Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 12. 2013 15:05

10 výběrů z bankomatu měsíčně...? Marně přemýšlím, kdy jsem naposled platil někde hotovostí (kromě u nás v putyce, kde karty neberou). Asi 28. října u pumpy v automatu na kafe...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod kitrab 11. 12. 2013 15:34

jen 10x ? není to málo ? :)
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 11. 12. 2013 15:44

10 výběrů, to je na každý druhý pracovní den 200-1000 výběr. Pěkně si je vycvičili, ještě jsou rádi za frontičku a smějou se nám, co to máme zadarmo a kdekoli. Úrok 0,01%!? Pošli další vtipy :-D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 11. 12. 2013 21:00

Úrok je 1% do 50 000 korún na bežnom účte, má asi službu "spořící plán" a keď to má zadarmo tak to je celkom fajn.
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 11. 12. 2013 21:05

JJ, jestli má spořící plán a realizuje 100% slevu za vedení osobního účtu, pak má dobrý účet. Proto asi ČS dnes nabízí jen Osobní účet II, ke kterému již nelze aktivovat program výhod.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod brzdil987 13. 12. 2013 14:13

Program vyhod ? Vedeni tohoto uctu stoji 230kc mesicne :shock:
brzdil987
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 12. 2013 21:08

Jenže vtip je v tom, že u toho starého účtu je možné díky onomu Programu výhod dosáhnout 100 % slevu, takže pak je úplně jedno, kolik účet stojí.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Peťo6 16. 12. 2013 23:52

Alebo bolo treba vychytať akciu, kde je celý tento balíček zadarmo a potom je to velmi dobré. Ale samozrejme, že keď má človek za to platiť, tak to je úplne niečo iné...
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod brzdil987 18. 12. 2013 09:25

Byl jsem se znamou na pobocce a pani jsme vubec nezajimali. Protoze plati 230kc za vedeni uctu, tak prejde jinam. Jen mlela dokola, ze ma vybery z bankomatu zdarma, coz je ironie nebot vubec nevybira...
brzdil987
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 8. 1. 2014 18:55

brzdil987 píše:Byl jsem se znamou na pobocce a pani jsme vubec nezajimali. Protoze plati 230kc za vedeni uctu, tak prejde jinam. Jen mlela dokola, ze ma vybery z bankomatu zdarma, coz je ironie nebot vubec nevybira...

Nechápu, za co platí 230Kč, když při ceně 69Kč za osobní účet II a 29Kč za balíček odchozích plateb prostě nemůže zaplatit ani o korunu více, než je 98Kč za měsíc , i kdyby měla tísíce příchozích a odchozích plateb, inkas TP atd ... (pokud tedy opravdu nepoužívá bankomat, protože v té ceně jsou jen dva výběry z bankomatu CS )
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod brzdil987 8. 1. 2014 20:27

Ma nejky extra ucet s vyhodami :o. Ale jen pri splneni podminek a pani na pobocce nevedela ani vyhody ani podminky protoze ten ucet uz nenabizeji :/ no otresny... Taky jsem to navrhoval zname, ale stejne mi to prijde dost - v dnesni dobe.
brzdil987
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2014 08:30

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Koby 9. 1. 2014 11:24

Nevíte zda bude aplikace na windows phone ? :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolous007 22. 1. 2014 16:52

Prosím, využil jste někdo akce na založení účtu u příležitosti ZOH 2014 ? Má být 12 měs. zdarma a poté další měsíce dle získaných medailí. Dále karta VISA v olympijském designu. Při vyplňování žádosti na webu o tom nic nepíšou a nelze vybrat olympijský design karty, jen z nějakých přednastavených obrázků. Na webu ČS ale o tom info je. Tušíte někdo ? Díky!
kolous007
Diskutér

Odeslat příspěvekod Koby 22. 1. 2014 17:39

Se stal nějaký zázrak... Volá mi osobní bankéř s nabídkou, že prověřil mojí hypotéku a úvěr a že mi předělá smlouvy na výhodnější... Tak to jsem na to zvědavej. Je to divný o to víc, ze oboje mám přes známou, která mi udělala právě výhodnější podmínky než konkurence plus účet zdarma atd.. To jsem zvědavej, v čem bude háček.
Koby
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka