Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filip893 4. 11. 2013 15:40

Neotravuj na pobočce, zaplať kartou měsíčně 7000 Kč a máš účet zdarma:

http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=794430
http://www.csas.cz/banka/content/inet/i ... e_2016.xml

Ale výběry z ATM zdarma nejsou.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod loopzz 7. 11. 2013 15:50

Proč si myslíš, že je možné:
gekkon píše:zbavit se hypotéky u spořky bez sankce

Pokud by to šlo, rád bych toho využil. :-)

"Tímto způsobem nelze ukončit smlouvy o hypotečních úvěrech, smlouvy o vkladových účtech a smlouvy, které se týkají směny měn, zlata, cenných papírů a dalších investičních nástrojů,"
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/ceska-sporite ... nomika_spi
loopzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gekkon 7. 11. 2013 16:47

tak hypoteky se zbavit nepujde, overoval jsem to i v bance... tak nic :-[
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vabartos 24. 11. 2013 17:18

filip893 píše:Neotravuj na pobočce, zaplať kartou měsíčně 7000 Kč a máš účet zdarma. Ale výběry z ATM zdarma nejsou.

Především se proti takovému produktu na facebookovém profilu České spořitelny zvedla obrovská vlna negativních reakcí, z nichž žádná nebyla kladná:

http://www.kampropujcku.cz/ceska-sporit ... -narazila/

České spořitelně to dávají zákazníci sežrat, včetně toho, že vůbec není česká. Mají s ní negativní zkušenosti. Říkal jsem si, ještěže mě tahle zkušenost minula.
vabartos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 12. 2013 15:43

tak hlavně že všichni uvažujou, ale zadek stejně nezvednou. ať se nechaj obírat dál když jim to vyhovuje, nikdo je tam nedrží.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 12. 2013 09:55

Přesně tak. Lidi, přestaňte konečně jen uvažovat a zkuste taky něco udělat. Až vás alespoň milion odejde, tak ČS zavede opravdu bezplatný účet.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Klient ps 3. 12. 2013 10:17

Lidi co o tom "uvažují" nemají duševní schopnosti na to jít a účet na pobočce zrušit. Kdo chce účet zrušit tak ho zruší a nesmyslně u toho nepindá na Facebooku nebo jiné diskusi.
Klient ps
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kitrab 3. 12. 2013 10:24

:o) lidi to nezruší, na co by u piva nadávali ?
jsme národ sypačů :) tak to bylo, je a jak to vypadá i zůstane.
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 12. 2013 11:03

Zase na druhé straně všecho u ČS špatné není, náhodou letos mi celkem vydělal (teda spíš ušetřil) jejich spořicí účet Účelové spoření - ne, že bych ho ani nějak používal, ale jako benefity byly posílány každý čtvrťrok v newsletteru slevové kupony, např. v Datartu jsem dostal slevové poukázky za 400 Kč na další nákup. Sice pak bylo trochu komické, když nyní tento bonus zrušili s tím, že kupony už nebudou, ale můžu sbírat body za platby kartou do programu Partner (jako bych nějakou kartu od nich měl). Každopádně i nyní lze sbírat za vklady na tento spořicí účet body do nového programu iBod (tuším za každých zaslaných 200 Kč 1 bod) a ty pak směnit na nějaké slevové poukázky nebo zboží (což ale taky trvá a partneři programu zatím taky nic moc)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 12. 2013 01:54

jediny plus co tam zavedli jak tu nekdo psal jsou prioritni platby zdarma do 14 hod. co se tyce partnerskeho programu - kdyz to srovnam s ge money, kde za kazdej vyber z bankomatu vyjede sleva ci dokonce poukazka na 100 Kc do restaurace, tak u sporky se clovek radne nadre
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 12. 2013 11:57

Taky netvrdím, že ten partnerský program je nějak pozoruhodný vůči např. bene+, akorát si myslím, že samotný koncept, kdy něco dostáváš za pouhé platby na účet (spoření, či investice), zůstatek, nebo zbývající jistinu hypotéky, či úvěru u Buřinky (v případě té hypotéky nebo třeba překlenováku se člověk ani tak nenadře) je u nás neobvyklý, což je jedině dobře. Chtělo by to akorát zatraktivnit parterský program buďto množstvím partnerů (celkem by mi stačili i slevové kupony do Datartu, kde je lze zatím pouze sbírat) nebo čerpáním bonusů (např. úplně nejlepší by byla možnost směnit body za hotovost na účet v ČS nebo Buřince jak to kdysi dělala třeba RB v programu Exclusive).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod pewe 10. 12. 2013 23:18

Musím se podělit o zkušenosti z posledního týdne. Rozhodnutá, že změním banku, protože poplatek za příchozí platby považuji za absurdní, jsem se šla zeptat do pobočky na délku výpovědní lhůty pro zrušení účtu. Ale ejhle, jaká změna! Po kontrole stavu a výše mého účtu přicházela jedna výhoda za druhou a přitom jen stačilo několikrát zopakovat: "Proč bych vám měla platit, když u konkurence to budu mít zdarma?" Zkrátka jsem dosáhla toho, že za stejné služby jako dřív (vedení účtu, veškeré pohyby na něm, změny trv. plateb, 2 karty, internetbanking, výběry z bankomatů ČS, ...) nyní neplatím vůbec nic, takže s přihlédnutím k značnému rozšíření jejich bankomatů jsem se po dlouhém zvažování rozhodla, že to s nimi ještě zkusím (i když moje první reakce byla: A JUST NE!) Takže retenční nabídky existují i u České spořitelny! Ozvěte se i vy, ať nejsme jak stádo ovcí! (nebo idiotů?)
pewe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 12. 2013 00:34

Áno, rozšíření bankomatů České šiditelny je nepopíratelná výhoda... Už jsem to tu psal několikrát - svíjím se smíchy, když vidím v podchodu metra A Dejvická stepovat před bankomatem šiditelny frontu deseti lidí, zatímco u bankomatu GE Money o 4 metry vedle není aní noha...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 12. 2013 01:52

ty fronty jsou vsude mozne, tudle jsem byl v jednom mestecku v siditelne a fronta do aleluja nejen u bankomatu ale i na prepazky. a v tom mestecku maj pobocky i KB i ge money co jsem koukal na tom namesti.
a to ze sporka da ucet pri odchodu zdarma je znama vec. akorat jsou lidi liny zvednout zadek a otevrit usta.
ale stejne lidi si tam otevrou novej ucet kvuli nizsi urokovy sazbe na hypotece, ale ze zaplatej mesicne 150-200 Kc na poplatcich uz je nezajima.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 11. 12. 2013 15:01

Tomáš Marný píše:Áno, rozšíření bankomatů České šiditelny je nepopíratelná výhoda... Už jsem to tu psal několikrát - svíjím se smíchy, když vidím v podchodu metra A Dejvická stepovat před bankomatem šiditelny frontu deseti lidí, zatímco u bankomatu GE Money o 4 metry vedle není aní noha...

Nechápu, co je na tom k smíchu? Pět milionů klientů ČS se prostě někde u těch 1500 bankomatů , co spořka pořídila a spravuje, musí dostat k penězům. To se spíše směji těm somrákům od mBanky, co neustále v IB sledují, jestli už mají zase splněn měsíční limit plateb kartou, aby dosáhli na výběr zdarma. Já se se svou ženou běžně dostávám na cca deset výběrů z bankomatů ČS za měsíc, vedení účtů máme samozřejmně zdarma včetně všech výběrů z CS bankomatů a ještě mám zůstatek na běžném účtu úročen. O tom se mi v mBace mohlo jen zdát. Toto vše mi za těch pár minut čekání před bankomatem ČS stojí.
gogospk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka