněné, jelikož je zde napsáno, že můžu udělat radost dalším známým, kteří použít ten samý kód a budou mít stejné podmínky a počet těchto známých není omezen.

Akce končí 31. 5. 2013 a je omezena na 35 000 Osobních účtů a 1 000 Osobních kont :-)

Co vy na to? Česká spořitelna asi reaguje na výrazný úbytek oveček :-)
x-hunter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LuiS_666 10. 5. 2013 17:53

a čo su to vybrané služby ? A čo patrí medzi nevybrané služby ?
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filip893 10. 5. 2013 18:05

What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod x-hunter 10. 5. 2013 18:05

Jo, to jsem zapomněl napsat :-)
Mrkni na http://www.csas.cz/banka/pages/configc/app.jsp?ou=osobni a tam si sestavíš služby v určité hodnotě…
Za těch 228 Kč jsou to tři ze Standart a dvě z Plus, například…
x-hunter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LuiS_666 10. 5. 2013 18:57

Slušne to napisat neviem, pride mi to ako h*vno (prevody v rámci ČR zdarma - wtf?) zabalené zlatým pozlátkom (Visa Gold)

Bojím sa až opýtať či to čo tam explicitne neni vymenované je spoplatnené...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 5. 2013 19:54

Nevíte koli stojí převod z ČS na SLovensko? Asi 15 tisíc? Jeslti se to vyplatí převodem, nebo poštou.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 10. 5. 2013 19:58

Škoda že mi taková výhodná nabídka nepřišla, hned bych zrušil Axu, Fio, buřta, AiB a další, co by člověk pro těch ušetřených 13 neudělal - ať to stojí, co to stojí. Nechal bych si snad jen Citinu, která mi podobnou úsporu hodí za půl roku.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 10. 5. 2013 20:01

Drejkaa:

http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-fin ... 3516#toc_4.

Sekce 4, Standardní SEPA platba za 220 Kč.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 5. 2013 20:05

Mno, když si vzpomenu, jak jsem před časem měnil korespondenční adresu u kreditky spořky, strávil jsem asi 20 minut čekáním v hale a pak dalších 20 u přepážky, přičemž slečna běhala po kolegyních a zjišťovala, jak to má vlastně udělat, tak mám neodolatelné nutkání se ke spořce vrátit :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod gogospk 11. 5. 2013 02:15

Tomáš Marný píše:Mno, když si vzpomenu, jak jsem před časem měnil korespondenční adresu u kreditky spořky, strávil jsem asi 20 minut čekáním v hale a pak dalších 20 u přepážky, přičemž slečna běhala po kolegyních a zjišťovala, jak to má vlastně udělat, tak mám neodolatelné nutkání se ke spořce vrátit :-D.

Proč jsi si ji nezměnil sám za 10 sekund v IB ?
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2013 09:00

Protože jsem měl od této instituce jen kreditku a této výhody jsem nebyl hoden.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod gogospk 11. 5. 2013 09:49

Tomáš Marný píše:Protože jsem měl od této instituce jen kreditku a této výhody jsem nebyl hoden.

Majitel jakéhokoliv produktu ČS , tedy i kreditky , má k němu zdarma přístup pomocí IB SERVIS24. Takto to tam funguje už mnoho let.
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2013 09:57

Nevím, kolik let je "mnoho", ale v době kdy jsem si ji pořizoval, tomu tak rozhodně nebylo. Pokud to zavedli později, nebyl jsem o tom informován a sám jsem se o to nezajímal, IB pro kreditku nepovažuji za žádné terno, byť je zdarma.
Tomáš Marný
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka