Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 6. 7. 2020 16:48

Dobrej magor, policie to logicky odlozila a borec mozna dostal zpet a zase ponizene :-) Firma mu mohla nauctovat i mzdove naklady ucetni :-))

Kdyz muzou TMobile, Vodafone i O2 uctovat ja nevim kolik Kc za uhrady faktur v hotovosti na pobockach, tak proc by nemohl kdokoliv za blbost jinych nauctovat adekvatni primerene naklady?

Inu borec nepochopil, ze za chyby se plati, mel investovat 1,- do kondomu. A ze kdyz nekomu posle omylem penize na ucet, tak pozadavkem na vraceni vyvola nutne nenulove naklady.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Jan 14. 7. 2020 15:47

Tváří se to jako novinka, ale jde jenom o integraci Poketky do George, jestli to dobře chápu... Slevy podobné jako jinde, těch 8 % v Albertu by šlo :) https://www.penize.cz/slevy/417920-spor ... ori-george
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 14. 7. 2020 17:20

Je to novinka pro iOS, kde Poketka nebyla.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod petrmegac 14. 7. 2020 19:02

Je to pro Android nesmysl aby byly 3 aplikace, George, Klíč a Poketka když to vše jde udělat jednou jedinou aplikací.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 7. 2020 21:26

Však už pro Android vyšla nová verze George, která odměny obsahuje. Dnes odpoledne mi tu aktualizaci už Obchod GPlay nabídl.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod psovod78 14. 7. 2020 21:33

A fakt to funguje s Erste Premier? Kdyz dam v Georgovi "dostupne karty" tak mi to zadne neukaze.

Testnu to tenhle tyden v albertu.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 7. 2020 21:41

Já mám u ČS pouze kreditku (žádný běžný účet), mezi Dostupné karty v menu Moneyback-Jak to funguje tu kreditku sice vidím, ale stejně mám obavy, zda se budou než běžného účtu odměny přičítat, není BÚ pro odměny povinný? Protože třeba u té soutěžní odměny Výherní platební karta 100 tisíc se mi platby (až 20 plateb měsíčně nad 400 Kč) zatím nenačetly žádné, stále 0/20 i když platby kreditkou nad 400 Kč už mám i zaúčtované - tedy zda to není jen pro debetky k běžnému účtu, nevím. No uvidím u ostatních odměn...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod petrmegac 15. 7. 2020 05:41

Tak už mi ta aktualizace taky přistála. Blbé je že u plno slev je varianta přes odkaz. Kdyby dali rovnou slevový kupón nebo něco podobného je to lepší. Nebo prostě po zaplacení poznají kde se platilo. Ale je možné že mi ten princip uniká.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 15. 7. 2020 06:40

minarjo píše:Já mám u ČS pouze kreditku (žádný běžný účet), mezi Dostupné karty v menu Moneyback-Jak to funguje tu kreditku sice vidím, ale stejně mám obavy, zda se budou než běžného účtu odměny přičítat, není BÚ pro odměny povinný? Protože třeba u té soutěžní odměny Výherní platební karta 100 tisíc se mi platby (až 20 plateb měsíčně nad 400 Kč) zatím nenačetly žádné, stále 0/20 i když platby kreditkou nad 400 Kč už mám i zaúčtované - tedy zda to není jen pro debetky k běžnému účtu, nevím. No uvidím u ostatních odměn...

Ta soutez by mela byt min na vsech debetnich kartach a bez aktivace. Jestli jsem cetl spravne podminky?
Platby uz se nacitaji, ale se spozdenim...
Naposledy upravil jan.za dne 15. 7. 2020 21:08, celkově upraveno 1
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 15. 7. 2020 08:49

@psovod78
ja mam u EP 2 kreditky (2 separatni uverove ucty) Visa Infinite a debetku MC a vsechny tri se mi v georgovi na IOS zobrazuji jako dostupne karty.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 15. 7. 2020 09:33

hm, tak já na androidu furt aktualizaci nemám, ale cashback se mi ukazuje v poketce
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod psovod78 15. 7. 2020 09:54

jumpmans píše:@psovod78
ja mam u EP 2 kreditky (2 separatni uverove ucty) Visa Infinite a debetku MC a vsechny tri se mi v georgovi na IOS zobrazuji jako dostupne karty.

Ja uz taky, vcera tam nrbyly. Asi jim to trva.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 7. 2020 18:29

minarjo píše:Já mám u ČS pouze kreditku (žádný běžný účet), mezi Dostupné karty v menu Moneyback-Jak to funguje tu kreditku sice vidím, ale stejně mám obavy, zda se budou než běžného účtu odměny přičítat, není BÚ pro odměny povinný? Protože třeba u té soutěžní odměny Výherní platební karta 100 tisíc se mi platby (až 20 plateb měsíčně nad 400 Kč) zatím nenačetly žádné, stále 0/20 i když platby kreditkou nad 400 Kč už mám i zaúčtované - tedy zda to není jen pro debetky k běžnému účtu, nevím. No uvidím u ostatních odměn...


Odměny se připisují, i když máš pouze kreditku.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 18. 7. 2020 18:15

mojmax píše:
minarjo píše:Já mám u ČS pouze kreditku (žádný běžný účet), mezi Dostupné karty v menu Moneyback-Jak to funguje tu kreditku sice vidím, ale stejně mám obavy, zda se budou než běžného účtu odměny přičítat, není BÚ pro odměny povinný? Protože třeba u té soutěžní odměny Výherní platební karta 100 tisíc se mi platby (až 20 plateb měsíčně nad 400 Kč) zatím nenačetly žádné, stále 0/20 i když platby kreditkou nad 400 Kč už mám i zaúčtované - tedy zda to není jen pro debetky k běžnému účtu, nevím. No uvidím u ostatních odměn...

Odměny se připisují, i když máš pouze kreditku.

Jakou formou se odměny připisují? ... odměna se odečte od použitých peněz banky v aktuálním či následujícím měsíci? Jak to přesně funguje?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 18. 7. 2020 18:30

Průběžně vidět spárované ale nevyplacené odměny nikde vidět není, že?
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků