Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 20. 9. 2016 07:32

Zrušení vkladní knížky je zdarma.
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ab84 20. 9. 2016 08:28

A nebylo by lepší to změnit na Výherní vkladní knížku? Nechat tam uloženo jen 1000 Kč a třeba tu Tvojí knížku jednou uvidíš na výherní listině a připíšou Ti milion, slosování 2x ročně. Já už tuhle hru s nimi provozuji několik let, ale tu milionovou prémii mi zatím nepřipsali :-)
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 9. 2016 08:42

Mně taky ne. Ale je to nejlevnější los :)

Vzpomněl jsem si na ten vtip o Skotovi, co se každý den úpěnlivě modlí, aby mu Bůh seslal nějakou tu výhru. Jednoho dne to už Bůh nevydrží, otevřou se nebesa a Skotovi povídá - kup si alespoň jeden los!

Tak jsem se rozhodl to nepodcenit :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 9. 2016 11:14

Tak co zkusit zalozit tech vyhernich vkladnich knizek vic?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 20. 9. 2016 19:58

Česká spořitelna píše:Zrušení vkladní knížky je zdarma.

Tak to mi na pobočce kecali, že je to za 50 Kč :lol: Tak jsem šel do po více než osmi letech do spořitelny a nic se nezměnilo.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 9. 2016 23:09

Potvrzuji, zruseni je za 50kc. Coz je jediny duvod, proc ji stale mam...
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 9. 2016 04:57

To je možná poplatek za hotovostní výplatu vkladu, když tu někdo z ČS psal, že zrušení je zdarma.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 21. 9. 2016 08:42

Rop píše:

Tak to mi na pobočce kecali, že je to za 50 Kč :lol: Tak jsem šel do po více než osmi letech do spořitelny a nic se nezměnilo.

Zrušení vkladní knížky na jméno je zdarma. Pokud rušíte vkladní knížku anonymní, účtuje se poplatek
100 Kč. V případě, že je zůstatek nižší, bude odúčtován pouze do jeho výše.
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 9. 2016 10:14

Česká spořitelna píše:... V případě, že je zůstatek nižší, bude odúčtován pouze do jeho výše.

Ano, v takovém případě dává velký smysl dojet na pobočku a rušit. Styďte se, Majere! :-)

-- 21. 9. 2016 10:22 --

07Petr píše:Tak jsem zrušil Blue a převedl KK World s rámcem 100000,- Kč na 2 nové KK s úvěrovými rámci po 35000,- Kč s možností náhledu na transakce v Servisu24. Bankéřka chtěla jen 2 výpisy z účtu, kam mi chodí výplata. Vše v pohodě, předem připravený, za 15 minut jsem šel z pobočky, chválím ČS.

Skutečně jsi migroval 1 starou na 2 nové? Ten požadavek na 2 výpisy mi spíš napovídá, že ve skutečnosti jsi migroval jen 1 na 1 a o druhou jsi žádal. Dneska mi na pobočce (po telefonátu na kartové odd.) řekli, že migrovat 1:2 nejde, takže jsem migroval jen 1:1.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 21. 9. 2016 13:31

PatrikChrz píše:Ale je to nejlevnější los :)

Hezký, ale musí se tam držet těch 1000 Kč celou dobu? Na webu v tom mají docela rozpor. V herním plánu (bod 10) píší, že o prémii losují všechny VK, kde byl k poslednímu dni daného slosovacího období zůstatek alespoň 1000 Kč, takže by teoreticky stačilo mít to tam jen v ten daný den. Ale na webu http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-fin ... -d00023788 zase uvádějí, že minimální výše zůstatku pro přiznání prémie musí činit po celé slosovací období 1 tis. Kč. Takže co je tedy pravda :?:
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 21. 9. 2016 14:00

Můj názor je ten, že stačí mít na knížce tisícovku jen těsně před losováním. Ale při představě, že musím čtyřikrát do roka absolvovat návštěvu pobočku, abych dvakrát vybral a dvakrát zase vložil na knížku tisícovku..., to radši těch tisíc Kč oželím jako permanentní "investici" a nechám je bezúročně ležet na knížce.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 21. 9. 2016 14:14

Poslat to tam můžeš převodem, takže bys tam musel "jen" 2x ;-) :-D
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 9. 2016 14:28

Já to chápu tak, že pro postup do slosování stačí ten 1 den. Pro přiznání % prémie ale nesmí ten zůstatek klesnout pod tisícovku.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Rop 21. 9. 2016 20:51

Česká spořitelna píše:
Rop píše:

Zrušení vkladní knížky na jméno je zdarma. Pokud rušíte vkladní knížku anonymní, účtuje se poplatek
100 Kč. V případě, že je zůstatek nižší, bude odúčtován pouze do jeho výše.

Píšou tu:
obyčejná bez výpovědi
VKLADNÍ KNÍŽKA
na jméno

:roll: :lol:
Přemýšlím, kterou pobočku navštívím příště, abych z toho zase neměl osypky. Páč požaduji vrátit svých 20 Kč.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bond2 21. 9. 2016 21:19

Musím přiznat, že když jsem si šel pro KK do tohoto molochu, byl jsem plný obav, kolik hodin tam strávím. Nakonec mi dali 2. Druhou s menším limitem, než jsem očekával, ale zase mi objevili starou VKLADNÍ KNÍŽKU na jméno. V 1999 jsem tam nechal 20 Kč a nyní tam bylo 290 Kč. Tomu říkám zhodnocení. Kde se vzali nevím. Zrušení i výplata zdarma.
....nakonec se přes všechny ty mB, AXA, ZUNO vrátíme, kde jsme začínali...v minulém století :D.
Servis 24 hned funguje.
Bond2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka